Informācija
Preču katalogs

Canina Petvital Novermin pilieni suņiem līdz 15kg 2ml

 
Kods
3728541
5,84 €
 
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs Canina
Produkta kategorija Mājdzīvnieku piederumi
Svars, Kg 2ml
Mājdzīvnieka tips Suņiem
Mājdzīvnieka vecums Pieaugušie, Juniors, Seniori, Visi vecumi
Šķirnes lielums Mazas šķirnes, Vidējas šķirnes

Indikācijas

pret blusām, ērcēm, utīm un citiem kaitēkļiem suņu ārstēšanai un infekciju profilaksei.

Ietekme uz parazītiem: margosas ekstrakts darbojas kā dabisks atbaidītājs - tas novērš parazītu invāziju savas specifiskās smaržas dēļ, dekānskābei ir dehidratējoša iedarbība (parazīti zaudē šķidrumu un iet bojā). Tas nodrošina dubultu aizsardzību pret parazītiem.

Kontrindikācijas: datu trūkuma dēļ zāles nevar lietot suņiem, kas sver līdz 1 kg. Šis produkts ir paredzēts tikai suņiem. Nelietot kaķiem. Sargāt no bērniem.

Blakusparādības: retos gadījumos var rasties lokālas vai simptomātiskas alerģiskas reakcijas. Ja ir lietots cits pretparazītu līdzeklis, pirms jauna pretparazītu līdzekļa lietošanas jāpaiet 6 nedēļām.

Sastāvs

dekānskābe 2,5% (kas dabiski atrodas kokosriekstu eļļā), margosas ekstrakts 2,5% (dabiski atrodams Indijas nimbas koka (lat. Azadirachta indica) sēklās.

Lietošana

Devas: piliniet daļu vai visu pipetes saturu pēc dzīvnieka kažokādas atdalīšanas uz ādas 3-5 cm attālumā gar muguras līniju, sākot no astes un beidzot ar kaklu. Šis rīks darbojas 4 nedēļas. Efekts saglabājas pēc samirkšanas lietū vai pēc īsas peldes.

Ražotājs: Canina.

Klientu atsauksmes par šo preci