Informācija
Preču katalogs

Eliptiskais trenažieris Bowflex Max Trainer M7

 
Kods
2002118
2 499,00 €
 
Piegāde: Jautājiet
Uznešanas / izkraušanas pakalpojums
vai
Piegāde ar DPD kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Īpašības
Ražotājs Bowflex
Ekrāns + LCD
Ātruma pozīciju skaits + 20
Funkcijas Sinhronizē ar bezmaksas Max Trainer lietotni;
Produkta kategorija Trenažieri
Programmu skaits 11
Pielikumi Bluetooth; Dzērienu turētājs; planšetdatora turētājs;
Eliptiskais trenažieris Bowflex Max Trainer M7
2 499,00 €

Izcilais MAX Trainer M7 ir augstākās klases MAX Trainer no Bowflex. Tas lepojas ar uzlabotiem divrežīmu LCD/LED displejiem, sporta veiktspējas nerūsējošā tērauda pedāļiem, aerobar rokturiem, ar degšanas ātruma un pretestības līmeņa regulējumiem, papildu programmām un daudz ko citu, tas ir ar funkcijām bagātākais modelis, un tas ir vienkārši pārpildīts ar aizraujošām treniņu iespējām. lai jūsu treniņš būtu saistošs.

KAS IR MAX TRENARI?

Novatoriski izstrādātais godalgotais* MAX Trainer ir jūsu atbilde uz MAX kaloriju sadedzināšanu īsākā laikā. Tas apvieno elipsveida krosa trenažiera visa ķermeņa treniņu un stepera kaloriju dedzinošo spēku vienmērīgā, zemas ietekmes kustībā, kas iznīcina 2,5 reizes vairāk kaloriju nekā jebkurš cits kardio trenažieris. Iesaistot par 80% vairāk ķermeņa augšdaļas muskuļu, tas ir visa ķermeņa treniņš, kas nodrošina neticamus rezultātus.

Tajā ir revolucionārais MAX Interval™ 14 minūšu treniņš (tikai viens no 11 treniņiem), kas ir izstrādāts atbilstoši augstas intensitātes intervāla treniņam (HIIT), apvienojot smagu darbu ar atpūtas periodiem, lai panāktu maksimālu efektu.

M7 ir aprīkots ar revolucionāro Smart MAX™ funkciju, kas tiek izmantota daudzām programmām. Tas gudri apgūst jūsu konkrēto fitnesa līmeni un atbilst jūsu spējām noteiktajiem degšanas ātruma mērķiem, vienlaikus izaicinot jūs uzlabot vispārējo fizisko sagatavotību. (Funkcija SMART Max ir iekļauta kā individuāla treniņu programma M5 modelī. M7 to gudri izmanto vairākās programmās.)

TRENIŅI

MAX Trainer M7 ir izstrādāts, lai maksimāli palielinātu jūsu treniņu, un tajā ir 11 aizraujoši treniņi, tostarp 14 minūšu MAX Interval™ treniņš. Šī revolucionārā programma, kas izstrādāta maksimālai kaloriju sadedzināšanai ātrā laikā, izmanto intervālus, lai jūsu ķermenis varētu domāt. Rezultāts ir palielināts kaloriju sadedzināšana — līdz pat 2,5 reizēm vairāk tiek sadedzināts katru minūti, salīdzinot ar skrejceliņiem, steperiem un eliptiskajiem krosa trenažieriem. Jūs saņemat arī "pēcapdeguma efekta" priekšrocības — jūs turpināt dedzināt kalorijas pēc tam, kad esat nokāpis no mašīnas.

Ar citām programmām, tostarp tauku dedzināšanu, kāpnēm, kaloriju mērķi un citām programmām, ir daudz, lai jūs varētu piesaistīt.

GALVENĀS IEZĪMES

M7 ir 20 elektroniski regulējami pretestības līmeņi. Viegli regulējams — ar viena pieskāriena pogām, kas atrodas gan uz konsoles, gan blakus statiskajai stūrei, jūs iegūstat neticami efektīvu, kalorijas dedzinošu treniņu, vienlaikus saudzējot locītavas. Augstākās kvalitātes, komerciālā līmeņa stūre nodrošina lielisku treniņu daudzpusību dažādās pozīcijās.

Lielais divu režīmu LCD/LED displejs nodrošina visu jūsu galveno treniņu statistiku. Ļoti motivējošā degšanas ātruma skala vienlaikus parāda jūsu personalizēto mērķa degšanas ātrumu un faktisko degšanas ātrumu, lai jūs būtu motivēts gūt panākumus. Jūs varat arī redzēt savu laiku, ātrumu, attālumu un sirdsdarbības ātrumu, pateicoties kontakta stūres sensoriem (iekļauts krūšu siksna). Turklāt, pateicoties Bluetooth viedajai tehnoloģijai, varat sinhronizēt ar bezmaksas Max Trainer App™, lai nodrošinātu vēl labāku treniņu izsekošanu. Jūtos labi? Novatoriskā "Pievienot laiku" funkcija, kas ir ekskluzīva M7, piešķir jūsu treniņam nedaudz vairāk laika, nospiežot pogu.

Uz M7 galvenais ir komforts. Sporta veiktspējas pedāļi ir īpaši plati un izgatavoti no nerūsējošā tērauda, lai nodrošinātu optimālu atbalstu, un sporta zāles kvalitātes, veidotās, iegremdētās kustīgās stūres nodrošina maksimālu elastību. Tā kā MAX Trainer M7 ir ļoti mazs, tas ir ideāli piemērots arī mājām. Tas kompakti iederas praktiski jebkurā mājas telpā!

Treniņa laikā M7 reaģē uz jums, apmācot un pielāgojoties jūsu vajadzībām, lai katrā treniņā sasniegtu maksimālo līmeni!

Klientu atsauksmes par šo preci