Informācija
Preču katalogs

Elektriskā zobu birste PHILIPS HX6322 / 04

 
Kods
215775
45,63 €
 
Piegāde: 1-4 d.d.
Noliktavā
DĀVANA mīkstā rotaļlieta
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,90 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz DPD pasta automātiem ( 3,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs Philips
Barošanas avots + Akumulators
Maksimālais apgriezienu skaits minūtē. Līdz 62 000 otas kustībām minūtē.
Zobu sukas tips + Bērnu zobu suka
Uzgaļu skaits (gab.) + 2
Jaudas regulēšana 2 jaudas līmeņi
Produkta kategorija Zobu sukas
Garantijas laiks 24 mēn.


Izņēmuma sākums, lai veidotu labus dzīves ieradumus


2 režīmi

2 birstes galviņas

Iebūvēta Bluetooth® funkcionalitāte

Apmācības programma


Interaktīvā programma ieinteresē bērnus par zobu tīrīšanu
Lietotne Philips Sonicare For Kids tiek sinhronizēta ar jūsu bērnu zobu birsti. Tas spēles veidā iepazīstina ar mutes dobuma aprūpi. Tīrīšanas skolotāja mudina zobus tīrīt ilgāk un labāk. Katra sesija sākas ar skaidriem vizuāliem norādījumiem par pareizu tīrīšanas metodi, un pēc tam programma pārbauda, kā tiek sasniegti rezultāti. Mācīšanās bērniem sagādā prieku, un vecāki var redzēt, kā bērniem veicas starp pārbaudījumiem.


98 procenti vecāki apgalvo, ka bērni ilgāk un labāk tīra zobus, izmantojot šo programmu
Izmantojot Philips Sonicare For Kids zobu birsti un lietotni, bērni paši mācās par pareizu zobu tīrīšanu. Lietojumprogramma tiek sinhronizēta ar bērna zobu birsti, izmantojot Bluetooth. Tas parāda pareizās tīrīšanas metodes un rezultātus. Bērni var redzēt, vai viņi labi tīra zobus, un saņem lielisku atlīdzību par labiem rezultātiem. 98 procenti aptaujātie vecāki stāsta, ka, izmantojot šo izglītojošo un efektīvo programmu, bērni zobus tīra ilgāk un labāk. Tas ir jautrs veids, kā palīdzēt bērniem attīstīt labas mutes kopšanas prasmes visu mūžu.


Unikālas balvas par labiem rezultātiem


Mūsu izstrādātā Philips Sonicare For Kids zobu birste un lietotne sniedza jums pilnīgi jaunu skatījumu uz zobu tīrīšanu. Programmā galvenais varonis ir Sparkle, varonis, kuram ļoti patīk tīri zobi. Bērniem rūp Sparkle, un programmas zobu tīrīšanas skolotāji liek viņiem tīrīt zobus ilgāk un labāk. Katru reizi, kad pareizi tīrāt zobus, Sparkle kļūst laimīgāks, un katra veiksmīgā sesija tiek atalgota. Bērni var atbloķēt piederumus, lai izdaiļotu Sparkly, vai laimēt ēdienu veselīgam Sparkly. Vecāki var izvēlēties, kādas balvas bērniem pasniegt.


Sekojiet līdzi tīrīšanas laikam pat tad, ja neizmantojat lietotni


Izmantojot Philips Sonicare For Kids zobu birsti ar Bluetooth funkcionalitāti, programmas taimeris reāllaikā izseko zobu tīrīšanas sesijas. Tas nosaka, kad tīrīšanas sesija sākās, apstājās un beidzās. Pateicoties integrētajai atmiņai un laika zīmogiem uz zobu birstes roktura, datus no līdz pat 20 tīrīšanas sesijām var saglabāt, kad programma netiek lietota. Nākamajā reizē, kad atverat lietotni, dati tiks sinhronizēti ar programmas kalendāru. Atlīdzības par labiem rezultātiem joprojām var savākt, un bērni var redzēt, cik tālu viņi ir progresējuši.KidTimer un KidPacer pareizai zobu tīrīšanai visa mūža garumā


