Informācija
Preču katalogs

Skriešanas celiņi

Interneta veikalā Bigbox.lv Skriešanas celiņi tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā Tunturi, Spirit, Bowflex, Cecotec, Sole . Skriešanas celiņi cenas sākas no 224,99 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 61 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

Skriešanas celiņi

Cilvēki bieži vien sliktu laikapstākļu dēļ nevēlas iet ārā un skriet. Tāpēc bieži vien tā visa skriešana tiek nolikta malā un par to vairāk nemaz nedomā. Tomēr tam visam ir lielisks atrisinājums- skriešanas celiņi. Šie skrejceliņi tiek biežāk izmantoti nekā āra nodarbes. 

Jāsāk ar to, ka mājās ir jāatbrīvo vieta, lai varētu zināt, cik daudz vietas ir atvēlēts šādam trenažierim. Izmērot atbrīvoto vietu, varēs katrs saprast to, cik lielu trenažieri iegādāties. Cilvēkiem, kam patīk ļoti skriet, ir jāatbrīvo lielāku vietu, tāpēc ka ir noteikti izmēri, kuri ir vajadzīgi skriešanas celiņam, lai to varētu pilnvērtīgi izmantot. Var arī aplūkot saliekamu skriešanas celiņu, bet tad arī ir pie viena jāizdomā, kur tas glabāsies, kamēr tas netiks izmantots. Saliekams trenažieris ir praktisks, ja mājoklī nav daudz vietas.

Ja skriešanas celiņš ir vajadzīgs intensīvākiem treniņiem, tad ir jāmeklē tādu trenažieri, kam ir pieejams lielāks motors. Ir arī jāaplūko savs svars, jo, ja svars ir lielāks par 90kg, tad ir jāskatās uz tādiem skriešanas celiņiem, kam ir lieliska jauda un motors nesabojāsies pāris gadu laikā. 

Katram skriešanas celiņam ir savas īpašās funkcijas, kas var padarīt skriešanas vai iešanas treniņus patiešām labus un kvalitatīvus. Piemēram, ir trenažieriem pieejami bluetooth skaļruņi un televizori. Bet šo ir patiešām jāizvērtē, vai tas ir vajadzīgs katra cilvēka treniņiem un vai tas sniegs tādu progresu, ko katrs sagaida. Aplūkojot atsauksmes, cilvēkiem arī pietiek ar savām viedierīcēm un austiņām, ka nav vajadzība, ka tādas funkcijas varētu arī sniegt šāds elektriskais skejceliņš.

Ir jāaplūko trīs funkcijas, ko var piedāvāt skriešanas celiņš. Piemēram, vai skrejceliņa slīpumu var regulēt, tādā veidā mainot treniņu intensitāti. Tāda funkcija ļauj ātrāk sadedzināt kalorijas un atvieglo slodzi locītavām. Lielākā daļa trenažieru piedāvā treniņu programmas, kuras pielāgo ātrumu un slīpumu. Bez šādām funkcijām, tas ir jāveic manuāli. Pirms katrs ir gatavs ieguldīt vairāk naudu skriešanas celiņos, ir jāizvērtē vai tā treniņu programmas funkcija ir tiešām vajadzīga un vai tā tiks izmantota. Ja ne, tad arī budžetu nevajag palielināt, jo ir savādāka iespēja, lai pilnvērtīgi izmantotu skriešanas celiņu. Piemēra, ir tādi piederumi kā, planšetes turētājs, grāmatas statīvs- lai varētu izmantot, e-lasītāju, vienkārši palasīt grāmatu vai arī skatīties planšetē savus mīļākos šovus treniņu laikā. Parastus statīvus ir lētāk iegādāties, nekā ar iebūvētām funkcijām.

Katrs ir izvēlējies savas funkcijas, izmērus un citas lietas, bet ir arī jāatceras, ka skriešanas celiņiem ir vajadzīgi arī piederumi, kā piemēram, skrejceļu paklāji. Tie samazina troksni, izmantojot skriešanas celiņu, un tie arī atvieglo grīdas tīrīšanu ap celiņu. Un obligāti arī ir jāiegādājas skriešanas celiņiem piemērotos tīrīšanas līdzekļus. Bet to vienmēr ir ieteicams darīt, kad jau ir iegādāts skrejceliņš un par to var izlasīt komplektā iekļautajā rokassgrāmatā, kurā būs paskaidrots par līdzekļiem un skrejceliņa tīrīšanu. 

 Slikti laikapstākļi, slidenas ielas, pārplūdušas ielas, vējains laiks un citi laikapstākļi, kuri var izbojāt skriešanu ārā. Tāpēc daudzi lūko pēc skriešanas celiņa. Ir aplūkots viss, kas jāzina par šādu trenažiera iegādi, tikai tagad atlicis apmeklēt interneta mājaslapu bigbox.lv, kas var piedāvāt katram piemērotus skrejceliņus. Ir brīnišķīgas akcijas, kas padarīs cenas pievilcīgas un zemas.