Informācija
Preču katalogs

Mūzikas centri, magnetofoni

Interneta veikalā Bigbox.lv Mūzikas centri, magnetofoni tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā Muse, Denver, Blaupunkt, ELTRA, No-Name . Mūzikas centri, magnetofoni cenas sākas no 13,39 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 318 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

BUJ

Šajā kategorijā mums ir vairāk nekā 318 preču, un to cenas sākas no 11.01 Eur
Preču piegāde parasti notiek 1-3 darba dienu laikā. Konkrētāku termiņu atradīsiet blakus konkrētajam produktam.

Mājas stereo sistēmas evolūcija un vēsture

Līdz ar tehnoloģiju attīstību mūzikas kvalitāte ir dramatiski palielinājusies, tāpat kā pieejamība un mājas stereosistēmu dizains. Bet radio, kompaktdisks, kasete un Bluetooth burvība nebūtu radusies bez ierakstu atskaņotāja attīstības.Mūzikas atskaņotāji ir neatņemama dzīves sastāvdaļa jau simts gadus. Mūsdienu skaņu sistēmas cena noteikti ir atkarīga no dizaina un firmas. Piemēram ja atskaņošanas sistēma aprīkota ar karaoke funkciju vai ar ekrānu, tas noteikti maksās vairāk. Vai arī mini atskaņotāji būs lētāki,apmeklējot interneta veikala akciju sadaļu jūs noteikti varat atrast labākās cenas.

Atskaņotājs

Pagrieziet ciparripu atpakaļ uz 1877. gadu, kad Tomass Edisons izgudroja fonogrāfu. Tas bija vairāk kā rakstītājs, nevis atskaņotājs, taču tam bija atskaņošanas iespējas. Skaņa tika ierakstīta uz skārda loksnes, kas ietīta ap cilindru, kuru galu galā varēja atskaņot caur raga formas skaļruni. 1895. gadā fonogrāfs tika atjaunināts, lai atskaņotu skaņu no plakaniem diskiem, kurus mēs tagad saucam par viniliem, un dizains ieguva tuvu līdzību mūsdienu ierakstu atskaņotājam. Ierakstu atskaņotāja popularitāte pieauga līdz ar mūzikas kultūru, uzplaukumu piedzīvojot 20. gados, griežoties blūzā un beidzot nonākot 80. un 90. gadu dīdžeju rokās. Un tagad 2019. gadā ierakstu atskaņotājs atgriežas mājās visā pasaulē, mākslinieki izvēloties izdot jaunu mūziku vinila formātā, apgalvojot, ka visskaistākās skaņas nāk no rievotajiem diskiem.

Radio

Tā kā pasaule turpināja attīstīties, 20. gadsimta 20. gadu radioviļņi izrādījās informācijas un sadzīves izklaides avots. Ģimenes pulcējās dzīvojamā istabā, sākotnēji ap lielām vakuuma caurulēm, lai klausītos ziņu pārraides, iknedēļas ceturtdienas vakara koncertus un dažādus šovus. Mājas radio bija arī revolucionārs, ātri pārraidot kritisko informāciju, vienlaikus padarot pieejamu izklaidi un mūziku, un visvienkāršākajā veidā, apvienojot ģimenes un draugus kopā.

Kasešu lentes

Tās bija mazākas nekā vinils, vienlaikus piedāvājot hi-fi skaņu, iespēju ātri pārtīt uz priekšu vai atpakaļ, un spēju ierakstīt savu dziesmu izlasi. Līdzīgi kā radio, kasete galu galā nonāca automašīnās, taču mājās tā bija mūsdienīga brīnums, kas pastiprināja skaņas kvalitāti un piedāvāja gandrīz tūlītēju dziesmu izvēli. Kasešu atskaņošanas laiks bija daudz labāks nekā iepriekšējām mūzikas platformām un ļāva klausītājam stundām ilgi ļauties baudīt mūziku.

CD (kompakt disks)

Deviņdesmitajos gados dzimušais un 2000. gadu vidū digitālās mūzikas laikmeta priekštecis bija 1000w kompaktdisks. Tas bija paredzēts kā vinila pēctecis, taču izrādījās, mainīja mūzikas industrijas sistēmu, kādu mēs to zinām. Izmantojot lāzeru tehnoloģiju, lai digitāli saglabātu mūziku diskā, kompaktdisks nodrošināja labāku skaņas kvalitāti nekā visi priekšteči. Kolekcijas kļuva par mājas dekoru, ko papildināja lielāki skaļruņi un mūzikas centrs.

MP3 un AUX vads

Revolucionārie digitālā formāta atskaņotāji bija pieejami dažādās krāsās, izmēros un daudzos popularos nosaukumos. RIO, Zen un iPod bija tikai maza daļa no tiem, taču, pievienojot stereo uztvērēju, jūs kļuvāt par dīdžeju. Mūzikas izvēle bija patiesi jūsu, ar pielāgojamiem atskaņošanas sarakstiem, kas nodrošināja fonētisku prieku. MP3 atskaņotājus varēja nēsāt kabatā, un, kad esat atgriezušies mājās, viss, kas jums bija jādara, bija jāpeivieno AUX vadu, un jebkura stereo iekārta tagad bija personīgais mūzikas atskaņotājs.

Bluetooth un straumēšana

Mūsdienās mājas stereo iekārta ir visur, kur atrodaties. Labākie skaļruņi ir novietoti ap māju, tiek nēsāti līdzi un pat ieslēgti  ar balsi. Un no kurienes nāk mūzika, parasti no jūsu vienmēr klāt esošā viedtālruņa ar Bluetooth savienojumu un vienu no daudzajiem audio straumēšanas pakalpojumiem. Vinils, kasete un kompaktdisks joprojām var būt jūsu stereo sistēmas sastāvdaļa, taču atšķirībā no iepriekšējām desmitgadēm viss ir savienots bezvadu režīmā. Izmantojot tādas platformas kā SONOS, ECHO un Spotify, jūs varat klausīties visu savu iecienītāko mākslinieku mūziku.