Informācija
Preču katalogs

Kamado bārbekjū (grili) un to piederumi

Kā iegādāties sev vislabāko grilu

Kāds grils jums ir piemērots? Atbilde ir atkarīga no tā, kādu gatavošanas stilu un ērtības jūs sagaidāt no sava grila. Katram veidam ir priekšrocības un trūkumi. Neatkarīgi no tā, vai tas ir granulu grils, klasisks kokogļu modelis vai gāzes grils, tie visi ir funkcionāli un kalpo ēdiena pagatavošanai. Pareiza grila izvēle nozīmē izlemt par degvielas veidu, izmēru, cenu, stilu un papildu funkcijām. Mūsdienu grili ir izdevīgs pirkums katram, kas vēlas baudīt pašu gatavotu, grilētu ēdienu kā bārbekjū.

Degvielas veids

Pareizās degvielas noteikšana ir lieliska lieta, ar ko sākt.

  • Gāze

Gāzes grili ir viens no izplatītākajiem degvielas veidiem. Gāzes grili izmanto vai nu pievienojamu šķidrā propāna tvertni, vai dabasgāzi, izmantojot pārveidošanas komplektu, kas savieno grilu ar mājas dabasgāzes padeves līniju. Debates par dabasgāzi vai šķidro propānu ir ļoti aktuālas. Dabasgāze siltumnīcefekta gāzu ziņā ir tīrāka, to ir lētāk lietot, un jums nebūs jāraizējas par propāna tvertņu uzpildīšanu. Tomēr jūs nevarēsiet pārvietot savu grilu, jo tas ir savienots ar gāzes vadu. Šķidrais propāns ir populārākā degvielas izvēle, un tas ir pārnēsājams. Tas ir arī dārgāks, un tas ir jāuzpilda. Labā ziņa ir tā, ka daudzos gāzes grilos var izmantot abus, tāpēc jums nav jāizvēlas uzreiz.

Izmantojot gāzes grilu, jums būs lielāka kontrole pār siltumu un to, kā tas tiek sadalīts pa jūsu gatavošanas virsmu.

  • Kokogles

Kokogļu grili piedāvā tradicionālu dūmu, par ko vairums cilvēku iedomājas, iedomājoties grilētu garšu. Tie ir daudzās formās un izmēros. Kokogļu grili izmanto kokogļu briketes vai kokogļu gabalus. No turienes nāk dūmakainā garša. Jums būs jāpavada nedaudz vairāk laika, aizdedzinot briketes un iepriekš uzsildot grilu, nekā ar gāzes grilu. Jums arī būs jātīra grils un jāatbrīvojas no ogļu pelniem, kad pabeigsiet grilēt. 

  • Granulas

Granulu grili sadedzina koksnes granulas, un tiem ir borta dators, kas sakarst līdz vēlamajai temperatūrai un pievieno ēdienam kūpinātu, malkas garšu. Granulu grili ļauj pagatavot garšīgu gaļu, it īpaši lēni cepjot, bet granulas var būt dārgas un grūtāk atrast nekā propānu un kokogles. Jūs varat izmantot interneta piedāvājumus, lai atrastu granulas lētāk un ātrāk.

Izmērs

Kad esat izlēmis, kāda veida degviela jums ir piemērota, padomājiet par nepieciešamo grila izmēru. Lielākajai daļai mazu un vidēju kokogļu grilu un divu degļu gāzes restēm būs labi, ja jūs laiku pa laikam gatavojat ēdienu četriem cilvēkiem vai mazāk. Mājai un dārzam populārs mini izmērs ir kamado bono media 52cm grils. Mazāka izmēra grils ir arī lielisks picnic variants. Savukārt, ja izvēlaties grande, tas noteikti piesaistīt vairāk uzmanības un spēs apkalpot lielākas vajadzības. Interesants variants ir arī apaļais minimo grils dārzam.

  • Papildu funkcijas

Visvienkāršākajā līmenī grilam vajadzētu vienkārši labi pagatavot. Papildus ir pieejamas arī dažas papildu funkcijas, kas uzlabos jūsu pieredzi. Piemēram, sānu deglis ir lieliska vieta, kur uzsildīt mērces.

Izvēlieties grilu, kas atbilst jūsu vajadzībām un uzstādīšanas vietai. Papildus atsauksmes par griliem var palīdzēt pieņemt lēmumu. Savukārt, ja kādam modelim ir akcija, tas ir lielisks veids, kā iegūt izdevīgāku piedāvājumu.