Preču katalogs

Sporta pulkstenis Garmin Forerunner 245 GPS Mūzikas Wi-Fi Black / Red 010-02120-30

Ātra piegāde 1-7 d.d.

Kods 2004351

249,89 €
20,82 € x 12 mēn.*
BIGBOX līzings maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 480,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 12 mēneši un procentu likme 0,00%, līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 0,00% ikmēneša maksājums 40,00 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 480,00 eiro.
Apdrošināšana 1 gads 67,47 €
Apdrošināšana 2 gads 92,46 €
Īpašības
Ražotājs Garmin
GPS Ir
Baterijas darbības laiks Līdz 168 h
Ūdensizturība 5 ATM (līdz 50 m.)
Pulsometrs Ir
Ekrāna veids Corning® Gorilla® Glass 3
Pulksteņa tips Pulkstenis
Modināšanas funkcija +
Digitālais kompass +
Produkta kategorija Viedie pulksteņi
Krāsa Melns
Chronometro funkcija +
Kaloriju skaitīšanas funkcija +
Ķermeņa masas indeksa noteikšana +
Treniņu analīzes funkcija +
Treniņu ieteikumu funkcija +
Skābeklis asinīs Pulsa vērsis
Soļu skaitītājs +
Miega kontrole +
Mūzikas pārvaldība +
Garantijas laiks 24 mēn.
GPS skriešanas pulkstenis ar mūzikas atskaņotāju un uzlabotām treniņu funkcijām:
Sinhronizējiet ar mūzikas straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Spotify, lai ērti saglabātu un klausītos iecienītākās dziesmas no pulksteņa;
Jūsu apmācību statusa novērtējums, lai zinātu, vai apmācības bija efektīvas, tiek piedāvātas papildus veiktspējas uzraudzības funkcijas;
Atbalsta Garmin Coach treniņu plānus, kas ļauj iegūt pieredzējušu speciālistu individuālai apmācībai uz plaukstas locītavas vai izveidot savu treniņu Garmin Connect tiešsaistes kopienā;
Nodrošina uzlabotu skriešanas dinamiku*, tostarp saskares ar zemi laika līdzsvaru, soļa garumu, vertikālās šūpošanās un daudz ko citu;
Drošības un izsekošanas funkcijas**, piemēram, iebūvēta incidentu noteikšana, ļauj ērti kopīgot savu atrašanās vietu ar kontaktpersonām ārkārtas situācijā;
Akumulatora darbības laiks: līdz 7 dienām viedajā režīmā; līdz 6 stundām GPS režīmā un klausoties mūziku;
GPS pulkstenim ir jūsu iecienītāko dziesmu kešatmiņa, lai jūs varētu klausīties mūziku sporta laikā. Forerunner 245/245 Music arī izseko jūsu treniņu statistiku un sniedz treniņu vērtējumus, lai jūs varētu izsekot savai sagatavotībai, pārskatīt treniņu vēsturi un vieglāk sasniegt savus mērķus.
Mēs sakām jā mūzikai
Ja nevarat vingrot bez sava atskaņošanas saraksta, jūs nevarat vingrot bez Forerunner 245 Music. Sinhronizējiet savus atskaņošanas sarakstus ar noteiktiem mūzikas straumēšanas pakalpojumiem***, piemēram, Deezer vai Spotify, un klausieties mūziku pulkstenī bez traucējumiem. Jūs pat varat augšupielādēt līdz 500 dziesmām pats! Ielādējiet savu iecienītāko mūziku no datora un klausieties to no pulksteņa, kad tas ir savienots pārī ar bezvadu Bluetooth® austiņām.
Papildu veiktspējas dati
Forerunner 245/245 Music piedāvā personalizētu treniņu un atveseļošanās izsekošanu, lai palīdzētu jums pieņemt pārdomātus lēmumus par treniņiem un sagatavoties sacensībām. Ierīce saglabā VO2 max informāciju un saprot, kā karstums un augstums ietekmē jūsu veiktspēju. Jo augstāks ir jūsu VO2 max, jo lielāka iespēja, ka jūs gūsit labus rezultātus sacensībās, kas ir tieši tas, ko parāda veiktspējas stāvokļa metrika. Apmācības statuss novērtē jūsu pēdējos treniņus un veiktspējas rādītājus, lai noskaidrotu, vai trenējaties efektīvi vai pārspīlējat? Skatieties, kā jūsu treniņš ietekmē izturības, ātruma un jaudas attīstību, izmantojot treniņu aerobo un anaerobo efektu. Atkopšanas laika funkcija palīdzēs jums maksimāli izmantot jūsu potenciālu, paziņojot, kad būsit gatavs nākamajam smagajam izaicinājumam. Jūs pat varat skatīt savu kopējo treniņu slodzi, kas mēra jūsu pašreizējās nedēļas treniņu slodzi kopā ar jūsu ilgtermiņa treniņu slodzi, tostarp jūsu fiziskās sagatavotības līmeni, sniedzot norādi par to, vai jūsu treniņu slodze ir optimālajā zonā.
Vairāk apmācību iespēju
Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis skrējējs vai tikai sāciet skrējēju, ikviens var gūt labumu no neliela padoma. Tāpēc Forerunner 245/245 mūzika ir saderīga ar Garmin Coach treniņu plāniem. Šos plānus veido pieredzējuši koučinga eksperti, un tie ir pielāgoti jums un jūsu mērķiem. Tas ir neticams veids, kā sasniegt finišu. Kā daļu no jūsu treniņu plāna jūsu treneris var pat palīdzēt jums paredzēt sacensību laikus. Jūs arī varēsiet izveidot savu apmācību atbilstoši savām vajadzībām. Forerunner 245/245 Music ir šādi sporta režīmi: skriešana, riteņbraukšana, peldēšana baseinā, iekštelpu airēšana, elipses un citi.
Analizējiet savu skriešanas sagatavotību
Forerunner 245/245 Music GPS pulkstenim ir arī rīki, kas palīdz uzlabot skriešanas formu. Pulkstenis reģistrē svarīgu skriešanas dinamiku*, piemēram, ritmu, soļa garumu, zemes kontakta laika līdzsvaru, vertikālo šūpošanos. Šie dati ir būtiski, lai izprastu savu formu, lai jūs varētu veikt labāko sniegumu katrā skrējienā un katrās sacensībās. Jūsu Forerunner 245/245 Music var pārraudzīt šos rādītājus, valkājot atbalstītu sirdsdarbības jostu vai savienojot ierīci pārī ar skriešanas dinamikas sensoru.
Personalizējiet savu ierīci
Izsakiet savu personību, pielāgojot Forerunner 245/245 Music savam stilam. Pulkstenis atbalsta apvalkus, kurus varat lejupielādēt no Connect IQ veikala. Izvēlieties no tūkstošiem pieejamo fona tapešu vai izveidojiet savu fona tapeti, izmantojot savus fotoattēlus vai fotoattēlus, kas lejupielādēti no tīmekļa. Ierīcē var lejupielādēt arī papildu lietotnes, piemēram, Uber vai AccuWeather, tādējādi paplašinot ierīces funkcionalitāti.

