Informācija
Preču katalogs

Sildītāji

Sildītāji 

Ir piecu veidu sildītāji-infrasarkanie sildītāji, eļļas radiatori, elektriskie (konvekcijas) radiatori, termoventilatori un elektriskie dvieļu žāvētāji. 

Infrasarkanie sildītāji 

Infrasarkanais sildītājs nesilda pašu telpa, viņš silda tikai ķermeņus, mēbeles un priekšmetus. Pēc tam šie priekšmeti atdod siltumu un nedaudz sasilda telpu. Cilvēki bieži vien nesaprot to, ka šāda veida sildītāji var radīt termālo diskomfortu, jo infrasarkanie sildītāji, jo tas silda ar stariem un stari apsilda tikai vienu telpas daļu, kamēr citas telpas daļas ir vēsākas un tās netiek apsildītas. Šis sildītājs savu maksimālo sildīšanos jaudu sasniedz vismaz dažu sekunžu laikā. 

Termoventilatori 

Ja telpa ir maza un to pēkšņi vajag sasildīt, lai, piemēram, var novilkt jaku, tad ļoti labs sildītājs ir termoventilators. Tas ar straujo, silto gaisa plūsmu ļoti ātri sasilda, bet līdz ko izslēdz termoventilatoru, tad arī telpa kļūst ļoti ātri auksta. Šīs ierīces darbības skaļums ir liels un gaisa plūsma pārvieto putekļus pa telpu. Tiem cilvēkiem, kam ir astma vai kāda alerģija no putekļiem, tad nav ieteicams šo ierīci iegādāties, tāpēc labāk izvērtēt citus sildītājus. 

Eļļas radiators un elektriskie radiatori 

Eļļas un elektriskie radiatori ir domāti tiem cilvēki, kas vēlas ilgstoši uzturēt siltumu telpās. Ātrāk telpu var uzsildīt konvekcijas sildītājs, šī ierīce piesilda telpu ar siltā gaisa plūsmu, kas izplūst pa atverēm sildītāja augšdaļā. Daži no elektrsikajiem radiatoriem darbojas uz ūdens. Ūdens pārvietojas pa trubām un nokļūst līdz radiatoram un silda telpu. Eļļas radiators uzsilda lēnāk telpu, toties pēc izslēgšanas ilgāku laiku paliek silts. Šīm abām ierīcēm lieliski noder lielāks virsmas laukums, jo ar lielāku virsmas laukumu šīs ierīces ātrāk apsildīs vajadzīgās telpas. Eļļas radiatori ir visekonomiskākie, tie uzsilst lēni, bet paliek ilgi silti. 

Svarīgi ir ivēlēties tādu sildītāju, kas ir ar termostatu, kas ļauj regulēt sildīšanas jaudu, ne tikai ieslēgt un izslēgt, un telpā var uzturēt iestatīto temperatūru. Termoregulatori ir katram no sildītāju veidiem. Ar termoregulatoru var regulēt siltumu-ja ir silti, var uzstādīt zemāku temperatūru, ja ir auksti, tad, protams, var uzlikt lielāku temperatūru. Tiem cilvēkiem, kam vajag ekonimiskus un viegli pārvietojamus sildītājus, tad ieteicams iegādāties gāzes silidītājus. Gāzes sildītājs ir bez dūmiem un bez smakas un ir vienmēr gatavs darbam. Bet, ja vajag pievadīt siltumu noteiktai vietai, telpai, tad lieliski der keramiskais sildītājs. Sadegot gāzei un keramiskās sildvirsmas, tas izstaro siltumu un apsilda priekšmetus, kas atrodas staru ceļā. 

Cenas visu veidu sildītājiem ir ļoti labas, var iegādāties lētāku un dārgāku. Katrs cilvēks var izvēlēties sev piemērotāko, tikai obligāti vajag pārliecināties, cik lielu telpu vajag sildīt un vai tas ir ilglaicīgai sildīšanai. Visdārgākie ir keramiskie sildītāji. Tie ir jaudīgi un patērē daudz elektrības, tāpēc vajadzētu rēķināties ar to, ka elektrības izdevumi būs augsti. Interneta mājaslapā bigbox.lv var aplūkot jebkāda

veidasildītājus un iegādāties tos. Dažām precēm ir bezmaksas piegāde. Ļoti bieži arī ir akcijas, par tām var uzzināt mājaslapā.

Citas kategorijas: Keramiskie sildītājiGāzes sildītājiMini sildītājiElektriskie sildītāji