Preču katalogs

Trauku mazgājamās mašīnas

Filtrēt pēc Nodzēst filtrus

Cena
199 1559
Ražotāji
vairāk mazāk
Montāžas tips
vairāk mazāk
Platuma intervāls, cm
vairāk mazāk
Enerģijas klase
vairāk mazāk
Tilpums komplektos
vairāk mazāk
Trešā instrumentu atvilktne +
vairāk mazāk
Krāsa
vairāk mazāk
Filtrs

Preču filtrs Izdzēst filtrus

Trauku mazgājamās mašīnas

Trauku mazgājamās mašīnas

Trauku mazgājamā mašīna sniedz palīdzīgu roku mājas soļa veikšanā. Trauku mazgājamās mašīnas tiek piedāvātas, gan kā atseviški stāvošas ierīces, gan kā virtuves iekārtās integrējamas. Profesionālās trauku mašīnas spēj nodrošināt liela apjoma trauku mazgāšanu, kas padara ierīces par neatņemamu sastāvdaļu bāru, restorānu un kafejnīcu virtuves iekārtu komplektācijā. Uz galda liekamas trauku mazgājamās mašīnas ir lieliska alternatīva lielajām un stacionāri novietojamajām ierīcēm.  Kompaktās trauku mazgājamās mašīnas ir ērti ievietot pat šaurā telpā.

Pareizās ierices izvēle.

Izvēlēties pareizo ierīci tieši Jūsu vēlmēm un vajadzībam palīdzēs, konkrēti, noteiktas prasības. Jums ir jānosaka, vai vēlaties ierīci, kuru novietot jau esošajā virtuves iekārtojumā vai vēlaties to iebūvētu savā jaunajā virtuves iekārtā. Ja vēlaties iegādāties trauku mazgājamo mašīnu, kura ir iebūvējama, un to integrēt Jūsu jau esošajā virtuves iekārtā, ir jāpievērš īpaša uzmanība tieši esošajiem virtuves iekārtas izmēriem. Ir pieejamas trauku mašīnas 40cm, 45cm un pat 60cm platumā. Ja virtuvē nav pietiekami daudz vietas, lai novietotu brīvi stāvošu trauku mazgājamo mašīnu un nevēlaties pārbūvēt esošo virtuves iekārtu, ir pieejama alternatīva- uz galda novietojama trauku mašīna. Atsauksmes par ierīcēm no citiem klientiem var būt labs palīgs pareizās izvēles veikšanā.

Iekšejie nodalījumi.

Trauku mazgājamās mašīnas iekšienē atradīsiet nodalījumus, kuros ievietot šķīvjus, bļodas, katlus un pannas. Tāpat- atseviškiem modeļiem ir pieejami arī īpaši, izņemami nodalījumi, lai atvieglotu galda piederumu mazgāšanu un izņemšanu no ierīces.

Gan brīvi stāvošās, gan iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnas piedāvā plašu izvēli nodalījumu dizainā. Galda trauku mazgājamās mašīnas, kuras tiek novietotas uz virsmas, būs skopākas šajā aspektā,bet tajā pat laikā  bonuss ir tajā,  ka tās ir iespējams pārvietot, kas ir parocīgi, ja velaties to paņemt līdzi uz savu vasarnīcu, vai. vienkārši, novietot glabāšanā, ja to izmantosiet tikai pēcsvētku uzkopšanas laikā.

Trokšņa līmenis

Trokšņa līmenim ir vērts pievērst uzmanību,  ja Jūsu virtuve ir novietota tuvu dzīvojamām telpām un guļamistabām, tādā gadījumā būtu vērts izvēlēties trauku mazgājamo mašīnu, kura būs klusāka, lai netraucētu ikdienas gaitas. Vadoties pēc klientu atsauksmēm-arī skaļākās trauku mašīnas ir ļoti klusas, un to radītais troksnis ir minimāls.

Režīmi

Teju, visas trauku mazgājamās mašīnas ir aprīkotas ar vairākiem mazgāšanas režīmiem. Atseviški režīmi traukiem, stikla izstrādājumiem, katliem un pannām. Atliktās ieslēgšanas taimeris. Automātiska palaišana. Ūdens temperatūras izvēle. Skaņas signāls trauku mazgšanas cikla beigās.

Energoefektivitātes līmenis

Energoefektivātes līmenis ir būtisks tiem, kuri vēlas trauku mašīnu darbināt regulāri. Tas ir, īpaši, aktuāli lielākām mājsaimniecībām, un ēdināšanas iestādēm. Jo augstāks energoefektivitātes līmenis, jo mazāks elektroenerģijas patēriņš, kas ilgtermiņa nodrošinās būtisku ietaupījumu. Ne obligāti trauku mašīna ar augstāku energoefektivitātes līmeni būs dārgāka.

Cena

Atlaides ir lieliska iespēja iegādāties sevis izvēlēto ierīci par vislabāko cenu. Sekojot veikala bigox.lv jaunumiem ir iespējams uzzināt par vislabākajām cenām Jūsu izvelētajai elektroierīcei. Cena ir atkarīga gan no energoefektivitātes līmeņa, gan no ražotāja zīmola un no dizaina.

 

Ja spējat konkrēti noformulēt kādu trauku mašīnu vēlaties iegādāties, tad atliek vien to pievienot savam pirkumu grozam un pēc pirkuma veikšanas tā tiks nogādāta līdz Jūsu namdurvīm un varēsiet aizmirst par traukiem izlietnē un trauku žāvēšanas stendiem, jo atliks vien ievietot traukus ierīcē, to ieslēgt un pēc skaņas signāla vai gaismas indikatora ieslēgšanās tos izņemt un novietot tiem paredzētajā vietā. Atsauksmes par ierīcēm ir pieejamas un ar tām iepazīstoties varat vadīties pēc citu pirceju ieteikumiem, lai iegādātos sev piemērotāko trauku mazgājamo mašīnu.