Informācija
Preču katalogs

Interaktīvās rotaļlietas

Interneta veikalā Bigbox.lv Interaktīvās rotaļlietas tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā ..., PUGS AT PLAY, Hexbug, Fisher Price, Aqua Dragons . Interaktīvās rotaļlietas cenas sākas no 2,49 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 202 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

Interaktīvās rotaļlietas

Šķiet, ka zīdaiņiem un maziem bērniem tiek piedāvātas neskaitāmas rotaļlietas, un ražotāji apgalvo, ka tās visas kaut kādā veidā palīdz mācīties un attīstōities. Interaktīvās rotaļlietas patiešām spēk palīdzēt maziem bērniem un mazuļiem apgūt, attīstīties un mācīties. Cenas šādām rotaļliteām būs atkarīgas no ražotāja, rotaļlietas sarežģītības un kvalitātes. Interneta akcija sniegs iespēju iegādāties dažādas preces un rotaļlietas bērniem lētāk.

Kas jāņem vērā iegādājoties interaktīvās rotaļlietas bērniem?

Vecumu grupa

Pirmā lieta, kas jāņem vērā, izvēloties interaktīvo rotaļlietu, ir ieteicamais vecuma diapazons. Atslēgas vārds ir “ieteicams”, jo nav nekas neparasts, ka bērni katrs attīstās savā ātrumā. Lielisks interaktīvo rotaļlietu aspekts ir tas, ka tās ļauj bērniem mācīties savā tempā, piedāvājot iespējas un līmeņus, kas atbilst un attīsta viņu prasmju kopas.

Skaņas iespējas

·         Mūzika: mūzikas rotaļlietas bieži ir izglītojošas, izmantojot dziesmas, lai mācītu pamata nodarbības vai instrumentu spēles pamatus. Melodijas ir dzīvas un īsas, un tās bieži vien ir jaunas versijas senām bērnības dziesmām un bērnu dzejoļiem.

·         Balss: balss atpazīšanas un balss komandu popularitāte ir kļuvusi populāra visu veidu ierīcēm, tostarp interaktīvām rotaļlietām. Šo funkciju bieži var redzēt dažādās rotaļlietās, piemēram, mājdzīvniekos vai robotos ar reālistisku reakciju.

Dizains

Interaktīvo rotaļlietu fiziskais dizains ir tikpat svarīgs kā elektroniskās sastāvdaļas. Tā kā tās ir paredzētas bērniem, lai attīstītu smalko motoriku, galvenā uzmanība tiek pievērsta pogām un daļām, kas ir pieejamas mazām rokām. Interaktīvās rotaļlietas maziem bērniem un pirmsskolas vecuma bērniem var piedāvāt dažādas faktūras, formas un funkcijas, lai mācītu bērniem, kā dažādos veidos satvert priekšmetus.

Vecākiem bērniem paredzētām rotaļlietām ir vēl mazākas detaļas un notiek pāreja no smalkas motorikas vadības uz roku un acu koordināciju. Izmantojot šīs interaktīvas rotaļlietas, bērni tiek aicināti izpildīt noteiktus uzdevumus vienlaicīgi noteiktā laika periodā, lai sasniegtu vēlamo rotaļlietas reakciju vai reakciju.

Pats galvenais ir pārliecināties, ka rotaļlieta ir droša un vecumam atbilstoša!