Informācija
Preču katalogs

Mikroviļņu krāsnis

7 lietas, ko ir vērts zināt, pirms iegādāties mikroviļņu krāsnis

 

Ja jūsu mikroviļņu krāsns ir novecojusi, vai jums nekad tāda nav bijusi, jūs var interesēt iespēja iegādāties šāda veida virtuves palīgu. Mikroviļņu krāsnis ir ļoti plašā sortimentā un to iegāde var būt laikietilpīga. Labā ziņa ir tā, ka mikroviļņu krāsnis ir daudz lētākas. Jūs varat savu izvēli balstīt uz šiem septiņiem rādītājiem, lai ātrāk un drošāk atrastu savu jauno ēdiena gatavošanas un uzsildīšanas palīgu.

1. Izvēlieties starp dažādiem veidiem.

Uz virtuves darbvirsmas novietojamas mikroviļņu krāsnis ir tās, kuras parasti ir uz darba virsmām. Tās var novietot visur, kur nepieciešams. Ir arī tādi veidi kā sienas mikroviļņu krāsns, iebūvējamā mikroviļņu krāsns un mikroviļņu krāsnis ar cepeškrāsni, kas var palīdzēt atbrīvot vietu. Ja virtuve ir maza vai arī citas ierīces jau aizņem lielāko tās daļu, ir vērts padomāt par šādiem kompaktiem risinājumiem, kas vienlaikus izskatīsies pietiekami eleganti un netraucēs tad, kad jūs ierīci neizmantosiet. Moderna izvēle noteikti papildinās jebkuru virtuvi.

2. Viens izmērs neder visiem.

Šai ērtajai ierīcei ir visdažādākie izmēri, sākot no 45 cm līdz 150 cm modeļiem. Jūs vēlaties apsvērt, cik daudz vietas jums ir, kā arī to, ko jūs tajā ievietosiet. Pirms iegādāties no interneta, izmēriet savus biežāk lietotos traukus. Nedrīkst arī aizmirst to, ka ne visi trauki ir paredzēti lietošanai mikroviļņu krāsnī.

3. Dažus skārienpaliktņus ir vieglāk izmantot nekā citus.

Acīm ir vieglāk lasīt lielākas pogas. Turklāt dažās mikroviļņu krāsnīs ir īpašas pogas tādām lietām kā popkorns, saldēta pica, vai lai tikai pagarinātu gatavošanu par 30 sekundēm. Ja jums ir mikroviļņu krāsns, kurā pastāvīgi izmantojat noteiktas pogas, pārliecinieties, vai tās ir arī uz jaunās.

4. Jauda ir svarīga.

Tas ir pavisam vienkārši - jo lielāka jauda, ​​jo labāk darbosies mikroviļņu krāsns. Jums noteikti vajadzētu izvēlēties mikroviļņu krāsni diapazonā no 900 līdz 1000 vatiem, lai jums būtu pietiekami daudz jaudas, lai efektīvi un rūpīgi sildītu un atkausētu visu no saldētavas. Lētākas versijas, kurām ir 700 vai mazāk vatu, prasīs daudz vairāk laika, un ar tām būs grūti vienmērīgi uzsildīt ēdienus. Ir arī iespējams atrast ierīci ar grilu, kas sniedz vēl vienu noderīgu funkciju. Jaudīga mini mikroviļņu krāsns var būt burvīgs palīgs.

5. Mikroviļņu krāsns ar konvekciju var izmainīt visu pieredzi.

Konvekcija mikroviļņu krāsnī ir nozīmīga lieta. Tās ir mazākas līdzīgi nosaukto mikroviļņu krāšņu versijas, vienlaikus tām ir arī kodolenerģija. Šīs mikroviļņu krāsnis var pagatavot vistu, cept torti, uzkarsēt saldētu zupu u.c. Ja jūs daudz gatavojat ēdienu, iespējams, vēlēsieties iespēju izmantot mikroviļņu krāsni kā plīti mazākiem ēdieniem, bet gatavot lielākus ēdienus uz galvenās plīts.

6. Sensori var ietaupīt laiku un enerģiju.

Iegādājoties mikroviļņu krāsni, kurā ir sensori, ir gudrs veids, kā saglabāt enerģijas patēriņu un samazināt izšļakstīšanās risku. Iekārta gatavo tik ilgi, cik nepieciešams, tāpēc jums nav ik pēc pāris minūtēm tā jāpārbauda.

7. Ietaupiet naudu, pērkot lietotu vai uz atlaidēm.

Vidēji mikroviļņu krāsns kalpo 10 gadus, un dažas no tām bez problēmām var darboties arī pēc tam. Tas var būt labs risinājums ne tikai tiem, kas dzīvo kopmītnēs. Cena ir viens no faktoriem, kuru noteikti ir jāizvērtē. Kāpēc pārmaksāt? Tāpat arī ir iespējams iegādāties sev vēlamo ierīci, kad ir akcija. Nav jābaidās iegādāties lētāk, ja ir tāda iespēja.