Preču katalogs

Tvaika nosūcēji

Filtrēt pēc Nodzēst filtrus

Cena
5 4000
Ražotāji
vairāk mazāk
Montāžas tips
vairāk mazāk
Jaudas intervāls, m³/h +
vairāk mazāk
Platuma intervāls, cm
vairāk mazāk
Enerģijas klase
vairāk mazāk
Krāsa
vairāk mazāk
Filtrs

Iepazīstot dažādu veidu tvaika nosūcējus

Ja atrodaties virtuves pārveidošanas vidū vai plānojat atjaunināt dažas vecas ierīces, lai tās labāk atbilstu jūsu virtuves izkārtojumam, viens elements, kuru nevajadzētu atstāt novārtā, ir tvaika nosūcējs. Tos dēvē arī par ventilācijas tvaika nosūcējiem, un tie bieži tiek aizmirsti veidojot virtuves funkcionalitātes un dizaina aspektus. Kā izvēlēties tvaika nosūcējus un kam pievērst lielāku uzmanību?

Tvaika nosūcējiem ir dažādi materiāli, konfigurācija, stili un apdare, profesionālie un ikdienas lietošanai, un atkarībā no ēdiena gatavošanas vietas izkārtojuma jums būs iespēja uzstādīt tvaika nosūcēju zem skapja vai tieši virs plīts. Piemēram, mēdz būt pat tvaika nosūcēji ar ogļu filtru. Visas šīs īpašības noteiks kāda būs gala cena. Ja meklējat nosūcēju interneta dzīlēs, noteikti pievērsiet uzmanību vai nav kāda aktuālā akcija, jo tad būs lētāk iegādāties gan 60 cm, gan 90 cm lielus tvaika nosūcējus.

Neatkarīgi no diapazona izvēles, par kuru jūs galu galā izlemjat, tam jāatbilst jūsu ventilācijas vajadzībām un jāpaveic tas, kas tam bija paredzēts. Ja jūs alkstat pēc svaiga gaisa, lasiet tālāk, lai atklātu dažāda veida tvaika nosūcējus un unikālās īpašības, kas padarīs jūsu kulinārijas telpu izcilu. Kādi ir labākie tvaika nosūcēji jūsu mājoklim?

Ko dara tvaika nosūcējs?

Pirms aplūkojam dažādus tvaika nosūcēja veidus, īsi apspriedīsim tvaika nosūcēja mērķi. Jebkura ventilācijas iekārta ir paredzēta, lai kontrolētu un izvadītu no virtuves dūmus, tvaiku un ar taukiem vai eļļu saistītas smakas. Tvaika nosūcējs savāc un pārnes šos neveselīgos tvaikus.

Ventilācijas sistēma veic savu darbu, lai uzlabotu recirkulācijas gaisa kvalitāti jūsu mājās, taču tai ir arī nozīme jūsu sienu, plīts aizmugures un virtuves skapju skaistuma un struktūras saglabāšanā.

Pie sienas stiprināms tvaika nosūcējs

Sienas stiprinājums ir ventilācijas sistēma, kas piestiprināta pie sienas tieši virs jūsu gatavošanas zonas. Ja jums šajā telpā virs plīts pašlaik ir skapis, to var noņemt, lai atbrīvotu vietu šim dažādajam ventilācijas pārsega modelim. Šāds tvaika nosūcējs bieži vien ir izvelkams.

Tos sauc arī par skursteņa pārsegiem, jo ​​ventilācijai izmantotā struktūra atgādina mājsaimniecības skursteni, kalpojot kā dizaina elements, kas jebkurai virtuves telpai piešķir stilīgu un atšķirīgu izskatu. Šis modeļa tvaika nosūcējs caur ārsienu aiz ierīces izvada dūmus un smakas no jūsu virtuves uz āru.

Zem skapīša tvaika nosūcējs

Apakšējā korpusa pārsegs ir populāra izvēle daudzos mūsdienu virtuves dizainos, pateicoties tā kompaktajam dizainam bez izvada un pievilcīgajai struktūrai. Kā norāda nosaukums, šis tvaika nosūcējs ir uzstādīts zem skapjiem, kas atrodas tieši virs plīts virsmas.

Zem korpusa iebūvējams ventilācijas pārsegs var būt cauruļvads vai bez kanāla, nodrošinot elastīgu iespēju jūsu virtuvei. Ja izvēlaties cauruļvadu, tas nozīmē, ka jūsu nosūcējs filtrēs netīro gaisu un pārstrādās to atpakaļ jūsu virtuvē. Ja dodat priekšroku bezkanāla modelim, izplūdes ventilators kanalizācijas vietā cirkulēs jūsu virtuves gaisu, izmantojot specializētus filtrus. Šie filtri palīdz uztvert taukus un netīrumus un neitralizē smakas, kamēr tīrais gaiss atgriežas virtuvē. Šī var būt efektīvāka metode, taču instalēšanas laikā tā prasa vairāk vietas.

Virtuves salas tvaika nosūcējs

Brīvi stāvošie salu nosūcēji ir neticami pielāgojami un daudzpusīgi, ja cerat uzlabot savu virtuves salu. Dizaina ziņā tas atgādina sienas stiprinājumu, bet tvaika nosūcējs atrodas virs jūsu plīts virsmas un ir piekārts pie griestiem.

Griestu kanāls izvada no jūsu virtuves visu piesārņoto gaisu un smakas uz gaisa telpu ārpus jūsu mājām. Ir svarīgi veikt precīzus mērījumus un atsaukties uz ražotāja ieteikumiem, lai nodrošinātu, ka jums būs pietiekami daudz brīvas vietas uzstādīšanai. Ne visiem nosūcējiem būs atbilstoša atstarpe, lai pareizi izvadītu to caur griestiem.