Informācija
Preču katalogs

Gaisa mitrinātāji

Citas kategorijas: Difuzori

Gaisa mitrinātāji 

Gaiss cilvēkam ir dzīves pamats, tāpēc cilvēkiem ir dota iespēja uzlabot savu telpu, lai gaiss ir svaigāks un plaušās iekļūst patiešām tīrs gaiss, nevis mikrobi, baktērijas un citas lietas, kas nāktu par sliktu cilvēku veselībai. Ja telpā tiek uzlabots gaisa mitrums, tad uzreiz arī veselība uzlabojas-retāk slimo, var izvairīties no gripas un vīrusiem, miegs ir uzlabojies. Sausais gaisss kaitē cilvēkam-acis, deguns, lūpas u.c. cilvēka ķermeņa daļas vienkāši paliek sausas un reizēm pat arī sāp. 

Aukstajos mēnešos ventilācija nepalīdzēs mitrināt gaisu, tāpēc labāk iegādāties kādu no gaisa mitrinātājiem. 

Piemēram, ultraskaņas mitrinātāji ir lēti, bet kvalitatīvi. Viņi izdala telpā ļoti smalku ūdens tvaiku, kas spēj uzlabot gaisa kvalitāti telpās. Ultraskaņas mitrinātāji spēj gaisu mitrināt gan ar aukstu, gan ar karstu ūdeni. Šāda veida ierīcei ir tā, kas strādās līdz cilvēka iestatītam līmenim, tā sakot, ka cilvēks iestata tādu mitruma līmeni, kādu viņš vēlas iegūt savā guļamistabā vai viesistabā, un ultraskaņas mitrinātājs darbosies līdzi iestatītajam līmenim. Atsāks darbību tikai tad, kad atkal telpā kritīsies mitruma līmenis. Ierīces ir ar pulti, bez pults, ar LED ekrānu, bez ekrāna utt. 

Ļoti ērti un lēti ir keramiskie mitrinātāji. Viņus nav jāpieslēdz pie elektrības, nav jāievieto baterijas. Keramiskie mitrinātāji pārsvarā tiek lietoti aukstajos mēnešos, jo tos piekarina pie radiatoriem, ielej ūdeni keramiskajā mitrinātājā un viss, gaiss tiek jau mitrināts. Keramiskais mitrinātājs ir domāts tādiem cilvēkie, kas vairāk vēlas ietaupīt naudu, nevis to iztērēt ierīcēm. Ir tādi gaisa mitrinātāji, kuriem ir vēl viens iemesls, kāpēc tādus vajadzētu iegādāties-gaisa attīrītājs. Vienai ierīcei ir divas opcijas-mitrināt gaisu vai attīrīt gaisu. Tās opcijas arī var apvienot-mitrina gaisu un vienlaikus to var arī attīrīt. Šāda veida ierīci izvēlas daudzi, jo ne tiikai vajag svaigu un kvalitatīvu gaisu telpās, bet arī atbrīvot to no nepatīkamām smakām. Clvēki ir snieguši tikai labas atsauksmes par šāda veida ierīci, jo vienā ierīcē ir apvienotas divas, tādā veidā ietaupot naudu, telpas ir atbrīvotas no nepatīkamām smakām un gaisa mitrums ir tāds, kāds cilvēkiem ir vajadzīgs. 

Pirms iegādāties gaisa mitrinātāju, jāizmēra telpās gaisa mitrums, lai nav tā, ka telpā ir pietiekami liels mitruma līmenis un šī ierīce tiek nolikta uz plaukta, jo tā nav vajadzīga. Un, ja mitruma līmenis ir pārāk augsts, tad jau jāiesaka gaisa sausinātājs, jo no liela mitruma līmeņa var rasties palējums un to neviens nevēlas. 

Vajadzētu arī izdomāt kāda veida telpai gaisa mitrinātājs ir vajadzīgs-guļamistabai, viesistabai, birojam utt. Tas ir svarīgi, jo var piedāvāt tieši tādu gaisa mitrinātāju, kāds ir piemērots noteiktai telpai. 

Kad jau ir izmērīts mitruma līmenis un apzināta telpa, tad vajag apmeklēt interneta mājaslapu bigbox,lv, kur piedāvājuma klāsts ir ļoti labs un apmierinās katru klientu vēlmes. Vienmēr piedāvā lieliskas akcijas, atsevišķām precēm bezmaksas piegādi un vēl citus bonusus, kas priecēs visus. Akcijas un bonusi visu padara izdevīgāku un labāku, nedrīkst palaist garām tādu iespēju.