Informācija
Preču katalogs

Skrūvgrieži - urbji

Interneta veikalā Bigbox.lv Skrūvgrieži - urbji tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā DeWalt, No-Name, Makita, Einhell, GRAPHITE . Skrūvgrieži - urbji cenas sākas no 6,09 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 386 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

Labākais urbjmašīna/dzirvgriezis jūsu mājai

Urbis/dzirvgriezis ir svarīgs rīks ikviena mājokļa īpašnieka inventārā. Bez tā ir ļoti grūti veikt nelielus mājsaimniecības darbus, piemēram, izurbt caurumu sienā vai piekārt attēlu. Urbis ir nepieciešams arī tad, ja plānojat remontdarbus vai būvdarbus, piemēram, mājās vai dārzā. Ar labu urbi var apstrādāt gan mīkstus, gan cietus materiālus. Tā ne tikai urbj caurumus un palīdz ieskrūvēt vai izskrūvēt skrūves.

Mūsu veikalā jūs atradīsiet daudz urbju ar dažādām specifikācijām un pielietojumiem. Izvēloties urbi, jāņem vērā vairāki svarīgi apsvērumi. Ir svarīgi atbildēt uz tādiem jautājumiem kā, piemēram, cik bieži plānojat izmantot iekārtu un kāda ir interesējošās ierīces jauda. Šķiet sarežģīti? Neuztraucieties, mēs kliedēsim jūsu šaubas un palīdzēsim izvēlēties pareizo aprīkojumu.

Ko izvēlēties - urbjmašīnu vai urbjmašīnu/driveri?

Mūsu veikalā ir daudz iespēju ar plašu cenu diapazonu. Pirms sākat meklējumus, ir vērts apsvērt, kāda veida darbus vēlaties veikt ar savu jauno instrumentu. Viena veida instruments būs piemērots sarežģītākiem remontdarbiem vai celtniecības darbiem, bet cita veida instruments būs piemērots mēbeļu montāžai vai dažu caurumu urbšanai sienā.

Populārākos urbjus var iedalīt divās kategorijās: hobija vai pusprofesionālie. Mazāk sarežģītiem un retākiem remontdarbiem, piemēram, mēbeļu montāžai, iesakām izmantot elektrisko skrūvgriezi vai urbjmašīnu/urbjmašīnu. Lai gan to jauda nav tik liela kā profesionāliem darbarīkiem, tie tomēr var tikt galā ar lielāko daļu mājsaimniecības uzdevumu. Šāds modelis būs daudz mazāks un vieglāk lietojams, tāpēc ar to varēs strādāt ikviens, pat cilvēks bez pieredzes. No otras puses, profesionālie vai pusprofesionālie urbji ļauj veikt daudz nopietnākus darbus. Tie ir ideāli piemēroti ilgstošai darbībai pilnā slodzē, un tiem ir papildu funkcijas, kas nav pieejamas amatieru modeļiem (piemēram, triecienurbšana).

Urbju veidi: triecienurbji, rokas urbji, leņķa urbji.

  • Triecienurbji caurumu urbšanai cietos materiālos (piemēram, betonā) izmanto pneimatisko trieciena funkciju.

  • Rokas urbji ir vislabāk piemēroti darbam ar koku.

  • leņķa urbji ir paredzēti urbšanai grūti aizsniedzamās vietās, un tos visbiežāk izmanto profesionāļi.

  • Stikla urbji - īpaši precīzi instrumenti ar dimanta urbjiem, ar kuriem var viegli apstrādāt stikla virsmas.

  • Urbji/urbji apvieno divu instrumentu funkcijas. Tie veic urbjmašīnas pamatfunkcijas, taču to ierobežotās jaudas dēļ tie bieži nav piemēroti sarežģītākiem remonta un celtniecības darbiem. Tomēr ir dārgāki virpošanas urbju modeļi, kas ir gandrīz tikpat jaudīgi kā triecienurbji. Ar šāda veida urbjmašīnām ir viegli izurbt daudz lielāka diametra caurumus cietākos materiālos nekā ar amatieru aprīkojumu.

Galvenie parametri, kas jāņem vērā

Meklējot sev piemērotu urbjmašīnu/dzirvgriezi, vispirms jāņem vērā daži galvenie parametri. Tie noteiks, vai konkrētais modelis ir piemērots mūsu izstrādātajiem uzdevumiem.

Urbju jauda

Jauda ir galvenais kritērijs, izvēloties urbjmašīnu/dzirvgriezi, jo tā nosaka ierīces spēju apstrādāt dažādus materiālus. Pastāv likums, ka, jo lielāka jauda, jo lielāka ierīces veiktspēja. Skrūvgrieža urbja, ko galvenokārt izmanto vienkāršiem mājsaimniecības darbiem, jaudai vajadzētu būt 500-600 W, bet mājas darbnīcas urbja jaudai vajadzētu būt 700-800 W. Profesionālai iekārtai, kurai nevajadzētu radīt problēmas ar ļoti cietu materiālu urbšanu, bieži vien sasniedz vai pārsniedz 1 000 W robežu.

