Informācija
Preču katalogs

Audio Pro D-2 Ash Black

 
Kods
3943817
346,40 €
115,47 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 346,40 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 115,47 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 346,40 €.
Piegāde: 4-6 d.d.
Bezmaksas piegāde
Garantijas pagarināšana
Garantijas pagarināšana (produkta labošana)
vai
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa)
vai
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs Audio Pro
DRUMFIRE D-2

Šis skaļrunis ir Drumfire augstākā vienība, kas sniegs jums lielisku bliezienu pat atsevišķi. Nodrošina tīru HiFi akustiku ar dziļiem, kontrolētiem basiem un kraukšķīgiem augstumiem. D-2 ir
jauna, uzlabota D-1 versija. Tas piedāvā AirPlay 2, Google Cast un Spotify Connect un vēl labāku skaņu nekā tā priekšgājējs. D-2 ir izstrādāts, lai eleganti iederētos jebkurā mājā. Vairāku istabu funkcija ļauj atskaņot vienu un to pašu mūziku visā mājā. Grupējiet un atskaņojiet, iestatiet pa kreisi/pa labi stereo pāriem. Spēlējiet visi kopā. Vai nē. Izvēlies tu. Vairāku istabu skaņa un vairāku personu izmantošana. D-2 var savienot ar Drumfire zemfrekvences skaļruni vai jebkuru citu zemfrekvences skaļruni, izmantojot kabeli vai bezvadu savienojumu, ja tas ir vairāku istabu zemfrekvences skaļrunis. Pievienojot zemfrekvences skaļruni, mainīsies, lai zemfrekvences skaļrunis rūpētos par basiem. Tādā veidā jūs varat spēlēt daudz skaļāk. Pieejamie straumēšanas pakalpojumi: Amazon Music, Deezer, iHeart Radio, Napster, Qobuz, QQ Music, Spotify, Tidal, TuneIn, VTuner un daudzi citi, izmantojot Google Cast un AirPlay 2.

3 TOP ĪPAŠĪBAS:
Savietojams ar AirPlay 2, Google Cast, Spotify Connect un Audio Pro Multiroom sistēmu.
6 iepriekš iestatītās pogas ļaus ērti piekļūt atskaņošanas sarakstiem un radio stacijām. Nav nepieciešams lietot lietotni, vienkārši nospiediet un spēlējiet.
Bezvadu vairāku istabu skaļrunis, kas ļauj atskaņot vienu un to pašu celiņu visos jūsu mājas skaļruņos vai dažādas melodijas dažādās telpās, jūs izlemjat.

SPECIFIKĀCIJA
Tips: barošanas stereo skaļrunis ar basa refleksu
Pastiprinātājs: Digital Class D, 2x20W + 60W
Augstfrekvences skaļrunis: 2 x 1" tekstila kupola augstfrekvences skaļrunis
Zemfrekvences skaļrunis: 2 x 4,5 collas
Frekvenču diapazons: 45–22 000 Hz
Crossover frekvence: 2500 Hz
Izmēri AxPxD: 155 x 365 x 190 mm
Ieejas: WiFi, Bluetooth 4.2, RCA līnija
Izejas: apakšizvade RCA
Saderība ar bezvadu tīklu: 802.11 b/g/n/ac, 2,4 GHz/5 GHz
Atbalstītie audio formāti: MP3, WMA, AAC, FLAC, Apple Lossless
Enerģijas patēriņš WiFi/STB/ON: 1,75 W/0,48 W/7,4 W
Klientu atsauksmes par šo preci