Informācija
Preču katalogs

Velotrenažieris Nautilus U628

 
Kods
2002079
1 099,00 €
366,33 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 1 099,00 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 366,33 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 1 099,00 €.
Piegāde: Jautājiet
Uznešanas / izkraušanas pakalpojums
vai
Garantijas pagarināšana
Garantijas pagarināšana (produkta labošana)
vai
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa)
vai
Piegāde ar DPD kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Īpašības
Ražotājs Nautilus
Ekrāns + LCD
Funkcijas Bluetooth savienojums ļauj ērti pārsūtīt treniņu datus uz atbalstītajām viedierīcēm.
Produkta kategorija Trenažieri
Programmu skaits 29 Nautilus treniņi: iepriekš izveidots pulss, intervāls, svara zaudēšanas treniņi un iespēja izveidot pielāgotus treniņus.
Pielikumi Sekojiet saviem rādījumiem bezmaksas lietotnē Nautilus Trainer 2 vai pārsūtiet datus uz kādu no mūsu partneru apmācības lietotnēm
Spararata masa (kg) 13.6kg
Velotrenažieris Nautilus U628
1 099,00 €

Nautilus Performance Series iepazīstina ar velotrenažieri Nautilus U628, kas paredzēts nopietniem riteņbraucējiem, kuri vēlas domāt iekšā. Šim parocīgajam trenažierim ir lieliski piederumi, piemēram: Bluetooth savienojums ar RideSocial un citām lietotnēm, lai palīdzētu jums saglabāt motivāciju un sasniegt savus mērķus.

Produkta apraksts

 • Regulējams Sight Line leņķiskais vadības panelis ar zilu aizmugurgaismojumu DualTrack displejiem – regulējamais leņķis un apgaismotie displeji ļauj lietotājam ērti redzēt treniņa rādījumus pat tad, ja tiek izmantots viedierīces plaukts.
 • 29 Nautilus treniņi: iepriekš izveidots pulss, intervāls, svara zaudēšanas treniņi un iespēja izveidot pielāgotus treniņus.
 • Bluetooth savienojums ļauj ērti pārsūtīt treniņu datus uz atbalstītajām viedierīcēm.
 • Sekojiet saviem rādījumiem bezmaksas lietotnē Nautilus Trainer 2 vai pārsūtiet savus datus uz kādu no mūsu partneru apmācības lietotnēm.
 • Sinhronizējiet ar bezmaksas RideSocial lietotni un brauciet reālās pasaules vietās ar citiem cilvēkiem no dažādām valstīm.
 • Regulējami rokturi ar integrētu slīpuma un pretestības kontroli un regulējamiem elkoņu balstiem - viegli kontrolējiet treniņa intensitāti un atrodiet ērtāko braukšanas pozu.
 • Nautilus Gel regulējams leņķis un augstums sēdeklis, kas vienmēr ir ērts un mīksts sēdēšanai.
 • 3-daļīga sviru sistēma no hroma un svērtiem pedāļiem - ērta kāju pozīcija un patīkama gaita.
 • Optimizēts pārnesums - efektīva 13,6 kg spararata sistēma, kas īpaši paredzēta patīkamai braukšanai un izaicinošai pretestībai.
 • Pie krūtīm piestiprināts bezvadu pulsometrs (kombinēts ar rokturiem).
 • Iztur 147,4 kg svaru un ir izstrādāts, lai izturētu augstas intensitātes treniņus.
Klientu atsauksmes par šo preci