Informācija
Preču katalogs

Infrared konvekcijas sildītājs ENSA P500T

 
Kods
187793
204,00 €
68,00 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 204,00 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 68,00 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 204,00 €.
Piegāde: 1-7 d.d.
Bezmaksas piegāde
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs ENSA
Produkta kategorija Infraraudonųjų spindulių šildytuvai
Krāsa Balts
Jauda 500 W
Mērījumi 500x750x50 mm
Apsildāmā zona telpā 7-9 m2
Garantijas laiks 24 mēn.


Jaunās paaudzes elektriskie sildītāji apvieno divu veidu sistēmas – infrasarkano apkuri un konvekciju.
Infrasarkanā apkure ir viena no jaunākajām apkures tehnoloģijām, ko sauc arī par alternatīvo apkuri vai dabisko apkures sistēmu. Infrasarkanā apkure darbojas pēc tāda paša principa kā saule, sildot zemi. Tāpat kā saule, infrasarkanie sildītāji silda objektus, nevis gaisu.


Galvenās infrasarkano staru sildītāju priekšrocības:

Ekonomika

Salīdzinot ar citiem elektriskajiem sildītājiem, infrasarkanie sildīšanas paneļi patērē par 40-60% mazāk elektroenerģijas. Piemērs: lai apsildītu 10 kv.m. platība, citi sildītāji patērē 1000 W. Tikmēr ENSA infrasarkanais panelis patērē tikai 500 W.

 

Ieguvumi veselībai

Sildīšanas laikā konvektori rada piespiedu gaisa cirkulāciju, jo no apakšas uzņem aukstu gaisu kopā ar putekļiem un netīrumiem, silda un izspiež ar ventilatora palīdzību. Atšķirībā no konvektoriem IR sildītāji neizceļ putekļus, nededzina un neizžāvē gaisu. Tas ir īpaši noderīgi alerģijas slimniekiem. Tāpat sildīšana ar IR stariem novērš pelējuma un sēnīšu parādīšanos un izplatīšanos. Tas ir tāpēc, ka, apsildot priekšmetus gaisa vietā, tiek novērsta daļa no kondensācijas efekta, jo sienas un grīdas tiek labāk apsildītas un tādējādi paliek sausas.

 

Efektīva enerģijas sadale

Citi sildītāji izmanto enerģiju neefektīvi, sildot gaisu un liekot cirkulēt gaisa straumēm. Tas notiek tāpēc, ka gaiss sasilstot paceļas, bet atdziestot nedaudz pazeminās, līdz ar to visaugstākā temperatūra telpā ir pie griestiem, kur mēs to nejūtam, bet zemākā temperatūra ir pie grīdas, kur mēs to jūtam vislabāk. Sildot objektus, IR sildītāji ļauj panākt vienmērīgu temperatūras sadalījumu pa visu apsildāmo platību, tāpēc nav jāpārmaksā par siltumu pie griestiem, ko nejūtam.


Kas ir ENSA infrasarkanā sildīšanas plāksne?

 • Tas ir unikāls dizains un ārkārtīgi ekonomiska apkure mājās - 2 - 4 reizes ekonomiskāka nekā apkure ar konvekcijas elektrisko sildītāju.
 • Infrasarkanie stari, kas izplūst no paneļa, silda objektus telpā līdzīgi kā saules stari silda zemi.
 • Nanokristāliskais sildelements ir īpaši plāns sildelements, ko izmanto ENSA sildīšanas plākšņu ražošanā.
 • Pateicoties dubultajai inovatīvajai apkures sistēmai, ENSA sildītāji ļauj efektīvi izmantot gandrīz 100% elektroenerģijas.
 • Tā kā nav ventilatora, tas darbojas klusi. Virsmas temperatūra paaugstinās līdz 85°C, bet ENSA apsildes paneļi nesausina gaisu un nesasilda putekļus, bet tikai rada siltu un patīkamu mikroklimatu mājās.
 • Sildīšanas plāksnei ir sildvirsma, kas atrodas 5 cm attālumā no sienas, kas palīdz gaisa plūsmai pārvietoties starp sienu un sildvirsmu. Tādā veidā notiek dabiskā gaisa cirkulācija (konvekcija).
 • Priekšējais panelis ir izgatavots no augstas kvalitātes tērauda, kas pasargā sildītāju no defektiem. Šī iemesla dēļ sildītāju var uzstādīt arī sabiedriskās vietās.
 • Darba temperatūra tiek sasniegta pēc 1 - 2 min.
 • Iebūvēts termostats. Enerģijas izmantošanas efektivitāte ir atkarīga arī no iebūvētā termostata - ENSA P500T un P750T ir iekšējais termostats ar iespēju uzturēt telpas gaisa temperatūru līdz 30 °C.
 • Uzticamība. ENSA apkures paneļu ražošanā tiek izmantoti kvalitatīvi materiāli un inovatīvas iekārtas, tāpēc sildītāju kalpošanas laiks ir līdz 30 gadiem.
 • Garantija. Garantijas laiks ir 2 gadi.
 • Sertifikāti. Visi produkti ir sertificēti.
 • Ražots Eiropā.

