Preču katalogs

LITTLE Tikes Cozy Coupe automašīna Police

Īpašības
Ražotājs Little Tikes
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 0-2, 3-4
Produkta kategorija Skūteri
Bērnu rotaļlietu drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Drošības brīdinājums Lietojiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Nepieciešams lietot aizsarglīdzekļus (ķivere, cimdi, ceļgalu sargi, elkoņu sargi utt.). Nelietot satiksmes zonās. Uzmanību: rotaļlieta prasa labas prasmes, tāpēc ir svarīgi ievērot visus piesardzības pasākumus, lai bērns nenokristu, nesadurtos un netraumētu sevi vai trešās personas.
LITTLE TIKES motorollers Cozy Coupe Police
Drošas, noapaļotas malas LITTLE TIKES motorollers Cozy Coupe Police.
Mašīnas instrumentu panelī ir stūre ar skaņas signāla pogu. Ir arī vieta, kur nolikt pudeli. Priekšējie riteņi griežas 360 grādu leņķī, kas nodrošina mašīnai manevrētspēju.
Mazam bērnam grīda ir ielikta un mašīnu var stumt. Kad bērns aug, grīda tiek noņemta, un bērns staigā, spārdot.
Maksimālā slodze 23 kg.
Ieteicams bērniem no 18 mēnešiem. līdz 4 gadiem

Klientu atsauksmes par šo preci