Informācija
Preču katalogs

Gāzes plīts ar elektriskā virsmu Hansa FCMX69205

470,00 €
156,67 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 470,00 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 156,67 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 470,00 €.
Uznešanas / izkraušanas pakalpojums
vai
Garantijas pagarināšana
Garantijas pagarināšana (produkta labošana)
vai
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa)
vai
Piegāde ar DPD kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Īpašības
Ražotājs Hansa
Platums x Dziļums 60x60 cm
Sildvirsmu skaits 4
Montāžas tips Brīvi stāvošs
Gredzena sildelements (konvekcija) -
Apgaismojums Ir
Enerģijas klase A
Tilpums, l 65
Taimeris +
Plīts tips Gāzes
Automātiska aizdedze +
Iesmi +
Krāsns tips Elektriskā
Ventilators Ir
Plīts vāks + Nav
Grils Ir
Produkta kategorija Cepeškrāsnis
Krāsa Nerūsējošais tērauds
Dziļums 60 cm
Platums 60 cm
Augstums 85 cm
Garantijas laiks 24 mēn.
A ENERĢIJAS KLASE

Ieviešot ekoloģiskus risinājumus līdzās jaunākajām tehnoloģijām, Hansa rūpējas par dabisko vidi. Rezultātā visas plītis, cepeškrāsnis un plīts virsmas pieder A enerģijas klasei. Augstākā A enerģijas klase nodrošina zemākus rēķinus par enerģijas patēriņu.
ĀTRA SILDI

Varat izmantot šo funkciju, lai sasniegtu vēlamo temperatūru pēc iespējas īsākā laikā. Cepeškrāsns uzsilst līdz 150°C 4 minūtēs, kas ir par 20% ātrāk nekā standarta krāsnis. Tagad varat koncentrēties uz cepšanu, nevis gaidīt, kamēr krāsns sasniegs pareizo temperatūru. Ēdienu uzsildīšana ir arī vieglāka.

LIESMAS AIZSARDZĪBAS VĀRSTS

Plīts virsma nekavējoties pārtrauks gāzes padevi, ja liesma nejauši nodziest. Tas nozīmē, ka ēdiena gatavošana vienmēr ir droša.
IESMS

Noderīgs aksesuārs kraukšķīgu zeltainu gaļas ēdienu, īpaši vistas ēdienu pagatavošanai. Labākais efekts tiek sasniegts, ja cepeškrāsns tiek izmantota kopā ar grilu vai grilu un karsē no augšas (super rotisserie).
ATKAUSĒŠANA

Šī īpašā funkcija ir piemērota daudzu pārtikas produktu, piemēram, gaļas, zivju, maizes un kūku atkausēšanai. To var izdarīt vienā mirklī.
AUTOMAŠĪNAS AIZDEDZES AR POGU

Ļoti ērts risinājums ar aizdedzes funkcijas slēdzi. Vienkārši nospiediet un pagrieziet slēdzi, lai sāktu gatavošanas procesu, liesma automātiski aizdegsies.

VIEGLI TĪRĀMA EMALĒJU

Šis risinājums saglabā salonu tīru un nodrošina ērtu lietošanu, jo gludo virsmu ir vieglāk uzturēt tīru. Šis ir mūsu krāsniņu standarts.
Klientu atsauksmes par šo preci