Informācija
Preču katalogs

Austiņas

Austiņas

Austiņas mūsdienās ļoti daudzi iegādājas, izvēloties tieši pēc  vajadzības. Ir austiņas, kuras var pievienot telefonam, mp3 atskaņotājam, datoram un citām ierīcēm, kam ir tāda iespēja. Ir iespēja iegādāties arī bezvadu austiņas, kas ir labas cilvēkiem, kas nodarbojas ar skriešanu. Šādas austiņas var savienot ar bluetooth, ir pieejams mikrofons. Pilna izmēra austiņas ir ar vadu un tās biežāk tiek izmantotas mājās, piemēram “gaming” cilvēkiem tās būtu labākās. Tādas austiņas ir pieskaitītas pie spēļu, studiju austiņām. Un ļoti laba priekšrociba ir šīm austiņām, jo to vadu garums var būt 3m. 

Ir tādi modeļi, kas ir domāti tieši “geimeriem”- tie, kas spēlē ikdienā spēles un kam ir svarīga skaņa. Skaņa vienmēr spēlei ir svarīga, tapēc šie cilvēki speciāli meklē labas kvalitātes austiņas, kas spēj viņam sniegt to, ko viņš vēlas. Spēlēs ir klusi soļi, kurus vajadzētu uztvert labas kvalitātes austiņām. Austiņas pārveido spēles skaņas, lai cilvēks, kas tās spēlē, justos tā it kā tas viss notiktu realitātē. Šādas austiņas patiešām var panākt to, ka cilvēkam liekas, ka viņš to visu dara pats nevis sēž pie ekrāna un spaida pogas. 

In-ear austiņas, bieži tiek dēvētas par earbuds, tiek izmantotas vairāk aktivitātēm, sportam. Šāda veida austiņas nav ar vadu, tāpēc tās ir ērtas un piemērotas sportam un citām aktivitātēm, bērniem īsti nevajadzētu dot, jo tās ir pārak mazas un bērns var ātri pazaudēt, tāpēc jābūt arī pašiem uzmanīgiem ar šāda “wireless” veida austiņām. 

“Hands free” iespēju nodrošina tāda veida austiņas, kuras tiek pieslēgtas ierīcēm ar bluetooth palīdzību. Nav lieki jāņem no somas ārā austiņas un nekas neaizķeras ņemot tās laukā. Šāda veida austiņas var pievienot jebkurai ierīce, kurai ir pieejams bluetooth sistēma. Un tāda veidā var klausīties sev patīkamu mūziku vai radio. 

Ļoti labi atsvaidzināt skaņu var stereo austiņas. Ir skaidra un telpiska skaņa, dažiem modeļiem ir piemērota arī tāda funkcija, ka katrā auss pusē ir ievietots mikrofons. Apkārtējās skaņas režīms nodrošina labāku mūzikas baudīšanas veidu. Ir papildus  skaņas režīmi- visaptveroša, dabiska, basu pastiprinājums, trīskāršs pastiprinājums. Trīskāršam pastiprinājumam ir izteiktāks vokāls. Ir arī stereo austiņas modeļi, kuras ir bezvadu austiņas. Šīs austiņas var uzlādēt ar usb kabeli.

Austiņas ļoti bieži cilvēkiem palīdz koncentrēties. Var tās droši ielikt ausīs vai uzlikt uz ausīm, ieslēgt wifi un atrast savu mīļāko dziesmu un to klausīties, kamēr kaut ko dara. Ļoti bieži cilveki izvēlas labāk klausīties mūziku austiņās, kaut vai ir pieejams mūzikas atskaņotājs, radio vai kaut kāda veida tumbas. Austiņām ir tāda iespēja, kā likvidēt apkārtējo vides troksni un palīdz sportot, lasīt gramatu, strādat, kopt māju un visas citas lietas, ko var darīt, klausoties mūziku. 

Piedāvajumos ir daudzu austiņu modeļi un to veidi. Katrs, kas meklē austiņas jebkādam mērķim, var tās iegādāties interneta mājaslapā bigbox.lv. Cenas ir atbilstošas katram klientam un vienmēr ir pieejamas visāda veida akcijas un dažām ierīcēm ir pieejama bezmaksas piegāde. Vienmēr labas, kvalitatīvas un pārbaudītas ierīces.