Preču katalogs

Sienas āra apgaismojums

Interneta veikalā Bigbox.lv Sienas āra apgaismojums tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā Rabalux, vidaXL, Osram, TRACER, ... . Sienas āra apgaismojums cenas sākas no 14,99 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 192 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

Produktu filtrs

Cena
Filtrs

Preču filtrs Izdzēst filtrus

Sienas āra apgaismojums

Sienas āra apgaismojums

Ir džādu veidu gaismekļi, kas var izgaismot cilvēku mājokli un arī āru. Ir, kas dod priekšroku piekarināmam āra apgaismojumam, bet arī ir cilvēki, kuri labāk izvēlas sienas āra apgaismojumu. Sienas āra apgaismojumu stiprina virs durvju fasādes vai arī katrā durvju pusē, lai pēc iespējas vairāk var visu izgaismot, tādā veidā radot mājīguma sajūtu pirms ieiešanas mājoklī. 

Sienas lampas tiek stiprinātas pie vienas no sienām vai arī pie visām sienām. Tas ir atkaribā no katra cilvēka, dažiem sienas āra apgaismojums ir vajadzīgs praktisku iemeslu dēļ, bet dažiem tas jau ir kā interjera elements un cenšas sienas lampas pielikt pie katras sienas, lai viss izskatītos skaisti un mājīgi. Sienas āra apgaismojumu daži vēl izmanto, lai izgaismotu sava mājokļa adresi vai tikai mājokļa numuru. 

Sienas āra apgaismojums ir pieejams tik dažādos veidos un formās, ka visiem ir iespēja atrast sev patīkamako sienas lampu. Piemēram, ir izplatītas apaļas, kvadrāta, taisnstūra un cilindra veida sienas āra apgaismojumi. Un ne tikai formas ir īpašas, dažām sienas lampām ir mazs dizaina elements, kas sienas lampu padara par brīnišķīgu interjera elementu katram mājoklim. 

Cilvēki, kuriem ir noteikts budžets, tad ir pieejamas arī lieliskas un vienkāršas lampas, kas neizceļas un klāt iegādāties vajadzēs vien led spuldzes, kas palīdzēs ietaupīt elektrību. Tās arī kalpo ilgāk nekā citas.

Nevajag satraukties par to, ka, sienas lampas, kuras ir iegādātas lētāk, neizskatīsies labi. Apmeklējot inerneta mājaslapu bigbox.lv, ir pieejamas vienkāršas sienas āra lampas, kas pilda vajadzīgo funkciju un arī izskatās labi. Tie, kuriem labāk patīk uzkrītošas sienas lampas, ir iespēja iegādāties arī tādas, jo bigbox.lv ir pieejamas sienas lampas, kurām ir mazi vai lieli dizaina elementi, kurus var pamanīt jebkurš. Lai visu iepirkšanos šajā interneta mājaslapā padarītu vēl labāku, ir pieejamas brīnišķīgas akcijas, kas cenas padarīs mazākas un pieejamas katram klientam.