Informācija
Preču katalogs

Jaucējkrāni

Lietas, kas jāņem vērā, izvēloties jaucējkrānu

Virtuves krāns ir viena no visbiežāk izmantotajām lietām jūsu virtuvē un vannas istabā, tāpēc nepieciešams izvēlēties krānu, kas atbilst izlietnes izmēram, nepieciešamajām funkcionālajām prasībām un jūsu kopējam mājas stilam. Tā noteikti nebūs dizainiskākā mājas sastāvdaļa, tomēr, mūsdienās ir pieejami daudz dažādi virtuves krānu dizaini un veidi, un katrs noteikti atradīs sev piemērotāko. Interneta vietnēs ir iespējams atrast visus iespējamos stilus un dizainus. Ja vēlaties iegādāties virtuves krānu lētāk, tad noteikti izmantojiet akcija piedāvājumu, jo tad cena ir daudz saistošakā.

Lai izvēlētos īsto krānu noteikti atcerieties par šīm lietām:

Stils

Krāns ir nedaudz izvirzīta daļa, kas noteikti būs pamanām un to ir ļoti grūti, vai pat neiespējami noslēpt, tāpēc ir svarīgi, lai stils atbilstu jūsu mājas un jūsu virtuves stilam.

Tā kā ir pieejami daudz jaucējkrāni ar dažādiem stiliem, var būt sarežģīti saprast, kurš no tiem vislabāk iederēsies jūsu telpā.

Zemāk ir četri galvenie stili, ko parasti izvēlās virtuvēs:

·         Minimālitiski krāni – Vienkāršota dizaina un minimālistiski krāni, bez liekiem dizaina elementiem vai izliekumiem.

·         Mūsdienīga stila krāni - Lai gan mūsdienīgs un minimālisma dizains ir līdzīgs, mūsdienu dizaina virtuves mēdz būt ar elegantiem izliekumiem vai noapaļotām līnijām, kas norāda uz tās art deco saknēm.

·         Rūpnieciskie krāni - Rūpnieciskais stils ir sinonīms atklātiem konstrukcijas elementiem, izmantojot gan metālu, gan koku un ienesot mūsu dzīves telpās rūpnieciskus vai pilsētas aspektus. Šāds ūdens krāns visai bieži ir melns ar metāla rāmi.

·         Tradicionālie klasiskie krāni - Klasiskais mantojuma stils ir populāra dizaina izvēle daudzām virtuvēm. Šim stilam ir grezna apdare un dizaina iezīmes, kas raksturīgas 20. gadsimtam, bet tiek izmantots arī mūsdienās.

Funkcionalitāte

Pirms jebkura cita lēmuma pieņemšanas, ir ļoti svarīgi apsvērt, kāds krāns iederēsies jūsu mājoklī pēc funkcionalitātes prasībām.

Krāns ir plaši izmantota virtuves iekārta tāpēc ir svarīgi padomāt par to, kam tas ir nepieciešams. Tiem, kas gatavo salīdzinoši maz, vienkāršs grozāms krāns būs ideāls. Tomēr, ja jūs biežu gatavojat vai jums ir ģimene, tad noteikti der apsvērt krānu ar sildīšanas un  smidzināšanas mehānisma papildu funkciju, kas ir ārkārtīgi noderīga, lai izskalotu visu izlietni vai nomazgātu traukus, kuros tikko gatavots ēdiens.

Ja jums ir liela izlietne, izvelkamais krāns ir ļoti ērts, jo tas ļauj ar krānu sasniegt katru izlietnes daļu (vai traukus izlietnē).

Padomājiet par harmoniju virtuvē

Saskaņojiet lodveida krānu ar apdari jūsu virtuvē un, protams, arī ar izlietni. Būtu pavisam jocīgs skats, ja virtuvē krāns ir zelta krāsā, izlietne – sudraba un virtuves skapīšiem rokturi, piemēram, bronzas. Ļoti gudra un noderīga tehnika, ko izmanto daudzi dizaineri, ir saskaņot krāna apdari ar virtuves tehniku un citiem elementiem virtuvē, lai veidotu kopējo tēlu. Tomēr, ja jūs vēlaties dažādību, tad droši var izdomāt un ieviest arī vairākas krāsas un apdares materiālus virtuvē. Šobrīd populārs dizaina risinājums ir izvēlēties melnu krānu un izlietni, kamēr visa pārējā tehnika ir sudraba vai pelēka.

Spiediens

Ir daudzas vecas māju, kuras tika būvētas ar tā sauktajām zema spiediena karstā ūdens sistēmām. Jūs varat noteikt, vai jūsu spiediens ir zems (vai dažreiz to dēvē par nevienlīdzīgu), ja jūsu karstais ūdens izplūst no krāniem zemākā spiedienā nekā auksts ūdens. Par laimi ir pieejams virtuves jaucējkrāni, kas ir īpaši izstrādāts zema ūdens spiediena sistēmām.