Preču katalogs

Sulu spiedes

Filtrēt pēc Nodzēst filtrus

Cena
9 500
Ražotāji
vairāk mazāk
Filtrs

Preču filtrs Izdzēst filtrus

Sulu spiedes

Padomi sulu spiedes izvēlē

Ir daži dažādu veidu sulu spiedes, no kurām izvēlēties. Ja katru dienu izmantojat sulu spiedi, ir vērts iegūt tādu, kas ir pietiekami izturīga, lai izturētu intensīvu lietošanu.

Vertikālās un horizontālās sulu spiedes

Līdz apmēram 2010. gadam visas spiedes bija horizontālas. Tad nāca vertikālās sulu spiedes, un tagad jūs varat izvēlēties starp abām. Kuram no tām ir labākā? Tas ir atkarīgs no tā, ko jūs vēlaties izspiest un cik laika veltīsiet.

Kāpēc lieto horizontālo sulu spiedi?

Horizontālās sulu spiedes tiek izmantotas lapu zaļumu, piemēram, kāpostu, spinātu un kviešu graudu, sulai, kā arī tradicionālajām sulu sastāvdaļām, piemēram, augļiem un dārzeņiem. Daudzas horizontālās sulu spiedes ir noderīgas arī tādu lietu pagatavošanai kā makaroni, dārzeņiem un riekstu sviestam. Taču iespējams, ka lai to paveiktu, jums būs jāpērk papildinājumi.

Galvenais horizontālo sulu spiedes trūkums ir to ātrums, jo tās ir lēngaitas. Tās var būt arī grūtāk tīrāmas un dārgākas.

Kāpēc lieto vertikālo sulu spiedi?

Vertikālās sulu spiedes tiek izmantotas augļu un dārzeņu sulai, taču tās ļoti labi nesagatavo lapu zaļumus, ieskaitot kviešu asnus. Tās ir vieglāk uzglabāt nekā horizontālās sulu spiedes, un tās ir pieejamas kā centrbēdzes spiedes. Vertikālās sulu spiedes ir ātrākas nekā horizontālās sulu spiedes, lai pagatavotu ābolu u.c. sulu.

Kuru sulu spiedi man vajadzētu iegādāties?

Jūs nevēlaties tērēt laiku un naudu sulu spiedei, kuru praktiski nekad nelietojat, jo to ir pārāk grūti notīrīt vai pārāk daudz problēmu lietot. Lētākās ir rokas sulu spiedes. Šie neelektroniskie, plastmasas vai metāla virtuves rīki ir lieliski piemēroti, ja jums ir nepieciešams pagatavot tikai glāzi vai divas sulas. Jūsu virtuvē tie gandrīz neaizņem vietu un tie ir viegli tīrāmi. Šī varētu būt laba izvēle, ja jūs apmierina lēnās gaitas spiede. Iespējams, atradīsiet manuālu citrusaugļu presi. Šis izturīgais, bieži nerūsējošais tērauda instruments ļauj efektīvi iegūt apelsīnu, citronu, granātabolu vai citu citrusaugļu sulu. Šī mobilā mehāniskā ierīce ir arī estētiski pievilcīga – tā lieliski izskatās uz jūsu galda virsmas.

Elektriskā citrusaugļu ierīce

Lielākā daļa elektrisko citrusaugļu sulu spiedes ir līdzīgas centrbēdzes spiedes un manuālās citrusaugļu preses hibrīdiem. Ievietojiet ierīcē pusi no citrusaugļiem un nospiediet uz leju, aktivizējot motoru. Šī ir ārkārtīgi ātra un efektīva metode citrusaugļu sulai un nodrošina garšīgu, augstas kvalitātes sulu.

Hidrauliskā sulu ierīce

Šis ir labākais sulu spiedes veids, ko varat iegādāties. Sulu spiedes parasti sauc arī par divpakāpju spiedēm, jo ir divas pakāpes: vispirms produkts tiek sasmalcināts mīkstumā, pēc tam sula tiek lēnām izspiesta, izspiežot celulozi zem liela spiediena. To nav iespējams paveikt tādā līmenī ar zemo apgriezienu ierīci. Šis ir solis tuvāk funkcijām, ko piedāvā profesionālās spiedes. Ir arī šneka sulu spiedes ar saviem plusiem un mīnusiem, kuras ir vērts apsvērt.

Tvaika spiede

Šis ir jauns risinājums, kas būtībā sastāv no katliem. Būtībā tā ir tvaicējamā sulu spiede. Tā ir ļoti izturīga.

Sulas no veikala nevar salīdzināt ar sulu, kas ir paštaisīta. Dažādu ogu u.c. maisījums ir bagāts ar vitamīniem. Interneta lapās varat atrast arī ierīci, kurai ir akcija, līdz ar to jums vajadzētu vadīties pēc citiem aspektiem, nevis tikai izmaksām. Neizmirstiet, ka interneta piedāvājumi bieži vien ļauj iegūt labākus modeļus lētāk.