Preču katalogs

Gaming austiņas

Filtrēt pēc Nodzēst filtrus

Cena
9 352
Ražotāji
vairāk mazāk
Filtrs

Preču filtrs Izdzēst filtrus

Gaming austiņas

Kā pāris soļos izvēlēties spēļu austiņas

Sākot no šaušanas, sacīkšu spēlēm līdz simulatoriem un RPG, skaņa lielā mērā ir atbildīga par jūsu empātiju spēlēs. Bet kas padara spēļu austiņas par labām? Sekojiet līdzi pāris soļos, lai izvēlētos vislabāko produktu.

1. Nosakiet savu platformu

Pati pirmā lieta, kas jums jājautā sev, ir uz kuras platformas jūs spēlējat. Austiņas ar 3,5 mm savienojumu gandrīz vienmēr ir piemērotas visām konsolēm un datoram. Lūdzu, ņemiet vērā, ka konsoles ne vienmēr atbalsta visas funkcijas, jo tās ir atkarīgas no programmatūras. Visizplatītākais piemērs ir virtuālā telpiskā skaņa.

2. Vadu vai bezvadu

Ražotāji arvien biežāk publicē arī savu labāko austiņu bezvadu versiju. Vai bezvada spēļu austiņas ir augstākas cenas vērtas? 

  • Bezvadu

Bezvadu austiņas parasti tiek savienotas ar (uzlādes) staciju, šī bāzes stacija ir savienota ar datoru vai konsoli. Savienojums parasti notiek, izmantojot 2,5 Ghz joslu vai Bluetooth. Jūs varat spēles pārtraukuma laikā kaut ko paņemt no virtuves, kamēr runājat ar komandas biedriem. Taču ņemiet vērā, ka jūs esat atkarīgs no gaming austiņu baterijas darbības laika. Tāpat bezvadu austiņas bieži ir specifiskas platformai.

  • Vadu

Vadu variants ir atkarīgs no fiziskā savienojuma. Parasti tas ir USB vai 3,5 mm savienojums mikrofonam un austiņām. Jūs pievienojat austiņas un esat gatavs spēlēt. Vadu austiņas parasti ir daudz vieglākas nekā bezvadu austiņas. Bet vadi laika gaitā var nodilt un salūzt.

3. Izvēlieties ērtas austiņas

Ir ļoti svarīgi, lai austiņas ne tikai labi darbotos, bet arī tās var ērti valkāt ilgu laiku. Viena no galvenajām atšķirībām, neskaitot to, vai austiņas ir ar mikronu vai bez, ir to dizains. Ir atklāts un noslēgts dizains.

  • Atklāts dizains

Atvērta dizaina austiņas ir labāks risinājums siltā vidē, jo tās nesvīst, kā arī dažas skaņas izklausās dabiskākas. Negatīvā puse ir tā, ka tāpēc, ka austiņas pilnībā nepieguļ ausij, pārējie var dzirdēt spēles skaņas.

  • Noslēgts dizains

Šāds dizains izolē jūs no ārpasaules, bet nodrošina, ka bass var būt dominējošs. Tomēr intensīvu spēļu sesiju laikā austiņas var sakarst ātrāk. Pasīvā trokšņu slāpēšana ļauj viegli norobežoties no ārpasaules, lai maksimāli koncentrētos un iegrimtu spēlē.

4. Sazinieties ar savu komandu

Protams, jūs arī izmantojat spēļu austiņas, lai skaidri sazinātos ar draugiem un komandas biedriem. Tāpēc šādas funkcijas ir gandrīz neaizstājamas:

  • trokšņu slāpēšana - padara jūsu balsi skaļu un skaidru, taču komandas biedri neuztvers jūsu klaviatūras klabošās mehāniskās skaņas. 

  • skaņas funkcijas izslēgšana - pateicoties pogai uz austiņas vai mikrofona pacelšanai, jūs deaktivizējat mikrofonu, lai, piemēram, atbildētu uz tālruņa zvanu vai sarunātos ar kādu citu ārpus interneta vides.

Nav vienas atbildes uz jautājumu, kuras ir labākās spēļu austiņas, bet katrs noteikti var atrast sev piemērotākās, ja apskatīs vismaz pāris no pieminētajiem aspektiem. Ir pieejami arī speciāli modeļi bērniem, kuru cena ir lētāka nekā pieaugušo. Tas gan nenozīmē, ka jūs varēsiet iegādāties tās lētāk, ja izvēlēsieties modeli, kas ir paredzēts bērniem (ja nu vienīgi jums nav ļoti maza galva). Labāks risinājums ir izvēlēties atbilstošu produktu, ja tam ir akcija. Sekojiet līdzi jaunumiem šajā austiņu jomā, un tā jūs patīkami pārsteigs.