Informācija
Preču katalogs

Elektriskie motorolleri

Interneta veikalā Bigbox.lv Elektriskie motorolleri tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā ..., Kiti . Elektriskie motorolleri cenas sākas no 1 270,00 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 59 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

BUJ

Šajā kategorijā mums ir vairāk nekā 59 preču, un to cenas sākas no 1125.82 Eur
Preču piegāde parasti notiek 1-3 darba dienu laikā. Konkrētāku termiņu atradīsiet blakus konkrētajam produktam.

Elektriskie motorolleri

Elektriskie motorolleri ir domāti īsiem braucieniem, jo to maksimālais ātrums ir 25km/h un var nobraukt līdz 120km. Ļoti labi noder izklaides braucieniem, vai braucienam līdz darbam vai citām vietām, ja ir slinkums iet īsu gabalu ar kājām. Elektriskie motorolleri ir pieejami ar diviem vai trīs riteņiem. 

Mūsdienās bieži vien tiek izmantoti elektriskie motorolleri. Tie, protams, nevar nbraukt tādu attālumu kā mašīnas vai arī braukt ar tādu ātrumu kā mašīnas to var. Bet tas nemazina cilvēku interesi par šo braucamo. Daži cilvēki izvēlas iegādāties izklaides pēc šādu braukšanas līdzekli. Līdz noteiktam svaram var arī lietot divi cilvēki.

Pieaugušie vairāk iegādājas šāda veida elektrisko motorolleri saviem bērniem. Ir jābūt noteiktai atļaujai, lai bērni varētu braukt ar šādu motorolleru, bet to nav grūti iegūt. Vecāki izvēlas uzdāvināt bērniem tādu dāvanu, lai varētu vieglāk nokļūt no mājas uz skolu un atpakaļ. Ir arī piemēroti bērniem, kuriem pēc skolas ir jābūt kādā no pulciņiem. Pats galvenais ir tas, ka bērni var laicīgi arī iemācīties dažus satiksmes noteikumus, kas noderēs nākotnē. 

Elektrisko motorolleri nav grūti iemācīties vadīt. Elektriskie motorolleri tiek aprīkoti ar priekšējo amortizātoru. Tas nodrošina labu bremzēšanu, vieglu stūres vadību. Vajag tikai ļoti drošu un kvalitatīvu motorķiveri un ir ļoti drošs gan pieaugušajiem un bērniem. Nevar aizmirst to, ka elektriskie motorolleri ir ļoti gaumīgi un cenas ir labākas nekā citiem elektriskiem transporta līdzekļiem ar ātrumu 25km/h. 

Ir dažādi elektriskie motorolleri, bet interneta mājaslapā bigbox.lv ir pieejams tikai viens elektriskais motorolleris. Bet tas ir ļoti gaumīgs, aprīkots ar visām nepieciešamām lietām, tikai drošības nolūkos iesakām  iegādāties papildus arī  ķiveri. Šis elektriskais motorolleris ir gaumīgā sarkanā un melnā krāsa- piemērota gan puišiem, gan meitenēm un arī pieaugušajiem. Šai precei ir piedāvāta bezmaksas piegāde. Un nevar aizmirst to, ka ir pieejamas lieliskas akcijas, kas padara preces lētākas un pieejamas katram.