Preču katalogs

Šujmašīnas, overloki

Filtrēt pēc Nodzēst filtrus

Cena
13 399
Ražotāji
vairāk mazāk
Filtrs

Preču filtrs Izdzēst filtrus

Šujmašīnas, overloki

Šujmašīna 

Šujmašīnas ir sadalītas vispārīgos veidos-darbojas saskaņā ar mehānisko principu, elektromehāniskie modeļi un ierīces, kas darbojas datorā. 

Mehāniskie modeļi 

Šis nosaukums jau saka, kas tā ir par šujmašīnu ir un ar kā tā darbojas. Šī ierīce darbojas ar manuālo ekspozīciju. Praktiski visas no tām ierīcēm ir vecmodīgas ierīces, pat vecākām šujmašīnām ir iespējams šūt pēc atkļūdošanas iekārtas. Mehāniskās šujmašinas princips ir pavisam vienkārš-šāda ierīce var tikai šūt taisnā līnijā. Tās ierīces vidū ir gan rokas, gan kāju piedziņa. Šīm mehāniskajām ierīcēm piemīt tāda priekšrocība, ka tie nekad gandrīz nesalūzt. Tikai strādājot ar tiem ir ierobežotas funkcijas un jāpielāgo katram auduma veidam. Plakanšūves mašīna pieder pie mehāniskā modeļa. Tām ir 4 dūrienu veidi, atvieglota cilpotāju ievēršana, caurduršanas spēka elektronisks stabilizators-šīs funkcijas plakanšuves mašīnām ir visbiežāk sastopamas. 

Elektromehāniskie palīgi 

Elektromehāniskie palīgi ir modernizētas ierīces, kam ir elektriskā piedziņa, kas atrodas pedālī. Elektromehāniskie palīgiem ir ļoti daudz iespēju-spēj veikt dažādas šuves, uzšūt pogas un “uzmest” dažādas cilpas. Dūriena izvēli var veikt īpašs ritenis. Visbiežāk ir sastopami tādi elektromehāniskie palīgi, kas spēj veikt četrpadsmit šūšanas operācijas, spēja strādāt ar slēptajām un elastīgajām līnijām, un padar šāda veida ierīces par nepieciešamu jebkura līmeņa šuvējiem-gan profesionālās šuvējas, gan iesācējas var darboties ar šo elektrisko palīgierīci šūšanā- to var saukt arī par portatīvo palīgierīci. 

Mazā datora šūšana 

Ir šujmašīnas, kurām ir mini ekrāns, mini dators ar mikroprocesoru. Daudzu šuvēju ērtībām iebūvēts ekrāns un daudziem modeļiem šī izmaiņa liek strādāt labāk nekā citām šujmašīnām. Šī ierīce praktiski nekad nekļūdas, jo sistēma sniedz ieteikumu par auduma izvēli un funkcijas stiprumu. Izmaksas, protams, ir lielākas, bet šī ierīce kompensēs to, jo spēs veikt sarežģītus elementus. 

Overloki 

Overlokiem un šujmašīnām ir trīs lietas, kas ir atšķirīgas-ar overloka dūrienu, auduma malu apstrādi un pavedienu patēriņu. Šī laika tirgū nav pieejams gan overloka, gan šujmašīnas darbība vienlaicīgi-šīs ierīces vel nav apvienotas kopā tik ļoti, lai varētu reizē darboties. Pati šujmašīna ir ar overloka funkciju, bet tā nespēj vienlaicīgi darīt divas lietas. Overlokā vītnes patēriņš pārslēgumā ir daudz lielāks nekā šujmašīnai, tāpēc overlok funkcijai ir ieteicams izmantot ne tikai parastās spoles ar vītnēm, bet gan arī lielās vītnes spoles. Overlokam ir labāka slīpēšanas funkcija -”pārgājiena” laikā, tas noņem auduma malas. Šujmašīna ir laba, bet katriem lieliskiem šuvējiem vajag arī overloku. Kad parādījās overloki, tad ļoti daudzi jau bija izmēģinājuši šāda veida funkcijas un vienmēr sniedza atpakaļ labas atsauksmes, jo tas atviegloja ļoti bieži darbu.

Apmeklējot interneta mājaslapu bigbox.lv, varēs atrast sev vispiemērotāko šujamo mašīnu, parastu šujmašīnu, minu šujmašīnu, overlok veidus un visu citu nepieciešamo. Lētāk sanāk tiem, kas nenodarbojas profesionāli ar šāda veida ierīcēm, bet tāpēc ir piedāvājumos dažādas akcijas, kas cenu pazemina un piedāvā arī dažām ierīcēm bezmaksas piegādi..