Informācija
Preču katalogs

Elektriskās zobu birstes

Interneta veikalā Bigbox.lv Elektriskās zobu birstes tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā Oral-B, OCLEAN, Philips, BRAUN, Panasonic . Elektriskās zobu birstes cenas sākas no 1,00 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 507 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

Elektriskās zobu birstes

Zobu tīram mēs katrs, neatkarīgi no vecuma, dzimuma un dzīves vietas. Jau kopš maza vecuma bērniem tiek mācīts, cik svarīgi ir kops muti un uzturēt labu mutes veselību. Tomēr, kā izvēlēties piemērotākos zobu kopšanas aksesuārus. Ir iespējams iegādāties tik daudz dažādas zobu birstes, gan manuālās, gan elektriskās. Atsauksmes ir lielisks palīgs, ja nezināt, kādu zobu birsti izvēlēties. Interneta akcijas piedāvā iespēju ikvienam iegādāties preces lētāk. Ja cena ir svarīgs faktors produkta iegādē, noteikti apmeklējiet tiešsaistes veikalus, lai aplūkotu plašo zobu suku piedāvājumu.

Elektriskās zobu birstes ir populāra izvēle gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tās ir iespējams iegādāties daudz dažādos dizainos un tām ir maināmi uzgaļi. Tas nozīmē, ka pašu zobu birsti ir nepieciešams iegādāties tikai vienreiz, un pēc tam ir nepieciešams pirkt tikai sukas uzgaļus.

Galvenās priekšrocības

·         Elektriskās zobu birstes nodrošina vairāk kustību variāciju nekā manuālas, kas, savukārt, nodrošina īpaši efektīvu aplikuma noņemšanu

·         Ir pierādīts, ka elektriskās zobu sukas samazina aplikumu efektīvāk nekā manuālās zobu birstes

·         Tajās ir iebūvēti taimeri, un dažām pat ir tehnoloģija, kas nodrošina pareizu zobu tīrīšanu.

·         Maigas smaganām

·         Ir pieejamas dažādas elektriskās zobu birstes, kas atbilst individuālajām vajadzībām

·         Labāk piemērots tiek, kam ir zobu breketes, jo elektriskās zobu birstes sariņi spēj piekļūt grūti pieejamām vietām

·         Ideāli piemērotas tiem, kam ir ierobežotas kustības

Kā lietot elektrisko zobu birsti

Tīriet zobus vismaz 2 minūtes divas reizes dienā, izmantojot fluoru saturošu zobu pastu. Ja jūsu zobārsts ir ieteicis noteiktu zobu tīrīšanas veidu, ievērojiet viņa ieteikumus, pretējā gadījumā izpildiet tālāk norādītās 5 vienkāršas darbības.

1.       UZ zobu birstes galviņas uzklājiet nedaudz zobu pastas

2.       Pēc zobu pastas uzklāšanas turiet suku novietotu pret zobiem 45 grādu leņķī

3.       Sāciet ar ārējām zobu virsmām, lēnām tīrot gar smaganu līniju. Tīriet katru zobu dažas sekundes

4.       Pārvietojieties uz iekšējām virsmām, ievērojot to pašu principu. Nedaudz ilgāk tīriet apakšējos priekšzobus, kur bieži veidojas aplikums

5.       Pēc tam maigi notīriet zobu virsmas, katram zobam veltot dažas sekundes

6.       Neaizmirsti par mēli! Tīriet ar kustībām no aizmugures uz priekšu, lai noņemtu pārtikas daļiņas un iegūtu svaigāku elpu

7.       Pēc zobu tīrīšanas kārtīgi izskalojiet muti

Zobu birstes īpašības un funkcijas

Pamata modeļiem ir standarta birstes galva un viena tīrīšanas programma. Taču, modeļi, kas ir dārgāki, bieži vien ir aprīkoti ar daudzām funkcijām un piederumiem. Šīs ir funkcijas, par kurām, ir vērts maksāt vairāk un kuras noteikti ir nepieciešamas elektriskajā zobu birstē:

Tīrīšanas taimeris — tas palīdz nodrošināt, ka jūs tīrāt savus zobus divas minūtes, kas ir laiks, ko zobārsti iesaka veltīt zobu tīrīšanai. Dažiem elektrisko zobu suku modeļiem ir automātiski ieprogrammētas divas minūtes, tāpēc jums nav jādomā par laiku.

Spiediena sensori – stingra zobu beršana, lai noņemtu aplikumu, nav nepieciešama – patiesībā pārāk spēcīga piespiešana pie zobiem var nodarīt vairāk ļauna nekā laba. Spiediena sensori ar vieglu vai pīkstošu skaņu informē, ja nospiežat pārāk spēcīgi. Daži suku modeļi pārtrauks pulsēšanu un vienkārši griezīsies, ja uz zobiem tiek izdarīts pārāk liels spiediens.

Mīksti rokturi – Labākajām elektriskajām zobu birstēm ir mīksts rokturis, kas padara tās ērtāku turēšanu un lietošanu. Mīkstie rokturi arī mazina vibrācijas, ko jūtat plaukstā tīrīšanas laikā.