Preču katalogs

Āra mēbeles

Interneta veikalā Bigbox.lv Āra mēbeles tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā ModernHOME, 4IQ, ... . Āra mēbeles cenas sākas no 17,72 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 131 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

Āra mēbeles

Āra mēbeles bieži vien tiek iegādātas mājām ar pagalmu vai arī pirtīm un vasarnīcām. Lai iegādātos jebkādas patīkamās āra mēbeles, ir jāizprot, kāpēc tās vajag. Piemēram, vai tās būs vajadzīgas, lai varētu katru vasaras vakaru vakariņot ārā vai arī tikai ballītēm, dzimšanas dienām vai citiem pasākumiem. 

Galvenais, kas jāņem vērā, iegādājoties  āra mēbeles, ir jāzina, kur tās tiks glabātas, kad siltās vasaras dienas beigsies. Tad jau var domāt par to, kāda veida āra mēbeļu komplekti ir vajadzīgi- bistro komplekti, ēdamistabas komplekti, sarunu komplekti. Bistro komplekti ir mazas āra mēbeles, kurus arī var izvietot uz balkona. Bistro āra mēbeles var uzstādīt kā mazu brokastu stūrīti vai kā nelielu terasi. Toties, ēdamistabas komplekti ir jau lielāki, lai pat varētu pavakariņot vai uzrīkot nelielas svinības savā pagalmā vai terasē. Un ir ļoti labi, ka lielais terases galds ir pagarināms. Ja ir lielas svinības, tad to galdu var pagarināt, līdz ko viss beidzas, tad var samazināt galdu. Sarunu komplekti ir ļoti populāri āra mēbeles. Tajā ietilpst sarunu krēsli ar pufiem un pa vidu akcentam galds. Uz paša galda parasti atrodas kādas uzkodas, nav paredzēts, lai varētu pilnvērtīgi paēst. 

Ir arī dažādas citas āra mēbeles- šūpuļkrēsli, šūpuļtīkli, atpūtas gultas. Šūpuļkrēsli ir piemēroti, lai varētu saulainās dienās atpūsties un palasīt kādu grāmatu vai darīt kaut ko citu. Šūpuļtīkli ir vairāk domāti, lai tajos pavisam apgultos un baudītu silto laiku. Visas āra mēbeles un kaut kādus piederumus var aplūkot un iegādāties interneta mājaslapā bigbox.lv.  Katru dienu ir piedāvāta akcija, kas āra mēbeļu komplektu cenas padara labākas. Lētāk un labāk tikai bigbox.lv.