Informācija
Preču katalogs

Mobilie telefoni

Padomi telefona iegādē

Pateicoties izcilajiem jaunajiem Apple, Google un Samsung viedtālruņiem, kas cīnās par jūsu uzmanību, kā arī desmitiem augstas kvalitātes iespēju tiem, kam ir ierobežots budžets, mobilie telefoni ir ļoti dažādi un izvēle nekad nav bijusi grūtāka. Tāpēc jums noteikti noderēs pāris padomi, lai atrastu sev atbilstošāko risinājumu.

iOS ir vieglāk izmantot

Android sniedz jums lielāku izvēli. Ja jūs nevarat izlemt starp iOS un Android, izvēlieties iPhone, ja vēlaties kaut ko viegli lietot un vispirms iegūt gan populārākās lietotnes, gan savlaicīgākos programmatūras atjauninājumus. Android ir labāks, ja vēlaties vairāk aparatūras izvēles un pieejamākas iespējas.

Nemaksājiet par tālruni vairāk, nekā nepieciešams

Lai gan iPhone 8, Galaxy S10 un augstākās klases Android tālruņu cena ir aptuveni no 700 eiro un maksā arī vairāk nekā 1000 eiro, ir pieejamas lieliskas lētas atbloķētas tālruņa iespējas zem 500 eiro un pat dažas stabilas izvēles iespējas par mazāk nekā 300 eiro, ja ir akcija un arī bez akcijas.

Iegūstiet pareizā izmēra ekrānu

Pērciet tālruni, kura ekrāns ir mazāks par 5,5 collām, ja jums ir svarīgi lietot tālruni ar vienu roku vai ja jums ir mazas rokas. Iegādājieties tālruni ar lielāku ekrānu, ja vēlaties skatīties daudz video, spēlēt spēles vai vēlaties izmantot vairāku logu režīma priekšrocības operētājsistēmā Android. Tomēr tālruņu ražotāji tagad ražo liela ekrāna tālruņus, piemēram, 5,8 collu Galaxy S8, kas ērti ietilpst vienā rokā, pateicoties lielākām 18:9 malu attiecībām.

Tālruņa displejā krāsu kvalitātei un spilgtumam ir lielāka nozīme nekā izšķirtspējai

4K ekrāns tālrunī ir jauks, taču tam ir sava veida pārspīlējums. Pievērsiet lielāku uzmanību tam, cik spilgts ir displejs, tāpēc to būs viegli redzēt ārā un cik krāsains ir panelis (AMOLED paneļi šajā ziņā ir labāki par šķidrā kristāla ekrāniem (LCD)). Jaunākie tālruņi piedāvā augstu dinamisko diapazonu (HDR), lai parādītu vēl vairāk krāsu.

Izpētiet ērtāko atvēršanas veidu

Parasti daudzi tālruņi mūsdienās ir standarta vienā gabalā, taču, iespējams, jums patiks atbīdāmie vai atlokāmie varianti. Papildus ērtībai jūs varat atrast tālruņu modeļus ar pogām. Šāda izvēle parasti ir labākā senioriem. Ja jums ir svarīgi, kuri tālruņi ir izturīgi pret triecieniem, tad tas ir atkarīgs no dažādiem aspektiem - vai tālrunis nokrīt uz ekrāna, vai ir bijis atvērts krišanas brīdī utt. Tomēr, ja tālrunis ir aizvērts, pastāv daudz mazāka iespējamība sasist ekrānu.

Izvēlieties tālruni ar vienu vai divām sim kartēm

Iespējams, ka ne visi to vēl apzinās, bet pēdējo gadu laikā aizvien populārāki paliek tālruņi, kuros var ievietot divas SIM kartes. Tas var būt noderīgi, ja jūs uz kādu laiku dzīvojat citā valstī vai vēlaties izmantot kāda cita mobilā operatora priekšrocības.

Izvēlieties klasisko tālruni

Ja jums neinteresē sarežģīts tālrunis, klasiskie tālruņu varianti var apmierināt jūsu vajadzības. Ar tiem ir ērti atbildēt uz zvaniem un veikt citas pamatfunkcijas. Tas būs labākais variants vecāka gada gājuma cilvēkiem.

Jūs varat atrast dažādus tālruņus ar labu fotokameru, ērtus, klasiskus u.c., lai atbilstu jūsu vajadzībām. Ir pieejami arī speciāli bērnu tālruņi. Jūs varat atrast labus piedāvājumus interneta mājaslapās lētāk. Tādā veidā pat ekskluzīvi tālruņi nav neaizsniedzami.