Informācija
Preču katalogs

Audio kartes

Interneta veikalā Bigbox.lv Audio kartes tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā Asus, Logilink, Creative, EPOS, Creative Labs . Audio kartes cenas sākas no 8,25 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 10 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

BUJ

Šajā kategorijā mums ir vairāk nekā 10 preču, un to cenas sākas no 8.25 Eur
Preču piegāde parasti notiek 1-3 darba dienu laikā. Konkrētāku termiņu atradīsiet blakus konkrētajam produktam.

Kādas audio kartes izvēlēties?

Skaņas karte ir integrēta vai ārēja ierīce, kas elektriskos signālus pārvērš skaņas signālos un audio signālus elektriskos signālos. Ikvienam pasaulē patīk labas un patīkama skaņa un mūzika. Ja vēlaties datoram pievienot skaņas karti vai jaunināt tajā jau esošo skaņas karti, jums ir vairākas iespējas. Audio kartes ir ļoti dažādas un līdz ar to var samulsināt 

Audio karšu veidi datoriem

  • MP3 karte

Ja esat MP3 cienītājs ar daudziem šāda veida failiem cietajā diskā, jūs novērtēsiet vienu no šīm specializētajām audio kartēm. MP3 kartē ir aparatūras kodētājs/dekodētājs, kas paātrina datora izvilkšanu (MP3 digitālo audio failu veidošanas process no esošajiem audio kompaktdiskiem) un MP3 atskaņošanas veiktspēju.

  • 24 bitu karte

Lai iegūtu vislabāko audio reproducēšanu, izvēlieties 24 bitu audio (tas ir 192 KHz,  audio galviņām), kas ir daudz pārāks par skaņu, ko rada praktiski visi audio CD atskaņotāji. Šīs kartes var arī atbalstīt DVD audio, tām ir priekšējā paneļa vadīklas, kas ietilpst atvērtā diskdziņa nodalījumā, un tām ir iebūvēta FireWire pieslēgvieta.

Telpiskās skaņas karte

Šīs kartes ir īpaši izstrādātas 3D vides audio spēlēm un pilnīgam Dolby telpiskās skaņas atbalstam, kad datorā skatāties DVD filmas. Protams, jums ir nepieciešami vairāk nekā divi ikdienišķi skaļruņi, lai izbaudītu pilnu efektu - tieši tāpēc šajās kartēs parasti ir iekļauts augstākās klases skaļruņu komplekts.

Galvenās skaņu kartes izmantošanas jomas:

  • skaņas karte, ko izmanto spēļu spēlēšanai;

  • skaņas karte, lai klausītos mūziku (gan audio, gan video);

  • skaņas karte mūzikas radīšanai, piemēram, ierakstīšanai un miksēšanai.

Skaņu karšu aspekti

Savienojuma veids starp skaņas karti un datoru ir atkarīgs no datu pārraides ātruma un kompaktuma. Tālāk ir norādīti daži datu nesēji, kas tiek izmantoti dažādās skaņas kartēs.

  • PCI (perifēro komponentu starpsavienojums);

  • FireWire;

  • PCI Express;

  • USB (universālā seriālā kopne).

Ievades/ izvades

Ievades un izvades ir jebkuras tehnoloģiskās ierīces būtiskas funkcijas. Ja ierakstīšanai izmantojat skaņas karti, tās ievadei jābūt stabilai, lai aktīvi ierakstītu. No otras puses, ja izmantojat skaņas karti, lai klausītos mūziku, jums jāapsver tās izvades funkcijas.

ASIO pieejamība

ASIO, kas pazīstams arī kā audio straumes ievade/izvade, ir draivera programmatūra, kas ir būtiska pareizai skaņas kartes darbībai. ASIO draiveris palielina skaņas kartes veiktspēju, skaņas kartes datu pārraides ātrumu un samazina signāla aizkavi.

Paraugu ņemšanas ātrums un bitu pārraides ātrums

Paraugu ņemšanas un bitu pārraides ātrums ir skaņas kartes darbības izmēri. Labas skaņas kartes vidējai vai standarta paraugu ņemšanas frekvencei jābūt 44,1 kHz. Ir labi, ja paraugu ņemšanas frekvence ir 96 kHz vai augstāka. Skaņas kartes bitu pārraides ātrums svārstās no 16 bitiem līdz 32 bitiem. Skaņas kartei 16 biti ir zemākie, 24 ir vidēji un 32 ir lielisks rādījums. Paraugu ņemšanas ātrums un bitu pārraides ātrums ir atkarīgs no skaņas kartē izmantotā DAC un ADC kvalitātes.

Signāla un trokšņa attiecība

Lai iegūtu labu skaņas karti, signāla un trokšņa attiecībai jābūt vismaz 100 dB (decibeliem). Augstāks rādījums ir labāks.

Skaņa ir būtiska sastāvdaļa. Tā ir sevišķi svarīga, spēlējot spēles. Jūsu spēlēšana būs ļoti vienmuļa bez labas skaņas. Tāpat skaņa ir būtiska arī citām darbībām. Savukārt interneta piedāvājumi ļauj ātri un ērti pārskatīt dažādus modeļus lētāk un cena noteikti attaisnos cerēto. Tāpat ik pa laikam ir akcija, lai iegādātos konkrētu audio karti.