Lai iemācītu bērniem pareizi tīrīt zobus, Philips Sonicare For Kids elektriskā zobu birste ar Bluetooth savienojas ar lietotni un palīdz bērniem pakāpeniski palielināt zobu tīrīšanas laiku. Mērķis ir sasniegt zobārsta ieteiktās divas minūtes. Izmantojot lietotni, bērni var atdarināt lietotnes skolotāju, kad viņš rūpīgi tīra zobus. Skolotājs mudinās jūsu bērnus pagarināt tīrīšanas laiku. Bērniem tīrot zobus ilgāk, viņi saņems atlīdzību ar Sparkly baudījumu par saviem patiešām tīrajiem zobiem. Tā ir jautra mācīšanās, kas attīsta labas zobu tīrīšanas prasmes uz mūžu.

 

Dinamiskā tīrīšanas darbība novirza šķidrumus starp zobiem


Kad bērni tīra, arī mūsu Sonic tehnoloģija neguļ. Pateicoties unikālajai kustībai, Philips Sonicare elektriskā zobu birste maigi un efektīvi attīra zobu starpas un attīra smaganas. Ar vairāk nekā 500 impulsiem minūtē tiek kompensēti citi trūkumi, kamēr bērni attīstās. Pateicoties šai tehnoloģijai, Philips Sonicare For Kids zobu birste ir līdz pat 75% efektīvākas par citām parastajām zobu birstēm, tāpēc zobārsta apmeklējumu rezultāti ar katru reizi būs tikai labāki.


Jautras, maināmas uzlīmes individuālai pielāgošanai


Izmantojot jautras uzlīmes, bērni var izvēlēties, kā izskatīsies viņu zobu birste. Katrā zobu birstes kastītē bērni atradīs astoņas maināmas uzlīmes, ko viņi var izmantot, lai izveidotu savu zobu birstes izskatu un mainītu to, kad vien vēlas. Lietotnes personāža izskatu var arī mainīt, tāpēc Philips Sonicare For Kids mērķis ir veicināt labu zobu kopšanu un darīt to jautrā veidā.


Ar 2 bērniem draudzīgiem barošanas režīmiem tīrīšana kļūst maiga un efektīva


Šī elektriskā zobu birste ir piemērota dažāda vecuma bērniem, jo tā darbojas divos jaudas režīmos: mazākiem bērniem un lielāka jauda vecākiem bērniem.


Ir 2 galviņu izmēri


Philips Sonicare elektriskajai zobu birstei ir 1 standarta izmēra birstes galva. Ir pieejams arī mazāks galvas izmērs. Philips Sonicare for Kids birstes uzgaļu izmēri ir īpaši izstrādāti, lai bērnu augšanas laikā maigi tīrītu un aizsargātu zobus.


Dažādu turēšanas metožu uzbūve vecākiem un bērniem


Zobu birste ir ergonomiski izstrādāta, lai bērni to varētu lietot atsevišķi vai kopā ar vecākiem. Katrai Philips Sonicare For Kids zobu birstei ir gudri izstrādāts rokturis, kas padara zobu tīrīšanu ērtu gan vecākiem, gan bērniem. Rokturi ir viegli satvert un pārvietot ar mazāku roku, un tā garums ļauj vecākiem to viegli pacelt, lai palīdzētu saviem mazajiem. Rokturis ir izturīgs, tāpēc to ir ērti turēt vertikāli vai uzklāt zobu pastu, kamēr zobu birste atrodas guļus stāvoklī.


Gumijas birstes galva ir paredzēta jaunu zobu aizsardzībai


Šai elektriskajai zobu birstei ir gumijas galva, kas aizsargā augošos zobus.


Zobārsti izvēlas tos saviem bērniem


91 procents zobārsti saviem bērniem izvēlas Philips Sonicare For Kids zobu birstes****

Klientu atsauksmes par šo preci