Preču katalogs

Vīna ledusskapji

Filtrēt pēc Nodzēst filtrus

Cena
105 2799
Ražotāji
vairāk mazāk
Montāžas tips
vairāk mazāk
Platuma intervāls, cm
vairāk mazāk
Enerģijas klase
vairāk mazāk
Saldēšanas sistēma
vairāk mazāk
Dzesētāja zona
vairāk mazāk
Ledusskapja tips
vairāk mazāk
Augstuma intervāls
vairāk mazāk
Ūdens savienojums
vairāk mazāk
Ūdens dispensers
vairāk mazāk
Krāsa
vairāk mazāk
Filtrs

Preču filtrs Izdzēst filtrus

Vīna ledusskapji

Kādu vīna skapi iegādāties

Vīns restorānos un kafejnīcās ir tik ļoti garšīgs, jo tā uzglabāšanai izmanto īpašu vīna ledusskapi. Tas ļauj saglabāt sākotnējo dzēriena garšu.

Pie mums interneta veikalā jūs lētāk atradīsiet ražotāju produktus no visas pasaules. Sortimentā ir dažādu ražotāju skapji ar dažādu tilpumu. Ir pat pieejami vīna skapīši vienai pudelei!

Vīna ledusskapis vai vīna skapis faktiski ir īpaša kamera, kas uztur nepieciešamo:

  •         gaismu
  •         temperatūru
  •         mitruma līmeni

Tas viss ir  piemērots dažādu veidu vīnu uzglabāšanai. To var izmantot gan dzērienu iepriekšējai dzesēšanai pirms pasniegšanas, gan ilgstošai uzglabāšanai.

Vīna skapis ir aprīkots ar plauktiem pudelēm, kas atrodas vajadzīgajā leņķī. Tas ļauj turēt vīnus pat gadiem ilgi, nezaudējot to kvalitāti. Akcija -  lieliska izvēle kvalitatīvu dzērienu cienītājiem būs modelis ar divu zonu dzesēšanu: tas ir regulējams no + 5C līdz + 20C.

Izmērs un ietilpība

Lai lētāk izvēlētos vīna ledusskapi mūsu interneta veikalā, jums jāizlemj par tā izmēru un  ietilpību. Kompaktie modeļi aizņem maz vietas, un tos var izmantot kā mini bāru. Bet lieli ledusskapji pusotram līdz divsimt pudelēm ir piemēroti kolekcionāriem, kuri gadiem ilgi vāc labākās vīnu šķirnes. Iebūvējamais ledusskapis ir ērts, ja vēlaties to padarīt par interjera sastāvdaļu.

Kas jāņem vērā, izvēloties vīna skapi savām mājām:

Jauda

Šeit jūs atradīsiet mini modeļus, vidējus un lielus vīna skapjus.

Enerģijas klase

ekonomiskākās ierīces ir marķētas ar A ++ atzīmi.

Kādos gadījumos vajadzīgs vīna ledusskapis

Ledusskapis vīnam, kas uzturēs nepieciešamo temperatūru un nodrošinās pareizu dzēriena uzglabāšanu, daudziem var šķist lieka greznība, bet daudziem citiem tas var kļūt par nepieciešamību un pat ievērojami atvieglot dzīvi. Vīna skapis ir nepieciešams, ja:

1. Jums ir atvērtas, viesmīlīgas mājas, kur ciemiņi un saimnieki izdzer vismaz dažas pudeles laba vīna nedēļā. Laba vīna pudele nekad nav lēta, taču, nepareizi to uzglabājot, viss kļūst bezvērtīgs. Pat neliels vīna skapis (piemēram, 18 pudelēm) var "ietaupīt" līdz pat vairākiem desmitiem dārgu pudeļu gadā, tādējādi pilnībā atmaksājot sevi.

2. Jums ir bizness, kas saistīts ar vīna pārdošanu: bārs, restorāns vai tamlīdzīgi, tāpēc pareiza vīna uzglabāšana ir solis ceļā uz labu iestādes reputāciju.

3. Jūs esat vīna kolekcionārs vai plānojat par tādu kļūt.

Temperatūras zonas

Sarkano vīnu ieteicams uzglabāt 12-18 grādu temperatūrā, balto un rozā - 6-10, tāpēc vīna skapis ar vienu klimatisko zonu nav piemērots situācijā, kad nav laika papildus atdzesēt vai sildīt to pirms pasniegšanas (bārs, restorāns). Ir svarīgi, lai temperatūra ledusskapī ar vienu zonu būtu noregulēta (piemēram, 5-20 grādu robežās).

Vīna skapji ar divām un, retāk, trim temperatūras zonām lieliski saglabā visu veidu vīnu. Zonas var atrasties gan vienā saldēšanas kamerā, bet tajā pašā laikā neatkarīgi regulētas, vai dažādās - ar atsevišķām durvīm.

Kā kontrolē temperatūru un mitrumu

Vīna skapja vadība vienmēr ir elektroniska un visbiežāk - ar pieskārienu. Vadības panelis ir priekšpusē, ļauj pielāgot temperatūru vienā vai vairākās zonās un kontrolēt mitrumu. Ideālā gadījumā mitrumam jābūt vismaz 60% un ne vairāk kā 80%. Mitrums ir svarīgs tikai pudelēm ar dabīgu korķi - ja trūkst mitruma, korķis izžūst un ļauj gaisam iziet cauri, tas negatīvi ietekmē vīna garšu. Visērtāk, ja ledusskapis automātiski regulē un pats uztur  mitruma līmeni.