Informācija
Preču katalogs

Schleich Galda spēles

Bigbox.lv interneta veikalā Galda spēles tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Schleich. Schleich Galda spēles Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Galda spēles:vairāk kā viena priekšrocība

Galda spēļu spēlēšana ir izklaidējoša, taču tā ir tikai viena no daudzajām priekšrocībām. Galda spēļu popularitāte ir diezgan strauji atjaunojusies, jo kādu laiku datori un telefoni bija paŗņēmuši mūsu dzīvi, bet nu jau atkal arvien vairāk cilvēku izbauda vakaru kopā ar draugiem vai ģimeni spēlējot galda spēles. Populārākās galda spēles iespējams iegādāties lētāk izmantojot akcija piedāvājumus internetā. Cena noteikti būs atkarīga no izvēlētās spēles un ražotāja. Bet vienmēr ir iespēja uztaisīt paštaisītas koka spēles vai izdomāt savas kāršu spēles, kas nemaksā neko un ir tik pat aizraujošas. Tirgū ir atrodamas neskaitāmas interesantas latviešu, japāņu un citu valstu galda spēles, kas paredzētas gan diviem gan vairākiem spēlētājiem. Kā arī iespējams spēlēt dažādas spēles ar īpašām kārtīm.

Galda spēļu spēlēšana sniedz daudz un dažādas priekšrocības:

Galda spēles uzlabo smadzeņu darbību

Galda spēļu spēlēšana ir brīnišķīgs vingrinājums smadzenēm. Tā kā spēle stimulē smadzeņu zonas, kas ir atbildīgas par sarežģītām funkcijām un atmiņas veidošanos gan bērniem, gan pieaugušajiem, tā palīdz praktizēt būtiskas kognitīvās prasmes, piemēram, problēmu risināšanu un lēmumu pieņemšanu.

Galda spēles arī samazina alcheimera slimības attīstības risku un vecāka gadagājuma cilvēkiem palīdz saglabāt atmiņu un asu prātu. Tāpat arī ir zināms, ka galda spēles labvēlīgi ietekmē bērnu garīgo izaugsmi, kā arī padara pusaudžus saprātīgākus.

Mazina stresu

Smiekli ir kā galda spēļu “blakus efekts”, un tā ir viena no radošuma un patīkamas mācību pieredzes būtiskām sastāvdaļām. Turklāt smiešanās un patīkama laika pavadīšana palīdz mazināt stresu, izvairīties no depresija un uzlabo cilvēka labsajūtu.

Rada laimi

Galda spēļu spēlēšana rada endorfīnu-ķermeņa dabisko “labsajūtas” ķīmisko vielu un hormonu izdalīšanos. "Laimes hormoni", kas tiek uztverti kā pozitīvas emocijas, spēj uzlabot apzinātas un neapzinātas prāta funkcijas. Šādi laimes hormoni ne tikai uzlabo mūsu garastāvokli, bet rūpējās arī par pareizu un veselīgu mūsu ķermeņa darbību.

Stiprina ttiecības

Vai kāds spēlē galda spēli viens pats? Protams ka nē. Galda spēles pamatā ir sadarbība. Galda spēļu spēlēšana uzlabo attiecības ar ģimeni, draugiem un ir labs veids kā iepazīt jaunus draugus un veidot jaunas attiecības. Ballītēm galda spēļu iesaiste var nākt tikai par labu, jo cilvēki mazāk domās par ko runāt un būs aizņemti spēlējot spēli, tādejādi, sarunas pašas raisīsies. Ballītēm īpaši labi piemērotas būs labākās dzeršanas spēles.

Atgādina par reālo pasauli

Viena no pārsteidzošākajām galda spēļu priekšrocībām ir tā, ka šādas tradicionālās spēles, kā piemēram, cirks,  izvelk cilvēkus no digitālās pasaules. Mūsidenās mēs pārak daudz laika pavadām pie datoriem un telefoniem, tāpēc ir svarīgi atrast veidus, ka nodarbināt sevi bez tehnoloģiju klātbūtnes.

Pazeminās asinsspiediens

Līdztekus stresa mazināšanai, smiekliem un “laimīgo hormonu” palielināšanai galda spēles var būt līdzeklis, lai samazinātu asinsspiedienu. Tiek uzskatīts, ka endorfīnu izdalīšanās izraisa muskuļu atslābināšanos un asinis sāk cirkulēt daudz vieglāk, kas, iespējams, pazemina asinsspiedienu..

Galda spēles uzlabo pašapziņu un radošumu

Galda spēļu spēlēšana ir lieliska iespēja atvērties, kā arī palīdz parādīt personības radošo pusi neuzbāzīgā vai augstprātīgā veidā, kas var būt ļoti labi “klusajiem cilvēkiem”, kam ir grūtāk iznākt no savas čaulas un atvērties. Galda spēles ir pārsteidzošs līdzeklis kautrīgiem bērniem un kautrīgiem pieaugušajiem. Spēlēšana liek viņiem attīstīt spēcīgākas radošuma un individualitātes izjūtas, kas noved pie augstākas pašcieņas un piepildītas sajūtas par iekļaušanu un “pamanīšanu”.