Preču katalogs

Infrasarkanais konvekcijas sildītājs keramikas 800 Teploceramic TCM (krāsa 12316)

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 264684

219,00 €
21,90 € x 10 mēn.*
TF Bank bezprocentu Līzings. Piemērs: ja aizdevumu summa ir € 400 ar atmaksas termiņu 10 mēneši, ikmēneša administrēšanas maksu € 0, komisijas maksu par izsniegšanu € 0 un procentu likmi 0%, gada procentu likme (GPL) ir 0%, ikmēneša maksājumu ir € 40.00, savukārt aizdevuma kopējās izmaksas patērētājam ir € 400.
Īpašības
RažotājsTeploceramic
Produkta kategorijaInfraraudonųjų spindulių šildytuvai
Jauda730 W
Garantijas laiks60 mēn.

Keramikas plāksne apvieno divus apkures veidus: garos infrasarkanos viļņus un konvekciju. Tas ļauj vienmērīgi sildīt telpu un uzturēt komfortablu mikroklimatu.
Radiācijas paneļi atšķirībā no parastajiem konvekcijas sildītājiem nodrošina līdzsvarotāku siltuma sadali telpā (temperatūras starpība starp griestiem un grīdu ir tikai 1-2 °C). Šiem apkures paneļiem ir IP54 drošības klase, tāpēc šos sildītājus var izmantot telpās ar lielāku mitruma līmeni, proti, vannas istabās, virtuvēs, pagrabos un citās telpās.
Mazāka putekļu cirkulācija nerada nevēlamas gaisa plūsmas, tādējādi samazinot risku saslimt ar elpceļu slimībām, piemēram, astmu.
Magnezīta plāksnes izmantošana profesionālās sērijas modeļos ļāva sasniegt maksimālu siltuma pārnesi caur keramisko virsmu, kā arī uzlabot Teploceramic sildītāju kvalitāti un videi draudzīgumu.
Šos sildītājus var izmantot kā galveno apkures metodi vai kā papildu, kad galvenā apkures sistēma nesasilda, vēl nav ieslēgta (ārpus apkures sezonas), apkure ir dārga vai vienkārši, ja vēlaties palielināt siltuma komfortu. . TCM 800 modelim nav integrēta termostata, tāpēc tas ir jāiegādājas atsevišķi, lai pielāgotu apkures ciklu un ierobežotu papildu izmaksas.
Šiem sildītājiem praktiski nav nepieciešama apkope.
Standartā paneļi ir aprīkoti ar 1,5 metru barošanas kabeli ar SHUKO spraudni galā.
Stiprinājuma veids: sienas
Jauda 730 W
Apsildāmā platība līdz 15 m2
Izmēri 1200х600х18 mm
Drošības klase: IP54
Spriegums 220 V
Garantija 5 gadi
Krāsa 12073
Var aprīkot ar papildu jaudas regulatoru.

Klientu atsauksmes par šo preci