Preču katalogs

Iebūvējamais apgaismojums

Interneta veikalā Bigbox.lv Iebūvējamais apgaismojums tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā . Iebūvējamais apgaismojums cenas sākas no 3,99 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 21 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

Produktu filtrs

Cena
Filtrs

Preču filtrs Izdzēst filtrus

Iebūvējamais apgaismojums

BUJ

Šajā kategorijā mums ir vairāk nekā 21 preču, un to cenas sākas no 3.99 Eur
Preču piegāde parasti notiek 1-3 darba dienu laikā. Konkrētāku termiņu atradīsiet blakus konkrētajam produktam.

Iebūvējamais apgaismojums

Iebūvējamais apgaismojums tiek uzstādīts tieši griesto, sienās vai citās virsmās. Iebūvejamais apgaismojums ir ļoti drošs, jo šāda veida apagismojumam ir ļoti grūti piekļūt viegli uzliesmojošām lietām. Tāpēc bieži vien šāda gaisma tiek uzstādīta virtuvēs. Attīstoties mūsdienām, šāds apgaismojums tiek uzstādīts visos mājokļos, visās istabās. 

Iebūvējamam apgaismojam ir divu veidu spuldzes- virziena un izkliedētās. Virziena spuldzēs ir atstarotāji, kas virza un kontrolē gaismu. Izkliedētās spuldzes kontrolē gaismas izplatību, izmantojot daudzvirzienu gaismu. Izvēloties jebkuru no spuldžu veidiem, nav jāuztraucas par to, ka kaut kas netiks pieskaņots mājokļa interjeram, jo visas spuldzes ir pieejamas neitrālos toņos, kā piemēram, baltas, maigi pelēkas u.c. 

Standarta iebūvējamais apgaismojums ir ļoti energoefektīvs, toties LED iebuvājamais apgaismojums var darboties vairākus gadus, pirms ir jāmaina spuldze un LED apakšgaismas lukturiem praktiski nav vajadzīga apkope. Nevajadzetu lieki ņemt kāpnes un tīrīt griestu lustras, kas karājas no griestiem. Uz tāda veida apgaismojuma vienmēr sakrājas putekļus un ir obligāti tie jātīra, drošības apsvērumu dēļ. Bet ar iebūvējamo apgaismojumu par to nemaz nebūtu jāsatraucas, tikai var lūkoties uz tām un apbrīnot tās. 

Būvejot majokli vai vienkārši atjaunojot mājokli, cilvēki bieži vien arī cenšas iegādāties labu apgaismojumu. Ja mājoklim ir zemi griezti, tad lieliski noderētu iebūvejamais apgaismojums. Tas tiek iebūvets grieztos vai citās vēlamajās virsmās un tāds apgaismojums netraucēs. Apmeklējot interneta mājaslapu bigbox.lv, var aplūkot sev vēlamo iebūvējamo apgaismojuma veidu un stilu. Katru no izvēlētā iebūvējamā apgaismojuma var pieskaņot jebkādam interjera dizainam. Dažreiz pat nav jāaplūko krāsas un toņus, jo tie pieskaņosies vienmēr. Protams, tikai cenas atšķirsies, izvēloties materiālu un citas lietas, kas ir katram svarīgas, lai padarītu visu lielisku. Nevar aizmirst par to, ka interneta mājaslapai bigbox.lv ir lieliskas akcijas, kas ļauj iegādaties iebūvējamo apgaismoju lētāk. Un arī dažām atsevišķām precēm ir pieejama arī bezmaksas piegāde.