 

Kā tas darbojas un kāpēc tas ir labāks par citām elektriskās apkures metodēm

 • ENSA modeļu priekšrocības:
 • Īpaši ekonomiski – tie patērē 2-4 reizes mazāk elektroenerģijas nekā tradicionālie konvekcijas sildītāji.
 • Pateicoties modernajai hibrīda apkures sistēmai, mājā tiek radīta silta un komfortabla vide, neradot nekādu troksni, putekļus vai pelējumu. Tāpēc to ieteicams lietot arī alerģiskiem cilvēkiem.
 • Iebūvētais termostats ļauj regulēt temperatūru telpā bez papildu aprīkojuma.
 • Iespējama horizontāla vai vertikāla uzstādīšana.
 • Apkuri var izmantot kā galveno apkuri mājā vai kā papildu apkuri mājā.
 • Rada patīkamu mikroklimatu mājās.
 
 
Citas priekšrocības:

 • Ātra uzstādīšana - to piestiprina pie sienas un ar spraudni pieslēdz elektrotīklam (vai pieslēdz pie atsevišķa termostata). Termostats ir uzstādīts uz sildīšanas plāksnes.
 • Viegli pārmontējams citā telpā - ar 2 skrūvēm piestiprināts pie sienas.
 • Precīza izvēlētās temperatūras uzturēšana katrā telpā.
 • 3-4 reizes mazāks elektroenerģijas patēriņš, salīdzinot ar tradicionālajiem elektriskajiem konvekcijas sildītājiem.

  Ko piedāvā TIKAI ENSA.

Iebūvēts termostats.

Iegādājoties ENSA sildītāju modeļus ar iebūvētu termostatu, jūs varat regulēt temperatūru telpā bez papildu aprīkojuma. Varat arī iestatīt dažādus temperatūras līmeņus dažādās telpās. Termostats palīdz sasniegt ne tikai maksimālu komfortu, bet arī papildu taupīšanas efektu. Pēc vēlamās telpas temperatūras iestatīšanas sildītājs silda, līdz tiek sasniegta šī temperatūra, pēc tam sildītājs izslēdzas un sāk lēnām atdzist. Kad temperatūra nokrītas divus grādus zem vēlamās temperatūras, sildītājs atkal ieslēdzas un darbojas, līdz tiek sasniegta vēlamā temperatūra. Tādā veidā sildītājs darbojas tikai tad, kad tas ir nepieciešams, un palīdz sasniegt maksimālu komfortu.

Hibrīda apkures sistēma.

Ražotājs ENSA ir apvienojis labāko IR apkuri un konvekcijas apkuri vienā izstrādājumā. Galvenā sildīšanas metode, ko izmanto ENSA sildītājos, ir IR, taču, pateicoties īpašajam dizainam, sildītājs var radīt arī dabiskas konvekcijas efektu. Šāda dubultā apkures sistēma veicina vēl efektīvāku enerģijas izmantošanu un lielāku ietaupījumu.

 

Dažādas pilnvaras.

ENSA piedāvā dažādas jaudas sildītājus, kas ļauj radīt komfortu dažāda izmēra zonās. Tā kā ESNA sildītājus var izmantot kā galveno apkuri, dažādas jaudas sildītājus var pieslēgt vienai sistēmai, kuru vada termoregulators (palīgtermostats).

 

Garantija

Īpaši ērts darbs ar garantiju. ENSA ražotāji ir pārliecināti par sava produkta labo kvalitāti un nodrošina ārkārtīgi zemu defektu vai darbības traucējumu iespējamību. Tomēr, kad šāds gadījums notiek, produkts vienkārši tiek aizstāts ar jaunu, kas ļauj izvairīties no daudzām problēmām.ENSA ir vadošais zīmols alternatīvās apkures jomā, kas jau ir ieguvis klientu uzticību un stabilas pozīcijas Dienvidaustrumeiropā, un tagad turpina augt un paplašināties. Visi ENSA produkti tiek ražoti, izmantojot tikai kvalitatīvus materiālus no uzticamiem piegādātājiem Vācijā, Itālijā, Ukrainā un Turcijā.

Uzņēmums ENSA ir ļoti inovatīvs, katru gadu tiek izlaisti jauni modeļi, lai maksimāli apmierinātu visas klientu vajadzības.

Klientu atsauksmes par šo preci