Informācija
Preču katalogs

Izlietnes

Viena no svarīgākajām mājas sastāvdaļām – izlietne

Mūsdienās mēs nespētu iedomāties savu virtuvi vai vannas istabu bez tekoša ūdens no krāna. Mēs esam pieraduši pie dažādām ērtībām, kas atvieglo mūsu ikdienu. Tomēr pirms 100 gadiem šādas ekstras kā izlietnes nebija tik bieži sastopamas, jo arī tekošs ūdens no krāna bija retums. Cilvēki pēc ūdens gāja uz piemājas aku.

Mūsdienās ir pieejamas dažāda veida izlietnes, kas paredzētas visdažādākajiem nolūkiem. Ir speciālas virtuves un vannas istabas izlietnes, kura katra pilda savas funkcijas. Ir arī izlietnes, kas liekamas, piemēram, virs veļas mašīnas, vietas taupības nolūkos, kad vannas istabā nav tik daudz vietas. Kā arī ļoti populārās ir iebūvējamās izlietnes, kur skapītis tiek iestrādāts izlietnē.

Dažādi materiāli izmantoti izlietņu ražošanā

Tā pat kā ir dažādi izlietņu veidi un pielietojumi, tāpat ir arī dažādi materiāli, kas tiek izmantoti ražošanā.

Nerūsējošā tērauda izlietnes

Nerūsējošais tērauds ir ļoti populārs materiāls, kas ir praktiski nenolietojams un ļoti izturīgs. Nerūsējošā tērauda izlietnes ir pieejamas daudz dažādos modeļos un izmēros. Klienti varēs atrast mini, stūra un dažāda cita veida izlietnes, piemērotas viņu gaumei un telpas dizainam. Ja nevēlaties tērēt daudz naudas izlietnei, tad noteikti atradīsiet ļoti plašu piedāvājumu nerūsējošā tērauda sadaļā, kā arī, šīs izlietnes ir ļoti vienārši uzstādīt jebkuram patērētājam pašam. Jums nebūs nepieciešama meistera palīdzība, kas sadārdzinātu procesu. Ļoti populāras ir dubultās nerūsējošā tērauda izlietnes, kur tiek nodalītas tvertnes pa vidu.

Tomēr, nerūsējošajā tēraudā ar laiku veidojās švīkas un dažādas lietojuma pazīmes, kas ir redzamas un izlietne neizskatīsies svaiga ilgi. Kā arī, šīm izlietnēm nepieciešama regulārā kopšana jo uz tērauda ļoti labi ir pamanāmi dažādi ūdens nosēdumi un traipi. Kā arī izlietnes ir skaļas, jo ražotas no metāla, kas ir skaļš materiāls.

Keramiskas izlietnes

Keramiskas izlietnes nav pats populārākais materiāls un iecienītākā pircēju izvēlē, bet tām ir daudz dažādas priekšrocības. Keramiskas izlietnes ir ļoti viegli kopjamas, ja salīdzina ar tērauda izlietnēm. Kā arī tās ir daudz klusākas, jo materiāls ir pateicīgāks šajā ziņā. Kā arī kermaiskajām izlietnēm izskats ir daudz klasiskāks, tāpēc tās iederēsies klasiska dizaina virtuvēs un mājās. Tomēr, tās tiek retāk izvēlētas dēļ cenas, jo ja salīdzina ar citiem materiāliem, keramika ir dārgāka.

Akmens masas izlietnes

Akmens masas izlietnes pēdējos gados ir kļuvušas ļoti populāras. Pircējiem tiek piedāvāts plašs krāsu (melna, balta, bēša, sarkana un citas) un dizainu klāsts (apaļas, taisnstūra, kvadrāta, mazas, lielas un dažādas citas formas). Izvēloties akmens masas izlietni klientiem ir iespēja iegūt tieši tādas krāsas un formas izlietni, kāda viņu mājas dizainā iederēsies vislabāk. Granīta virsmas arī nodrošina antibakteriālu pārklājumu, kas neļaus vairoties un izplatīties dažādām baktērijām. Kā arī, tāpat kā keramikas izlietnes, arī akmens masas izlietnes ir klusas un nebūs skaļas lietojot.

Tomēr, ar akmens masas izlietnēm jābūt ļoti uzmanīgiem, jo nepareizi lietojot ir ļoti viegli sabojāt izlietni. Un jābūt uzmanīgiem liekot traukus izlietnē, jo pārāk liels trieciens var radīt plaisas un tādejādi sabojāt izlietni.

Ja vēlaties aplūkot dažādas atsaukmes par izlietnēm, noteikti apmeklējiet interneta vietnes, kurās cilvēki dalās ar saviem pirkumiem un secinājumiem. Ja vēlaties iegādāties izlietnes lētāk, tad noteikti uzgaidiet, kad tiks piedāvāda akcija. Jo izmantojot akcijas piedāvājumus cena vienmēr ir lētāk.