Griezes moments

Griezes moments, izteikts ņūtonmetros (Nm), kas norāda instrumenta jaudu. Liels griezes moments ir nepieciešams lielu dobumu urbšanai un masīvu skrūvju atskrūvēšanai. Jo lielāks griezes moments, jo jaudīgāks urbis. Triecienurbju maksimālais griezes moments ir līdz 70 Nm.

Rotācijas ātrums

Rotācijas ātrums nosaka darbības ātrumu un efektivitāti. Klasiskais urbis darbojas pēc rotācijas kustības principa, savukārt triecienurbjmašīna papildus izmanto urbja atgriezenisko kustību, kas atvieglo urbšanu cietās būvmateriālu virsmās.

Urbju jaudas veidi

Strāvas padeves veids ir svarīgs kritērijs, izvēloties izstrādājumu, jo tas nosaka iekārtas lietošanas ērtumu un jaudu. Urbjmašīnām ar barošanas kabeli var būt lielāka izejas jauda, taču to mobilitāti ierobežo kabelis, kas var būtiski ierobežot darbības un kustību diapazonu. Šādā gadījumā jums būs jāatrod tuvāka strāvas kontaktligzda vai jāiegulda līdzekļi pagarinātājkabeļa iegādē.

Otra barošanas iespēja ir uzlādējams akumulators. Šo urbi var lietot, kur vien vēlaties, bez pieslēguma elektrotīklam. Akumulatora urbjmašīnu var ņemt līdzi ceļojumos vai strādāt ar to dārzā, taču tai ir savi trūkumi. Šāda veida urbjmašīnas var izmantot tikai līdz akumulatora izlādēšanās brīdim. Daži ražotāji uzreiz aprīko urbjus ar papildu akumulatoriem, lai nodrošinātu lielāku autonomiju. Tomēr vienmēr pastāv risks, ka darbības laikā urbim var beigties jauda. Turklāt akumulatora urbji bieži vien ir vājāki nekā ar elektrotīkla strāvu darbināmie urbji un nevar veikt tādu pašu darbu. Dārgāki akumulatora urbji profesionāļiem ir pietiekami jaudīgi, lai bez problēmām tiktu galā ar sarežģītākiem uzdevumiem.

Pirms iegādāties urbi, ir svarīgi apsvērt, kam to izmantosiet. Ja vēlaties veikt tikai neregulārus nelielus remontdarbus, pietiks ar bezspiediena urbjmašīnu vai vītņurbjmašīnu. Ja meklējat jaudīgāku rīku, kas spēj veikt smagākus remontdarbus un celtniecības darbus, iesakām iegādāties triecienurbjmašīnu. Ar šāda veida instrumentiem var strādāt ar cietiem materiāliem, piemēram, betonu vai marmoru. Triecienurbjmašīnām ir āmura atvienošanas funkcija, kas ir noderīga, strādājot ar mīkstiem materiāliem.

Kāpēc jums ir nepieciešami triecienurbji?

Triecienurbji ir daudzpusīgas ierīces, kas ir neaizstājamas ikvienā mājoklī. Tie ir noderīgi, kad vēlaties pie sienām piekārt bildes vai foto rāmjus, kā arī palīdz nostiprināt televizorus, skapjus, plauktus un citus priekšmetus. Šos urbjus var izmantot ne tikai caurumu urbšanai, piemēram, ar urbjmašīnu var sajaukt krāsu un javu, pulēt un asināt urbjus un citus instrumentus, iedzīt skrūves vai pat slīpēt virsmas. Atkarībā no darba, kuram vēlaties izmantot urbi, varat iegādāties papildu piederumus, lai padarītu darbu vieglāku, ātrāku un ērtāku.

Noderīgi piederumi un funkcijas

Katrs urbis izmanto specializētus urbjus darbam ar dažādiem materiāliem. Kokam, metālam vai betonam ir īpaša veida urbji, kas atšķiras ar formu un papildu funkcijām. Ar jaudīgāku urbi varēsiet ne tikai urbt caurumus mīkstākos materiālos (metālā, betonā utt.), bet arī urbt caurumus ar daudz lielāku diametru. Papildus urbjmašīnām noderēs arī piederumi un aprīkojums, kas padarīs mūsu darbu ērtāku. Palīgrokturis ar neslīdošu pārklājumu nodrošina drošu satvērienu un slāpē vibrācijas, novēršot urbja izslīdēšanu no rokām. Papildu noderīga funkcija ir urbšanas dziļuma ierobežotājs, kas ļauj urbt atkārtotus viena izmēra caurumus.