Sazināsimies
Drošības un izsekošanas funkcijas ļauj ērti kopīgot savu atrašanās vietu ar atlasītajām kontaktpersonām, ja jums nepieciešama palīdzība, manuāli vai automātiski, izmantojot iebūvētu incidentu noteikšanu**. Turklāt savienojamības funkcijas ļaus jums būt pieejamam skriešanas vai atpūtas laikā. Saņemiet viedos paziņojumus uz rokas pulksteni, piemēram, īsziņas, zvanus vai e-pastus. Savienojot pārī ar saderīgu viedtālruni, Forerunner 245/245 Music automātiski augšupielādēs darbības datus Garmin Connect tiešsaistes fitnesa kopienā. Ar pulksteņa palīdzību varat arī vadīt mūziku savā tālrunī, lai ērti pārslēgtu dziesmas, nepārkāpjot skrējiena ritmu.
Dalies un sacenties
Aktivitāšu sinhronizēšana Garmin Connect lietotnē ir vairāk nekā tikai treniņu datu glabāšana. Garmin Connect ir plaukstoša kopiena, kurā cilvēki var pievienoties un sacensties viens ar otru izaicinājumos vai dalīties savās uzvarās sociālajos tīklos. Garmin Connect ir bezmaksas un pieejams tīmeklī vai viedtālrunī.
Veselības un uzlabota miega uzraudzība
Mūzikas pulkstenim Forerunner 245/245 ir rīki, kas palīdz izsekot jūsu vispārējai labsajūtai un miegam. Šie rīki sniedz svarīgu informāciju, ko varat izmantot, lai atbalstītu efektīvāku apmācību. Forerunner 245/245 Music ir pirmais skriešanas pulkstenis ar pulsa oksa sensoru. Šis sensors no jūsu plaukstas locītavas aprēķina jūsu skābekļa līmeni asinīs, kas palīdzēs jums novērtēt, kā jūsu ķermenis absorbē skābekli, īpaši miega laikā. Lai palīdzētu jums izmērīt miegu, Forerunner 245 Music izseko jūsu pamošanās laiku, vieglu miegu, dziļu miegu un REM miega fāzes. Ierīce arī izseko stresa līmeni visas dienas garumā. Ja jūsu stresa līmenis sāk paaugstināties, izmantojiet relaksācijas elpošanas tehnikas funkciju, lai nomierinātu prātu un ķermeni. Lai optimizētu ķermeņa enerģiju, ar Body Battery™ funkcijas palīdzību ik mirkli uzraugiet datus par ķermeņa enerģijas rezervēm, lai varētu plānot savu dienu, optimizējot treniņu un atpūtas laiku.
Sekojiet saviem cikliem
Labāk izprotiet savu ķermeni, izmantojot Garmin Connect ikmēneša cikla izsekotāju. Izmantojiet šo funkciju, lai izsekotu cikla detaļas, reģistrētu fiziskos un emocionālos simptomus vai aizpildītu personīgās piezīmes par cikla veidiem, kas ir normāli, neparasti vai menopauzes pārejas. Saņemiet apmācību par apmācību un uzturu katrā cikla fāzē. Izmantojot lietotni Connect IQ, uz plaukstas locītavas skatiet cikla datus un simptomus par pašreizējo dienu.
* Lietojot ar skriešanas dinamikas sensoru, HRM-Run™ vai HRM-Tri™ pulsa siksnām (iegādājamas atsevišķi)
** Ja ir savienots pārī ar atbalstītu viedtālruni. Par drošības un uzraudzības funkciju prasībām un ierobežojumiem - šeit (angļu valodā)
*** Nepieciešams Premium abonements ar trešās puses mūzikas pakalpojumu sniedzēju
Klientu atsauksmes par šo preci