Informācija
Preču katalogs

USB zibatmiņa

Interneta veikalā Bigbox.lv USB zibatmiņa tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā SanDisk, Kingston, Silicon Power, ADATA, Transcend . USB zibatmiņa cenas sākas no 4,90 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 281 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

Preču filtrs Izdzēst filtrus

Kādu USB zibatmiņu izvēlēties?

Labākās zibatmiņas ir ātrāki un pārnēsājamāki, nekā jebkad agrāk. Ja domājat, ka zibatmiņas ir novecojušas, padomājiet vēlreiz. Mūsdienās labākā USB zibatmiņa joprojām kalpo savam mērķim - padarīt jūsu failus pārnēsājamus, nepiespiežot tērēt 100 eiro vai vairāk. Tie ļaus jums ņemt līdzi visus nepieciešamos failus, neņemot līdzi klēpjdatoru. Bet kuru jums vajadzētu iegādāties? Tas ir atkarīgs no tā, kāpēc jums tas ir vajadzīgs.

USB atmiņas ietilpība

USB zibatmiņas diska ietilpība ir no 1 GB līdz vairāk nekā 1 TB. Zibatmiņas diskam nav “pareizā” izmēra. Nepieciešamais krātuves apjoms ir atkarīgs no tā, cik daudz datu vēlaties saglabāt. Piemēram, ja jūs gatavojaties paņemt dažus Word vai Excel failus no viena datora, 1 GB zibatmiņas disks var dot jums vairāk nekā pietiekami daudz vietas. Tomēr, ja plānojat dublēt visus savus failus, jums var būt nepieciešams no dažiem GB, 32 gb, 256 gb līdz 500 GB vai vairāk.

Ja vēlaties saglabāt visus attēlus un video no sava tālruņa, dodieties uz tālruņa iestatījumiem un pārbaudiet, cik daudz vietas aizņem jūsu multivides faili. Tas varētu būt no 1 GB līdz vairākiem desmitiem GB. Neatkarīgi no tā, tas ir minimālais nepieciešamais krātuves apjoms, ņemot vērā, ka nākotnē varētu pievienot vairāk failu. To pašu metodi varat izmantot cita veida failiem, piemēram, MP4. Neaizmirstiet apsvērt, kāda veida failus jūs varētu vēlēties saglabāt vienā zibatmiņā.

USB pārsūtīšanas ātrums

Vēl viens faktors, kas jāņem vērā, pērkot zibatmiņu, ir pārsūtīšanas ātrums. Ir divu veidu USB zibatmiņas: USB 2.0, kas ir vecāks standarts, un USB 3.0, kas ir jaunāks. USB 2.0 pārsūtīšanas ātrums ir 480 MB/s, un USB 3.0 ir 4800 MB/s vai 4,5 GB/s. Tas nozīmē, ka USB 3.0 ir aptuveni desmit reizes ātrāks nekā USB 2.0.

USB atmiņas, kas pazīstamas arī kā atmiņas kartes, piedāvās daudz vietas krātuvei, neskatoties uz to nelielo izmēru, kā arī būs pietiekami izturīgas transportēšanas radītajām briesmām. Atšķirībā no ārējiem SSD vai cietajiem diskiem to cena nebūs augsta.

Padomi

  • Nav vērts meklēt atmiņas kartes, kas ir mazākas par 64 gb, jo cenu atšķirība, ko maksājat par divas vai četras reizes lielāku atmiņu, ir niecīga;

  • noteikti iekļaujiet piegādes cenu, jo bieži vien jūs maksājat vairāk par pasta izdevumiem nekā par pašu zibatmiņu, jo īpaši zemo izmaksu modeļiem;

  • USB 2.0 ir pietiekams mazākai glabātuvei, bet ne lielākai, kur rakstīšanas ātrums var kļūt lēns. Lielākām USB zibatmiņām (128 GB vai vairāk) bieži vien ir tikai USB 3.0;

  • ja plānojat pārvietot failus uz un no pārnēsājamām ierīcēm (planšetdatoriem vai viedtālruņiem), apsveriet iespēju izmantot atmiņas karti ar microUSB savienotāju un pilna izmēra USB;

  • ja vēlaties virs 128 gb, ieteicams apsvērt SSD, ja vēlaties izturību, pārnesamību, daudzpusību un labāku veiktspēju bez maksas.

  • ņemiet vērā, ka jauda, ​​iespējams, būs zemāka, nekā norādīts, kad tā tiek formatēta un pievienota datoram.

Dažāda veida USB zibatmiņas ļauj viegli pārvietot un uzglabāt dažādus failus. Vienlaikus ir iespējams atrast detalizētus aprakstus par konkrētiem modeļiem, piemēram, SANDISK 16GB Ultra Flair 3.0, lai izprastu, vai tas ir labākais risinājums konkrētām vajadzībām. Vienlaikus arī interneta meklējumi ļauj lētāk iegādāties konkrēto modeli lētāk, ja USB ir akcija. Jūs varat pievērst uzmanību atmiņas apjomam, ātrumam, izmēram u.c. aspektam, lai iegūtu vislabāko risinājumu ilgam laikam.