Informācija
Preču katalogs

Gaming konsoles

Kādu spēļu konsoli izvēlēties?

Vai jums vajadzētu izvēlēties nākamās paaudzes spēļu konsoli vai pieturēties pie kaut kā lētāka, piemēram, PlayStation 4 un Xbox One? Nav pareizas vai nepareizas atbildes. Tas viss ir atkarīgs no jūsu budžeta un kāda veida spēļu aprīkojums jums jau ir. Ja jūs joprojām satrauc šķietami bezgalīgās iespējas, nebaidieties, spēļu konsoles ir viegli iegādāties un izmantot dažādām jaunākām un vecākām spēlēm.

Nitendo

Nintendo būtībā ir videospēļu Disnejs. Ja jums ir ģimene ar maziem bērniem, kam patīk spēlēties kopā, šī ir konsole, kura būs lielisks papildinājums. Tās spēļu sarakstā ir daudz jauniešiem draudzīgu varoņu, tostarp Pikaču, pokemoni, Mikipele, Super Mario u.c. Šo konsoli var arī pārslēgt no tv konsoles uz rokā turamu konsoli, kas ir lieliski piemērots, lai bērni varētu sēdēt aizmugurējā sēdeklī garos braucienos ar automašīnu.

PlayStation

PlayStation ir kļuvis par vienu no visu laiku cilvēku iecienītākajām spēļu konsolēm. Jaunākajos modeļos ir apvienotas retro spēles ar jaunajām, izmantojot Sony PlayStation Plus pakalpojumu. Dažas citas priekšrocības, kuras jūs novērtētu, ir nevainojama kontroliera maņu sistēma.

Xbox

Microsoft spēļu konsoles Xbox tiek uzskatītas par vienu no labākajām tirgū. Jaunākie modeļi acumirklī lejupielādē spēles filmas un TV šovus. Izmantojot Xbox Series X, varat skatīties visu, ko vēlaties. Tam ir arī tādas papildus funkcijas kā Dolby Vision straumēšana, nepārspējama grafika un 4K Blu-ray.

Iepriekš minētās spēļu konsoles ir tirgū spēcīgākie zīmoli. Tomēr daži no veiksmīgākajiem līdz šim ir PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, Wii un Wii U. Tā kā jūs plānojat iegādāties spēļu konsoli, vispirms jums jāizlemj, vai izvēlēties tādus kā Sony, Microsoft, Genesis un citus, kas ir paredzēti viesistabām vai jūsu personīgajā telpā. No otras puses, jums ir arī iespēja izmantot rokās turamas konsoles, piemēram, Nintendo Switch un PlayStation Vita.

Īstiem spēlētājiem

Ja esat īsts spēlētājs un vēlaties neierobežotu spēļu sarakstu, domājot, kuru spēļu konsoli izvēlēties, labākais risinājums būs kādi no PS modeļiem, lai izbaudītu tādas spēles kā Little Big Planet, Shadow of the Colossus un Assassin’s Creed, Resident Evil. Arī Xbox piedāvā jaunas spēles, bet piedāvājumu klāsts, kuru izvēlēties, atšķiras.

Kustību spēles

Kustību spēles ir piesaistījušas visus, un, ja jums patīk spēlēt kopā ar ģimeni un draugiem, izvēlieties spēles, kas atbalsta kustību spēles. PS3 ir Move Motion kontrolieris, savukārt Xbox 360 šim nolūkam ir Kinect komplekts, lai jūs iegūtu vislabāko pieredzi.

Budžetam

Starp spēļu konsolēm, kas neatstās lielu robu jūsu kabatā un kurām ir aizraujoša spēļu pieredze, jāmin PlayStation 3 un Xbox 360. Lai gan tās nav jaunākās un atjauninātās versijas, arī ar šīm konsolēm var spēlēt daudzas interesantas spēles. Turklāt to oriģinālās spēles var iegādāties lētāk. Jūs arī varat meklēt citus piedāvājumus interneta mājaslapās, lai atrastu kādu jaunāku modeli par samērīgu cenu. Taču ņemiet vērā, ka cena nav noteicošais faktors, jo ir jāņem vērā kvalitāte, lietošanas iespējas u.c. aspekti. Ja konsole nebūs interesanta, tā netiks lietota un tikai uzkrās putekļus. Ja jums nav žēl gaidīt, ir vērts pavērot, kāda ir izdevīga akcija konsolēm, lai atrastu ko vērtīgu un izdevīgu.

Citas kategorijas: Spēļu konsoles bērniem