Informācija
Preču katalogs

Schleich Dārza instrumenti

Bigbox.lv interneta veikalā Dārza instrumenti tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Schleich. Schleich Dārza instrumenti Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Kā izvēlēties dārza instrumentus

Pareizo instrumentu veidu izvēle dārzkopībai var šķist vienkāršs uzdevums, taču jāņem vērā vairāki faktori. Pāris no aspektiem, kam pievērst uzmanību ir izmērs, paredzētais pielietojums, ražotājs un materiāls. Ar pareiziem dārza instrumentus, jūs varat aiztaupīt daudz sāpju un naudas. Dārza instrumenti ir visdažādākie un ir svarīgi gūt maksimālu labumu no iztērētās naudas.

Dārzkopībai ir daudz dažādu rīku veidu, un katram no tiem ir īpašs mērķis. Rakšanas rīkus, piemēram, lāpstas var izmantot, lai apstrādātu, stādītu vai atbrīvotu zemes gabalu. 

Lāpstas

Lāpstas ar garu rokturi samazina vajadzību tupēt vai mesties ceļos, taču lāpsta joprojām nevar aizstāt visus rakšanas darbus.

Kapļi

Kaplis izsmalcina nezāles un veido kārtīgas vagas. Tas arī palīdz apgādāt zemi ar vairāk skābekli.

Kultivatori

Ir pieejami arī dažāda veida kultivatori. Kā rokas instrumenti tie ir noderīgi sakņu dārzā, gatavojot to pavasarim.

Grābekļi

Šis ir dārza instruments, kuru zina katrs un katrs noteikti ar to ir saskāries vismaz reizi dzīvē. Tas ir noderīgs lapu grābšanai vai arī, ja tas ir cietais grābeklis, kas sašķeļ augsni vai pat tiek galā ar zālienu.

Dzīvžogu šķēres

Jūsu pirmais lielais lēmums, izvēloties dzīvžogu šķēres, ir tas, kuram jaudas veidam vēlaties dot priekšroku.

  • Elektriskās dzīvžogu šķēres. Tās būs labākā izvēle lielākajai daļai mājas lietotāju, jo tās ir ērti lietot un tās ir vieglākas nekā ar benzīnu darbināmās. Šādas šķēres var iegādāties lētāk nekā savādāk darbināmus modeļus. Tie ir klusāki. Un tos ir vieglāk iedarbināt un uzturēt. Galvenais aspekts, kas pietrūkst, ir jauda, jo īpaši lieliem vai smagiem apgriešanas darbiem darbs būs lēnāks un grūtāks nekā ar benzīnu darbināmām dzīvžogu šķērēm.

  • Ar benzīnu darbināmās dzīvžogu šķēres. Ja jums ir lielāks pagalms ar lieliem dzīvžogiem, iespējams, ir vērts iegādāties šāda veida rīku. Ja šķēres izmantosiet komerciāliem nolūkiem vai ja jums ir dzīvžogi, kas ir īpaši lieli, biezi vai nepaklausīgi, ar benzīnu darbināmas dzīvžoga šķēres atvieglos darbu.

  • Jauda. Galvenais jaudas rādītājs ir strāvas avots. Ar benzīnu darbināmās dzīvžogu šķēres nodrošinās lielāku jaudu dzīvžogu apgriešanai nekā elektriskie modeļi. Taču elektriskie modeļi piedāvā arī dažādus jaudas līmeņus. Tie, kuriem ir augsts spriegums, var tikt galā ar grūtākiem darbiem ātrāk nekā daži no lētākajiem modeļiem ar zemāku spriegumu. Nepieciešamais jaudas līmenis ir pilnībā atkarīgs no apzāģējamo dzīvžogu veida, to lieluma un ar kādu jūtaties ērti strādāt.

  • Izmaksas. Izmantojot dzīvžoga šķēres, galvenās lietas, par kurām jums jāmaksā, ir lielāka jauda un lielākas ērtības. Visizdevīgākās dzīvžoga šķēres būs ar vadu jeb vieglie modeļi, kas ir vislabāk piemēroti vienkāršākiem darbiem.

  • Garums. Ar garākām šķērēm varēs mierīgi paveikt vairāk, kā arī vieglāk iegūt vienmērīgu griezumu visa dzīvžoga platumā un garumā.

  • Asmeņu veidi. Galvenās divas problēmas, kas jāņem vērā par asmeņiem (izņemot garumu), ir tas, cik tālu viens no otra atrodas asmens zobi un vai jūsu asmeņi ir vienpusēji vai abpusēji. Attālums starp asmeņu zobiem jeb asmeņu sprauga ietekmē to, cik noderīgas būs jūsu dzīvžoga šķēres dažāda veida zariem. Komerciālajām dzīvžoga šķērēm parasti ir collu vai vairāk asmeņu atstarpes, taču daudzus mājas lietotājus apmierinās mazākas 3/8 līdz 3/4 collu asmeņu spraugas.

  • Svars.

  • Lietošanas ērtums.

Dārza piederumu klāsts ir ļoti plašs. Ar interneta palīdzību ir iespējams atrast patīkamas cenas un sīkāku informāciju par katru modeli. Tāpat ir iespējams saņemt tos par izdevīgāku cenu, ja tiem ir akcija.