Informācija
Preču katalogs

Trenažieris Bowflex Max Trainer M8i single box

 
Kods
2002122
2 499,00 €
 
Piegāde: Jautājiet
Uznešanas / izkraušanas pakalpojums
vai
Piegāde ar DPD kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Īpašības
Ražotājs Bowflex
Ekrāns + LCD
Ātruma pozīciju skaits + 16
Produkta kategorija Trenažieri
Programmu skaits 5, ieskaitot klasisko 14 minūšu treniņu
Pielikumi USB lādētājs; Ūdens pudeles turētājs;
Trenažieris Bowflex Max Trainer M8i single box
2 499,00 €
Kompaktā izmēra Max Trainer® M6 lepojas ar ievērojami mazāku nospiedumu nekā tradicionālajam kross trenažierim vai skrejceliņam, vienlaikus nodrošinot maksimālus rezultātus! Nedaudz vai nemaz neietekmējot kaulus un locītavas, tiek novērsts traumu risks, vienlaikus dedzinot kalorijas kā neviens cits kardio trenažieris.

Tas piedāvā klasisko 14 minūšu treniņu kā vienu no piecām iebūvētajām programmām un 16 pretestības līmeņus, nodrošinot, ka katrs treniņš jums izaicina. It kā ar to nebūtu pietiekami, M6 ir saderīgs ar JRNY™ lietotni. No iesācējiem līdz sportistiem Max apgūst jūsu unikālās spējas un pielāgojas, izmantojot personalizētu fitnesa pieredzi, kas ietver dinamisku apmācību. Treneru vadīti video, fitnesa izsekošana, balvas un daudz kas cits (nepieciešams abonements).

Saderīgs arī ar lietotni Explore the World™, jūs varat apceļot pasauli un izpētīt ikoniskas vietas, atrodoties mājās ērti, un sacensties ar savu ēnu iemiesojumu, mēģinot pārspēt iepriekš iestatīto labāko laiku, un tas viss ir redzams tālrunī, planšetdators vai televizors! Integrēta magnētiskā datu nesēja paliktnis stingri notur jūsu ierīci savā vietā neatkarīgi no tā, cik intensīvs ir treniņš. (planšetdators nav iekļauts komplektā)

M6 ir ērti sporta pedāļi un vairāku rokturu rokturi, kas nodrošina nepārspējamu treniņu elastību. Divos statiskajos rokturos ir iekļauti kontakta pulsa uztvērēji, un rezultāti ir viegli apskatāmi aizmugurgaismotajā displejā. Motivācijas displejā varat arī redzēt savu laiku, ātrumu, attālumu un sadedzinātās kalorijas.

Vai domājat, ka pēc treniņa beigām varat turpināt? Novatoriskā funkcija "Pievienot laiku" palielina jūsu sesijas laiku, nospiežot vienu pogu. Kad esat pabeidzis, vienkārši pārvietojiet M6 no ceļa, izmantojot integrētos transportēšanas riteņus.

Citas funkcijas ietver USB uzlādes portu, 2 lietotāja profilus un ūdens pudeles turētāju.
Klientu atsauksmes par šo preci