Informācija
Preču katalogs

UMIT Camaro HYD 29" 21G izmērs 20" (51 cm) (sarkans/melns)

 
Kods
3210401
410,97 €
136,99 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 410,97 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 136,99 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 410,97 €.
Piegāde: 3-7 d.d.
Bezmaksas piegāde
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs UMIT
CE sertifikāts Produkts ir sertificēts un atbilst Eiropas Savienības prasībām attiecībā uz rotaļlietām. Jūs atradīsiet CE marķējumu uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Produkta kategorija Kalnu (MTB) velosipēdi
Krāsa Sarkans
Riteņa izmērs 29''
Rāmja izmērs 20 collas (51 cm)
Bremzes + Disku hidraulika
Rāmja materiāls + Alumīnijs
Velosipēda tips + Kalni

Rāmis izgatavots izturīgāks par citiem velosipēdu veidiem, pielāgots pēc iespējas labākai caurbraucamībai. Ģeometriju var izvēlēties, lai iegūtu optimālu stabilitāti vai manevrētspēju.

Riteņu izmēri var būt dažādi, izvēloties atbilstoši braukšanas mērķim. 26" riteņi parasti tiek izmantoti grūtāku sliežu ceļu posmu pārvarēšanai. Šādi riteņi ir spēcīgākie un manevrētspējīgākie, taču tiem ir sliktākas rites īpašības, salīdzinot ar lielākiem. 27,5 collu izmērs ideāli ļauj saglabāt manevrēšanas spējas un stabilitātes attiecību. Daudzi ražotāji izmanto šos riteņus velosipēdiem ar zemiem rāmjiem, lai uzturētu labu ripošanu un zemu smaguma centru. 29" riteņi tiek izmantoti daudziem kalnu velosipēdiem. To raksturo laba ripošana, nedaudz uzlabo amortizāciju.

Priekšējā amortizējošā dakša - komfortam, labākai saķerei braucot pa dažādiem reljefiem, apejot šķēršļus, drošākai nolaišanai no kalna.

Riepas ir platas, protektors dziļš, izvēlēts atbilstoši seguma apstākļiem - braukšanai pa smiltīm vispiemērotākā ir šaurāka un raupjāka riepa, bet efektīvākai un ērtākai braukšanai platāks un gludāks protektors.

Ķēde ir atvērta vieglākai uztveršanai, lai to notīrītu, nomainītu. Tas ir aktuāli, jo lielākas slodzes dēļ, braucot kalnos, netīrumi, kas nokļūst kalnos - kalnu velosipēda ķēde nolietojas visātrāk.

Retāk tos ražo ar dubļusargiem, taču, lai nodrošinātu tīru apģērbu un ērtu braukšanu braukšanas laikā, tie ir nepieciešami un uzstādāmi papildus.

Segli ir šauri - pietiekami stingrs un elastīgs sēdeklis, braucot kalnā.

Dinamiņi tajos sastopami reti, lai uzturētu vieglu konstrukciju. Tāpēc priekšējie lukturi ir izvēlēti novietošanai uz ķiveres, lai nodrošinātu labāku redzamību, īpaši līkumos.

Klientu atsauksmes par šo preci