Preču katalogs

Televizori un to piederumi

Interneta veikalā Bigbox.lv Televizori un to piederumi tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā Samsung, LG, Sony, Hisense, Panasonic . Televizori un to piederumi cenas sākas no 1,99 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 456 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

Televizori un to ierīces

Televizoram ir četru displeju veidi- LCD, LED, OLED un plazmas televizora displeji.  Plazmas TV ir tagad kļuvuši ātri populāri. Tie ir televzori ar lieliem ekrāniem un plazmas displejs sniedz augstas kvalitātes attēlu, lielisku krāsu kvalitāti un labu kontrasta attiecību, ir plats skata leņķis un ātri reaģē uz attēla maiņu. OLED ir pieejami divas vislabākās izšķirtspējas- 4k un 8k. LED un OLED televizora displeji ir arī kļuvuši populāri, jo to cenas ir pieejamas un displejs arī ir labs, bet, protams. plazmas televizoram ir vēl labāks un kvalitatīvāks displejs.

Televizoram ir trīs veidu izšķirtspējas- 720p, 1080p un UHD. Jo lielāka izšķirtspēja, jo kvalitatīvāks un detalizētāks attēls. Lielākā izšķirtspēja ir Ultra HD, daudzi cilvēki tiecas pēc šī.  Mazs ekrāns- maza izšķirtspēja. Televizora ekrāna izmēru klāsts ir patiešāms liels- 19, 32, 42, 50, 55, 65, 75 collas un pat 90 collas. 19 un 32 collu televizori parasti tiek ievietoti virtuvēs vai guļamistabās, jo tie ir mazi un neaizņem daudz vietas. Toties, televizori sākot ar 42 collam ir piemēroti viesistabām, jo liels televizors der lielai telpai. Bet ne tikai pēc šiem parametriem tiek izvēlēts televizors. Televizorus tagad jau izvēlas arī pēc sniegtajām funkcijām. Piemēram, Smart TV- šis televizora veids ir ar bezvada interneta savienojumu. Šādus televizorus izmanto jau kā datorus. Tāda funkcija ļauj lejupielādēt jebkādas aplikācijas, kuras atbalsta televizors vai tā operētājsistēma- tagad ir populāra Android operētājsistēma. Tagad cilvēki skatās uz tādiem telvizoriem, kuriem ir pieejams savienojums ar wifi, jo tie tiek uzskatīti par ļoti labiem. Ne tikai televizora funkcijas tiek izvērtētas, bet arī paša televizora dizains un tā iespēja to pielikt pie sienas vai vienkārši uzlikt uz TV galda. Tagad jau televizori kļūst plānāki, lielāki un pat izliekti televizori ir pieejami. Nav tikai televizori pieejami ar internetu, bet ir arī tādi, kuriem ir jau iebūvēta dekoderis, kas atvieglo lietošanu. Nebūs papildus vieta jāatvēl dekoderim un sanāk mazliet ietaupīt naudu. 

Ir pieejami 3D moduļi- tam ir aktīvā un pasīvā tehnoloģija. Aktīvā tehnoloģija parāda attēlu tādā izšķirtspējā, kādā tas tika pārraidīts, un tam ir tikai minimāls izkropļojums. Toties ar pasīvo tehnoloģiju attēlu pārraida no dažādiem leņķiem. Bez 3D moduļa ir vēl pieejami trīs moduļu veidi- Smart tv, universālie modeļi un tādi modeļi, kuriem nav papildus funkcijas. 

Skatoties uz to, cik daudzu televizoru veidu ir pieejami un kādas funkcijas tie var izpildīt, izvēlēties un iegādāties ir grūti. Dārgāki televizori ir plazmas televizori, bet LED un OLED ir lētāki, un to funkcijas ir gandrīz tik pat labas kā plazmas televizoram. Izvēloties LED vai OLED tv ir iespēja ietaupīt naudu un iegūt gandrīz perfektu televizoru. Ļoti daudzos mājokļos ir platekrāna TV, tāpēc arī citi sniedzas iegūt mūsdienīgo ierīci savās mājās. Tāpēc ir vērts apmeklēt interneta mājaslapu bigbox.lv, kurā būs visa veida televizori- lēti un izdevīgi, jo vienmēr ir satriecošas akcijas.