Informācija
Preču katalogs

TV piederumi

Kādus TV aksesuārus iegādāties?

Lai atrastu labākos televizora (TV) piederumus, lai uzlabotu jūsu skatīšanās pieredzi, mēs sākām aplūkot katra produkta kritiskos faktorus, tostarp televizora saderību un iestatīšanu. Ja jums ir pavisam jauns televizors, iespējams, vēlēsieties iecienītākās pārraides skatīties jaunā līmenī. No straumēšanas multivides ierīcēm, kas ļauj ērti skatīties Netflix, Hulu un HBO, līdz izsmalcinātām televizora tālvadības pultīm vai augstākās klases antenām, katrs var atrast kaut ko, lai TV piederumi padarītu televizora skatīšanās pieredzi ievērojami labāku.

Pults Remote control Nr.4 eSTAR SMART TVs

Tālvadības pults ir paredzēta eSTAR ierīču modeļiem, kas ir norādīti lietošanas instrukcijā. Tā var nebūt piemērota visiem TV modeļiem, tāpēc tas arī ir jāņem vērā. Rezerves tālvadības pults veiks visas oriģinālās tālvadības pults funkcijas, taču jāņem vērā, ka šī nav universāla tālvadības pults, bet paredzēta uzskaitītajiem modeļiem. Nav iestatīšanas, nav nepieciešama savienošana pārī - vienkārši ievietojiet baterijas un tā darbojas. Tālvadības pulti var ieprogrammēt vienai citai ierīcei. Abas ierīces varēsiet vadīt ar vienu tālvadības pulti.

Antena DTX-92F Yagi 21-69

Lieliska antena dažādiem televizoriem, kas uztver 21-69 kanālus (470-862 MHz). Antenas garums ir 237 cm. Tā stiprinās ārā pie 20-62 mm masta. Tā ļaus uztvert vairāk kanālus par labu cenas un piedāvājuma attiecību.

TV Antena eSTAR T-1116 UHF Triplex LTE

Iepriekš tika apskatīta eStar tālvadības pults. Ir vērts parunāt arī par tā paša ražotāja (eSTAR) antenu. Tā ir 470-790 MHz frekvences un ļauj uztvert 21-60 kanālus. Tās garums ir 1060 mm. Antena ir izgatavota no alumīnija.

Viedais televizors

Lai padarītu televizoru par viedo, jums ir jāpievieno ārējā viedierīce maršrutētājam - bezvadu režīmā, izmantojot Wi-Fi, vai ar Ethernet kabeli, kas ir tieši pievienots. Vienkāršai iestatīšanai vislabāk ir, ja televizors un maršrutētājs atrodas vienā un tajā pašā vietā istaba. Varat izmantot elektrolīnijas adapteri, lai savienotu televizoru un maršrutētāju, ja tie atrodas dažādos stāvos vai atšķirīgos mājas galos.

Kabeļi

Lai gūtu vislabāko no televizora, pievienojot to uztvērējiem, Blu-Ray atskaņotājiem un spēļu konsolēm, jāizmanto HDMI kabelis. Šie “visi vienā” (all-in-one) kabeļi pārraida skaņas un video signālus daudz labāk nekā vecāki komponentu tipa kabeļi.

Antenas pastiprinātājs

Dažreiz televizoriem ir nepieciešama antena vai antenas pastiprinātājs. Šis antenas pastiprinātājs ļaus palielināt signāla stiprumu, lai iegūtu labāku TV uztveršanu un attēlu. Tomēr, domājot par antenas pastiprinātāju un uzstādīšanu, jāņem vērā vairāki punkti, lai varētu iegādāties un uzstādīt labāko antenas pastiprinātāju. Izvēlieties nepareizu antenas pastiprinātāju vai, ja tas nav piemērots konkrētiem apstākļiem, tas var pasliktināt situāciju.

TV ir lielisks papildinājums jebkurā mājokli. Lai izmantotu vēl vairāk no tā sniegtajām priekšrocībām, ir vērts sīkāk apskatīt, kāds aksesuārs var būt noderīgs, lai uzlabotu vispārējo pieredzi. Tas nozīmē arī to, ka nav nepieciešams pats jaunākais TV modelis, kāds ir atrodams tirgū no interneta vai kur citur, jo lētāk ir gūt uzlabojumu ar kādus papildus aksesuāru, kas var uzlabot skaņu, attēlu, atvieglot kanālu pārslēgšanu u.c. aspektus. Svarīgi ir pārliecināties ne tikai, vai cena attaisno sniegto, bet arī to, vai konkrētā lieta der konkrētajam modelim, jo daudzi TV aksesuāri nav universāli.