Informācija
Preču katalogs

Fotoepilatori

Interneta veikalā Bigbox.lv Fotoepilatori tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā BRAUN, Silk'n, Philips, GARETT, Beurer . Fotoepilatori cenas sākas no 70,63 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 47 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

Fotoepilators 

Fotoepilators darbojas uz selektīvās fototermolīzes, tas spēj iznīcināt bojāta matiņa sakni. Matiņa sakni iznīde ar gaismas palīdzību, radot matiņa saknē augstu temperatūru. Mūsdienās jau ir piedāvājumos dažāda veida fotoepilatori- lāzerepilatori un epilatori, kas balstīti uz intensīvi pulsējošās gaismas sistēmu. 

Fotoepilācija ir daudzas reizes intensīvāka matiņu likvidēšanas ierīce nekā citi epilatori, jo pēc procedūras matiņi neataug ilgāku laiku. Tomēr ar fotoepilāciju nevar iznīdēt pavisam matiņus. Ar laiku matiņi kļūs daudz mazāk, bet tas parasti ir atkarīgs no paša cilvēka, kā tas tiek lietots un cik jaudīga ir ierīce. Fotoepilators ļoti labi darbojas uz tumšiem matiņiem. Gaišos matiņus vai rudos fotoepilators tik labi neuztver. 

Visām ierīcēm ir savi plusi un mīnusi, tāpēc arī fotoepilatoriem tādi ir. Viena no lietām ir fotoepilatoru cena un arī izmantošanas specifika. Arī atsauksmes liecina par to, ka neviens vēl nav izvērtējis to, ka šīs ierīces būtu nedrošākas par salonu profesionālajām ierīcēm. Katram fotoepilatoram ir sniegta lietošanas instrukcija par to, kā pareizi lietot šo ierīci mājās. Lietošanas instrukcija palīdzēs iemācīties ierīci lietot pareizi un neapdraudēt sevi. Pirms iegādāties fotoepilatoru, būtu drošāk pirmo procedūru uztaisīt profesionālā salonā, tā vismaz var saprast, kā fotoepilators strādā un kā ar to rīkoties, lai nesanāktu negaidītas komplikācijas. 

Galvenais plus, kas ir fotoepilatoram-tā ir nesāpīga procedūra. Ir iespēja, ka procedūras laikā nedaudz kņud vai ir dzelošas sajūtas, bet tas nav sāpīgi. Pirms procedūras sākuma arī cilvēkiem iesaka uzklāt uz ādas atvēsinošu līdzekli, kas padarīs šo procedūru vēl ērtāku. Ir svarīgi iegaumēt no lietošanas instrukcijas to, pie kuras jaudas nav ieteicams lietot fotoepilatoru. Dažām sievietēm var gadīties tā, ka viņu āda ir jutīgāka uz stiprāku zibspuldzes dinamiku, tāpēc vienmēr ir pieejams to regulēt un nepārkarsēt ādu. 

Fotoepilatorus var izmantot uz kājām, rokām, sejas, bikini zonu, padusēm. Praktiski gandrīz visur ir iespējams lietot šāda tipa ierīci, tikai ir jābūt uzmanīgam ar to, ka fotoepilators izmanto intesīvi pulsējošās gaismas sitēmu, tāpēc tāda veida epilators var kaitēt acīm. Svarīgi ir vēl pirms un pēc fotoepilācijas procedūras pasargāt savu ādu no saules, tāpēc labāk to darīt tajos periodos, kad ir tumšāks un vēsāks. 

Sejas apmatojumu ir sarežgītāk noņemt ar fotoepilatoru, tāpēc izvēlēties tādu, kam komplektā ietilpst aizsargbrilles, kas pasargās acis no netiešajiem gaismas stariem no fotoepilatora. Un vēl vajadzētu sprauslu aplikatoru, kas kas palīdzēs precīzāk apstrādāt matiņus sejas zonā. 

Iegādājoties fotoepilatoru var ietaupīt milzīgu naudu. Aprēķinot to, ko varētu samaksāt salonos par 3-6 procedūram, lai panāktu vālamo rezultātu, ar to naudu var iegādāties sev pavisam jaunu fotoepilatoru. 

Ļoti labas atsauksmes ir par 2019.gada iznākušiem fotoepilatoriem, ko piedāvā ražotāji Braun un Philips. Tie ir kvalitatīvi, lēti un labi fotoepilatori. Ļoti daudzas sievietes iesaka šos ražotājus, tāpēc, ka to cena atbilst ierīces darbošanās jaudai. Šādus fotoepilatorus un citus epilatora veidus ir iespējams apskatīt interneta mājaslapā bigbox.lv. Piedāvajumos ir akcijas atsevišķām precēm un bezmaksas piegāde, kas var iepriecināt jebkuru no klientiem. Šajā interneta mājaslapā sanāk lētāk un izdevīgāk.