Preču katalogs

Produktu filtrs

Cena
Filtrs

Preču filtrs Izdzēst filtrus

Matrači

Kā pareizā matrača izvēle var ietekmēt mūsu dzīvi?

Guļamistaba ir vieta, kur mēs pavadām ļoti daudz savas dzīves, un kvalitatīvs miegs ietekmē to, kāda ir mūsu pašsajūta un pārējā dzīve daļa. Guļamistabas videi jābūt ne tikai pietiekami labvēlīgai, bet arī mēbelēm un matracim ir jābūt augstas kvalitātes, lai nakts miegs būtu pietiekams un veselīgs.

Lai gan daudzi cilvēki nepievērš lielu uzmanību saviem matračiem, patiesībā tas ir būtisks guļamistabas elements, kas var būtiski ietekmēt jūsu ikdienas dzīvi. Matrači ir pieejama daudz dažādos izmēros (populārākie izmēri - 160x200, 90x200, 140x200, 160x80, 80x160, 180x200, 120x200, 200x200, ) un tie ir izgatavoti no dažādām izejvielām. Katrai no šīm ir savi plusi un mīnusi un katram no mums ir tas viens ideālais un labākais matracis piemērots mūsu ķermenim. Labākā izvēle un cena ir atrodama interneta lapās un dažādas online ieprikšanās vietnēs. Lai nopirktu lētāk izvēlēties akcija piedāvājumu un iegūstiet savu ideālo matraci par vislabāko cenu.

Lai jūs pārliecinātu par matrača nozīmi, apskatiet dažas priekšrocības, ko sniedz labs matracis gulēšanai:

1. Kvalitatīvs miegs

Labam bezatsperu matracim vajadzētu palīdzēt jums iegūt kvalitatīvu miegu, nevis to sabojāt. Ja katru vakaru jūtaties neērti, jums ir grūti aizmigt vai pamostaties ar ķermeņa sāpēm, tās var būt pazīmes, ka ir pienācis laiks iegādāties jaunu matraci. Tirgū pieejami daudz dažādi materiāli no kādiem izgatavo gultas matračus, piemēram, porolona, atsperu un bezatsperu, kas tiek izgatavoti no stiklasķiedras un citiem materiāliem.

2. Pareiza stāja

Cilvēki guļ dažādās miega pozīcijās un, iespējams, pat to neapzinās. Ja jums ir ne tikai labs, bet arī pareizais matracis, jūs varat saglabāt vai pat uzlabot savu stāju.

Piemēram, cilvēki, kas guļ uz sāniem ir vairāk pakļauti muguras sāpēm, jo ​​viņu miega stāvoklis rada slodzi mugurai un kaklam. Tas var arī izdarīt spiedienu uz rokām un pleciem, jo ​​tie tiek nospiesti uz matrača, ierobežojot asins plūsmu. Tirgū ir speciāli matrači, kas paredzēti risināt dažādas problēmas, kas sasitīts ar sāpēm un mugurkaulu – pretizgulējuma un ortopediskie.

3. Garīgā veselība

Slikts salokāms matracis un miegs var ne tikai novest līdz veselības un muguras problēmām, bet arī pie miega trūkuma, kas var izraisīt depresiju un citas garīgās saslimšanas. Ir zināms, ka miega trūkums ir saistīts ar dažādām īstermiņa un ilgtermiņa sekām, un tas var nopietni ietekmēt jūsu garīgo un emocionālo veselību.

Šeit ir daži no visbiežāk sastopamajiem slikta miega trūkumiem, kas ietekmē jūsu garīgo un emocionālo veselību:

·         Reakcijas un uzmanības trūkums.

·         Izraisa dienas miegainību un biežu žāvāšanos.

·         Veicina garastāvokļa svārstības un aizkaitināmību.

·         Izraisa trauksmi, depresiju, bipolārus traucējumus un uzmanības deficīta hiperaktivitātes traucējumus (ADHD).

·         Izraisa sliktu kognitīvo darbību un veiktspēju.

Guļot uz laba matrača, palielinās jūsu izredzes izbaudīt veselīgu miegu, un uzlabot veselības stāvokli.

4. Izveido draudzīgu vidi gulēšanai

Lai gan matracis ir svarīga sastāvdaļa gan mūsu, gan bērnu istabā, svarīgi ir arī radīt mierīgu un harmonisku vidi miegam. Šeit ir apkopoti labākie padomi, kā padarīt guļamistabu draudzīgu miegam:

·         Gulta ir domāta tikai miegam, nevis mājasdarbu pildīšanai, TV skatīšanai vai citām nodarbēm

·         Samaziniet troksni apkārtējā vidē

·         Atdzesējiet istabu, ideālā gadījumā līdz 18,3

·         Turiet visu elektroniku nepieejamā vietā

·         Atsauksmes norāda ka nepieciešams samazināt vizuālo jucekli

·         Guļamistabā izmantojiet maigākas, siltākas krāsas