Informācija
Preču katalogs

LITTLE Tikes Cozy Coupe Cab Black

 
Kods
311959
119,75 €
39,92 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 119,75 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 39,92 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 119,75 €.
Piegāde: 3-7 d.d.
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs Little Tikes
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 0-2, 3-4
Produkta kategorija Skūteri
Drošības brīdinājums Lietojiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Nepieciešams lietot aizsarglīdzekļus (ķivere, cimdi, ceļgalu sargi, elkoņu sargi utt.). Nelietot satiksmes zonās. Uzmanību: rotaļlieta prasa labas prasmes, tāpēc ir svarīgi ievērot visus piesardzības pasākumus, lai bērns nenokristu, nesadurtos un netraumētu sevi vai trešās personas.
Klasiskā Cozy Coupe ir jauks mazs taksometrs, ar kuru patiks braukt ikvienam mazajam! Neliela stūre, skaņas signāls, ērti atveramas durvis un paliktnis aizmugurē ūdens pudeles vai ceļojošo rotaļlietu uzglabāšanai nodrošinās jautrus un piedzīvojumiem bagātus ceļojumus. Turklāt mašīnai ir benzīntanks, tāpēc mazais jutīsies kā īsts šoferis! Automašīnai ir divi režīmi – to var stumt vecāki vai noņemt dibenu, lai kļūtu par lielisku motorolleri! Šī ir lieliska rotaļlieta, kas iepriecinās jūsu bērnu gan mājās, gan ārā!
Klientu atsauksmes par šo preci