Informācija
Preču katalogs

Trenažieri

Dažādie trenažieru veidi

Mūsdienās sporta zāles ir piepildītas ar dažāda veida trenažieriem, kuri paredzēti katrs savam mērķim. Lai veiksmīgi sasniegtu savus fiziskos un fitnesa mērķus ir svarīgi zināt, kam katrs trenažieris ir paredzēts un kuru muskuļu un ķermeņa daļu tas attīsta un trenē. Tomēr, pirms lietot jebkuru aprīkojumu der atcerēties, ka:

·         Pat labākais aprīkojums palīdz sasniegt rezultātus tikai tad, ja jūs to izmantojat bieži

·         Iemācieties pareizi lietot aprīkojumu, lai izvairītos no traumām

Ir svarīgi apzināties, ka aprīkojuma cena būs atkarīga no tā, ko jūs izvēlēsieties par vispiemērotāko tieši jums. Interneta lapās ir pieejami daudz dažādi trenežieru un sporta aprīkojumu veidi. Lai iegādātos sev tīkamāko lētāk, noteikti aplūkojiet akciju piedāvājumus.

Kardio aprīkojums

Ieejot trenažieru zālē, jūs redzēsiet veselu rindu trenažieru, kas paredzēti kardio treniņiem - velo trenažieri, eliptiskais trenažieris, skriešanas skrejceliņi, airēšanas un daudzi citi. Neatkarīgi no tā, vai tas ir motorizēts vai nē, piemērots lieljaudas sporta zālēm vai lietošanai mājas apstākļos, šīs sporta preces  sniedz labus kardio treniņus, kas sadedzina kalorijas un taukus. Turklāt jūsu treniņš notiek iekštelpās, prom no nepastāvīgiem laika apstākļiem.

Spēka aprīkojums

Izmantojot pretestības spēku, smagumu, ķermeņa svaru, ārējo svaru vai spriedzi, šīs ierīces palīdz veidot muskuļu masu. Tāpat kā kardio aprīkojuma gadījumā, arī stilu un cenu diapazons ir plašs, sākot no dārgas profesionālās iekārtas, kas visbiežāk atrodama sporta zālēs un veselības klubos, līdz pieejamiem, pārnēsājamiem mājas spēka aprīkojuma modeļiem.

Bet jums noteikti nav nepieciešams apmeklēt sporta zāli, lai spētu izpildīt lielisku treniņu. Mājas apstākļos var iegūt tādus pašus rezultātus, kā fitnesa zālē. Piemēram, skrējienus aizvadīt nevis uz skrejceliņa, bet ārā svaigā gaisā. Tāpat ir dažādi daudzfunkcionālie fitnesa aprīkojumi, ko paredzēts izmantot mājas apstākļos:

Jogas paklājiņš

Jogas nodarbības uz cietas grīdas var būt nepatīkamas jūsu muguras veselībai. Kvalitatīvs jogas paklājiņš ir ārkārtīgi svarīgs, lai palīdzētu saglabāt līdzsvaru un pareizu stāju. Ja jūs nodarbojaties ar jogas praksi, kas liek jums svīst, jūs vēlaties, lai tas būtu pietiekami lipīgs, lai neslīdētu uz paklāja. Un, protams, mēs visi vēlamies paklāju, kuram ir pietiekami daudz amortizācijas, lai aizsargātu mūsu ķermeni un locītavas. Kā arī jogas paklājiņu var izmantot ne tikai jogas vingrinājumiem. Tas lieliski noder staipīšanās un vēdera preses laikā.

Svaru bumbas

Saskaņā ar treneriem un zinātni, svaru iekļaušana treniņu rutīnā ir drošākais veids, kā stiprināt muskuļus, sadedzināt kalorijas un kļūt labākam gandrīz visā, ko darāt. Svaru cilāšana ir lielisks treniņa veids mājas apstākļos jo iespējams trenēt daudz un dažādas muskuļu grupas. Tos var izmantot dažādos veidos, pat kāju muskuļu trenēšanai.

Lecamaukla

Lēkšana ar lecamauklu ir visa ķermeņa treniņš, tāpēc īsā laikā iespējams sadedzināt daudzas kalorijas. Kompleksais, bet tajā pašā laikā ļoti vienkāršais aprīkojums piedāvā kārtīgu kardio treniņu visam ķermenim un kājām. Vidēja auguma cilvēkam lekšana ar lecamauklu var sadedzināt pat vairāk nekā 10 kalorijas minūtē. Lecamauklu izmanto pat profesionāli sportisti un bokseri, lai iesildītos.

Pretestības josta

Vingrinājumi ar pretestības jostu ir svarīgi jūsu veselībai, jo īpaši muskuļu un kaulu attīstībai. Pretestības jostas nodrošina muskuļu spriedzi, un tās var izmantot gandrīz visām ķermeņa daļām un muskuļu grupām. Šīs jostas piedāvā drošus un efektīvus treniņus, un fizioterapeiti tās bieži iesaka rehabilitācijas nolūkos.