Informācija
Preču katalogs

Piegāde

Bezmaksas piegāde no 199€ (izņemot saules moduļus un siltumnīcas).  

  • DPD kurjers / DPD paku skapis
  • LP Express (Latvijas Pasta) kurjers
  • Venipak kurjers/ Venipak pakomāts
  • Omniva pakomāts
  • Smartpost pakomāts

Apmaksa piegādes brīdī

Maksāt piegādes brīdī var ar bankas karti. Ar skaidru naudu var norēķināties tikai izvēloties piegādi ar Venipak un LP kurjeru. Norēķināties ar bankas karti iespējams visos pakomātos, izņemot Venipak.

IZKRAUŠANAS / UZNEŠANAS PAKALPOJUMS

Sūtījumiem, kas sastāv no liela skaita vieglo paku (līdz 31,5 kg) vai vismaz viena iesaiņojuma, kas sver vairāk kā 31,5 kg. mēs iesakām pievienot izkraušanas / uznešanas pakalpojumu.

Kas ir pasūtījumu apstrāde?

Pārvadājot pakas, ne Sūtītājs, ne Saņēmējs ir klātesošs.

Pakalpojumu veic divi darbinieki.

Mēs iesakām pasūtīt kravas izkraušanas / uznešanas pakalpujumu šāda veida sūtījumiem

Sadzīves ierīcēm, kas smagākas par 31,5 kg;

Lieliem iesaiņojumiem (piemēram, veļas mašīnām), kuru pārvadāšanai nepieciešami divi cilvēki;

Mēbelēm vai to komplektiem, kur vismaz viens no iesaiņojumiem vai visu iesaiņojumu kopējais svars ir lielāks par 31,5 kg;

Citiem sūtījumiem, kas sastāv no liela skaita vieglo paku (līdz 31,5 kg) vai vismaz viena iesaiņojuma, kas sver vairāk nekā 31,5 kg.

Ēkās bez lifta vai ja prece neietilpst liftā, uznešanas pakalpojums pieejams tikai līdz 5. stāvam.

Ieguvumi

  • Kad izkraušanas darbus veic kurjers, mēs uzņemamies atbildību par iespējamiem bojājumiem izkraujot preci.
  • Laba pieredze klientam, jo nav nepieciešams pašiem nest sūtījumu vai meklēt kāda palīdzību.
  • Lielgabarīta preču gadījumā (kuru kopējais svars pārsniedz 31 kg vai iepakojuma izmēri nepieļauj uznešanu) standarta piegādes pakalpojums garantē preču piegādi līdz privātpersonas kāpņu telpai vai ārdurvīm, mājai. Ja vēlamās preces svars pārsniedz 31 kg, iesakām pasūtīt piegādes pakalpojumu. Lielapjoma precēm ieteicams izmantot piegādes pakalpojumu, kura cena ir sākot no €10. Tādā veidā paku piegādā vairāki cilvēki, kas var pārvadāt lielāku preci un lielāku svaru. SVARĪGI: Piegādes serviss pieejams tikai darba laikā – no 8:00 līdz 17:00. Pēc piegādes pakalpojuma pasūtīšanas preču piegāde var ilgt līdz 3 dienām, jo ​​piegādi veic komanda ar dubultkurjeru atbilstoši plānotajam maršrutam.

Piegāde un papildu pakalpojumi

Jūs varat izvēlēties ērtāko preču piegādes veidu:

 Piegādes cenas atkarībā no preču kategorijas:

Maksa par piegādi: 3,99 - 4,99 €. Šajā gadījumā izņēmums ir lielā sadzīves tehnika - €6,99 - €7,99; Siltumnīcas 19,99 €. Maksa par piegādi uz DPD pakomātiem - 3,99 €, uz Omniva pakomātiem - 2,99 €,  Venipak pakomātiem - 4,99 €, Smartpost pakomātiem - 3,99 €.

Piegāde uz Somiju: sūtīšanas cena pakai līdz 10 kg - 19 EUR, sūtīšanas cena 10 kg līdz 30 kg pakai - 29 EUR, piegādes cena 31 kg līdz 50 kg pakai - 69 EUR, piegādes cena 50 kg pakai - 99 EUR.

Pieņemot preces, ir svarīgi zināt:

1. APSKATIET KASTES

Kurjera piegādāto paku (kastu) skaitam ir jābūt tādam pašam, kāds norādīts kurjera izmantotajā skenera ekrānā.Ja piegādāto paku (kastu) skaits atšķiras - tad kurjeram ir jānorāda skenerī piegādāto kastu skaits.

2. PĀRBAUDIET KASTES ETIĶETI

Uz pakas (kastes) ir jābūt etiķetei ar Jūsu adresi

3. APSKATIET SAŅEMTĀS KASTES

Piegādātajām pakām (kastēm) jābūt kārtīgi iepakotām, t.i., tās nedrīkst būt saplēstas, sabojātas utt. Ja bojātajā iepakojumā esošās preces ir bojātas Pircējs vai Pircēja pārstāvis nedrīkst sūtījumu pieņemt. Ir jāinforme veikals rakstot uz e-pastu [email protected] vai telefoniski +37167870117

4. PAREIZI INFORMĒJIET

 Informāciju par neatbilstoši piegādātu iepakojumu (kasti) jāsniedz e-pastā [email protected]/ Iesniedzamajā informācijā jāietver pakas numurs.