Informācija
Preču katalogs

Stabilizatori (gimbal)

Interneta veikalā Bigbox.lv Stabilizatori (gimbal) tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā DJI, Zhiyun, SWISSTEN, Wooco, RoGer . Stabilizatori (gimbal) cenas sākas no 5,99 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 52 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

BUJ

Šajā kategorijā mums ir vairāk nekā 52 preču, un to cenas sākas no 5.82 Eur
Preču piegāde parasti notiek 1-3 darba dienu laikā. Konkrētāku termiņu atradīsiet blakus konkrētajam produktam.

Foto kameras vēsture

Tas ir pārsteidzoši, ka mūsdienās kamera pieejama ikvienam, kam ir telefons kabatā. Telefona kameras ir aprīkotas ar lielisku izšķirtspēju un augstu kvalitāti. Katru gadu tās kļūst aizvien labākas un labākas. Tomēr, pat pirms 50 gadiem tas bija ļoti grūti iedomājams. Interneta akcijas piedāvā iespēju iegādāties jebkuru telefonu un kameru lētāk, jo pērkot tiešsaistē cena vienmēr būs zemāka.

Pavisam nesen, 20. gadsimtā, kamerām bija nepieciešama filmiņa, lai iegūtu bildi un filmiņas bija jāatīsta. Taču, tehnoloģijas ir attīstījušās ļoti strauji, un, mūsdienās kameras un bilžu apstrāde notik pavisam savādāk.

Pirmssākumi

Digitālās kameras vēsture aizsākās 1961. gadā, NASA laboratorijā. Zinātnieki domāja par to, kā astronauti varētu uzzināt savu atrašanās vietu kosmosā, izmantojot mozaīkas fotosensoru, lai fotografētu planētas un zvaigznes. NASA zinātnieks Lally izdomāja, kā fotogrāfijās novērst sarkano acu efektu.

Pirmā digitālā kamera

Pirmo faktisko digitālo fotokameru 1975. gadā izstrādāja Kodak inženieris Stīvens Sasons. Viņš uzbūvēja prototipu no kinokameras objektīva, nedaudzām Motorola detaļām, 16 baterijām un dažiem jaunizgudrotiem CCD elektroniskajiem sensoriem. Rezultātā iegūtā kamera bija printera izmēra un svēra gandrīz 4 kilogramus. Tajā tika ierakstīti melnbaltie attēli uz digitālās kasetes, un bija nepieciešams īpašs ekrāns, lai tikai tos apskatītu. Mūsdienu jaunākajiem telefoniem izšķirtspēja ir 12 megapikseļu, kas ir 12 miljoni pikseļu attēlā. Pirmajai Kodak digitālajai kamerai izšķirtspēja bija 0,01 megapikseļi.

Veikalos nonāk digitālā kamera

Pirmā digitālā gimbal kamera, kas faktiski tika pārdota ASV, bija 1990. gada Dycam 1. modelis. Tās tika pārdotas arī kā Logitech Fotoman, šī kamera izmantoja CCD attēla sensoru, attēlus saglabāja digitāli un pievienoja datoram lejupielādei.

Digitālā attīstība

JPEG un MPEG standarti tika izveidoti digitālajiem attēlu un audio failiem 1988. gadā. Digital Darkroom kļuva par pirmo attēlu apstrādes programmu Macintosh datoram 1988. gadā, un Adobe PhotoShop 1.0 tika izlaists 1990. gadā.

1992. gadā pirmo tīmekļa pārlūkprogrammu, kas ļāva cilvēkiem apskatīt fotogrāfijas tīmeklī. Tajā gadā notika arī Kodak DCS 200 debija ar iebūvētu cieto disku. Tā pamatā bija Nikon N8008s un tā bija piecās melnbaltās vai krāsu kombinācijās, ar cieto disku un bez tā. Izšķirtspēja bija 1,54 miljoni pikseļu, kas ir aptuveni četras reizes lielāka nekā videokameru izšķirtspēja.

Digitālais laikmets!

Deviņdesmito gadu vidū tika izveidota pazīstamā digitālās kameras forma, kas būs populāra nākamos desmit gadus. 1995. gadā Ricoh RDC-1 bija pirmā digitālā fotokamera, kas arī filmēja filmas un skaņu. Tam bija 64 mm krāsu LCD ekrāns, un 3x optiskā tālummaiņa. Tradicionālo DSLR dizainu, kas pārklāts ar filmu laikmeta mehānisko sarežģītību, tagad lēnām aizstāj Sony, Canon, Nikon kameras bez spoguļiem un mazākā Olympus un Panasonic alianse.

Telefons ar kameru

Lielā digitālā revolūcija, protams, bija telefona kamera. 1999. gadā tika izlaisti pirmie tālruņi ar kamerām. 2007. gadā Apple laida klajā iPhone, un patiesi sākās viedtālruņu laikmets. Telefonos iebūvētās kameras ātri uzlabojās, taču vairāki faktori apvienojās, lai ikviens kļūtu par fotogrāfu: Tālruņa atmiņa kļuva lielāka, lai varētu uzņemt vairāk attēlu; pievienoti stabilizatori; CCD sensori tika aizstāti ar CMOS mikroshēmām, kas patērē mazāk enerģijas; 3G, 4G un 5G ļāva uzreiz koplietot savus fotoattēlus.