Informācija
Preču katalogs

Skrejceliņš Nautilus T626 (MY17) Black

 
Kods
2002106
2 299,00 €
 
Piegāde: Jautājiet
Uznešanas / izkraušanas pakalpojums
vai
Garantijas pagarināšana
Garantijas pagarināšana (produkta labošana)
vai
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa)
vai
Piegāde ar DPD kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Īpašības
Ražotājs Nautilus
Ekrāns + LCD
Produkta kategorija Trenažieri
Krāsa Melns
Programmu skaits 26 programmas
Maksimālais slīpuma leņķis 15%
Dzinēja jauda 3,5 TEC
Skrejceliņš Nautilus T626 (MY17) Black
2 299,00 €

Amerikas zīmola un kvalitātes pusprofesionālais skrejceļš Nautilus T 628, kas meklē ekskluzivitāti, tiek piegādāts gandrīz pilnībā salikts, tāpēc pēc tā izpakošanas varat sākt trenēties jau drīzumā! Nautilus skrejceļš ir ārkārtīgi moderns un izturīgs, ar 3,5 CHP motoru (garantija 36 mēneši), kas var sasniegt maksimālo ātrumu 20 km/h, un rāmim ir neierobežota garantija. Ekskluzīvā "Rebound ™" amortizācijas sistēma ne tikai mīkstina nosēšanos trases priekšgalā, bet arī trases aizmugurē. Ir arī elektriski vadāms slīpums līdz 15%, 26 iepriekš iestatītas programmas. Skrejceliņam uz rokturiem ir manuālas ātruma un slīpuma regulēšanas pogas. Šī skrejceliņa unikālā īpašība ir trīskāršais slānis un 25 mm skriešanas josta. Dubultā konsole: 2 izgaismoti zili ekrāni ar grafisko matricu, kas vienlaikus parāda 13 informāciju, USB uzlāde. Pateicoties iebūvētajam Bluetooth modulim, sistēma T628 ļauj ierakstīt treniņu datus, dalīties tajos ar draugiem un uzraudzīt savu dzīvesveidu. Sinhronizējiet ar bezmaksas RunSocial® lietotni — 20 maršruti ar reāliem cilvēkiem visā pasaulē. Jūs varēsiet apskatīt visas ar vietni saistītās apmācības, statistiku, mērķus un progresa rezultātus, kas tiek veikti katru nedēļu, mēnesi vai katru dienu. Izmantojot šīs diagrammas, jūs varat atklāt mazākos un lielākos sasniegumus, tādējādi vairāk motivējot sevi.Mērķis: studijām, maziem sporta klubiem, intensīvai lietošanai mājas lietotājam

Dzinējs: jaudīgs un kluss 3,5 CHP dzinējs - optimizēts un sabalansēts darbaspēka dzinējs

Konsole: Dubultā konsole: 2 apgaismoti zili ekrāni ar grafisko matricu, kas vienlaikus parāda 13 informāciju, USB uzlāde

Ātrums: 0,8-20 km/h

Pacelšanās līmenis: 0-15%

Skriešanas plakne: 53 x 152,4 cm, skriešanas josta 3 kārtas un pat 25 mm bieza

Programmas: 26 iepriekš iestatītas programmas, tostarp intervāla, sirdsdarbības un svara pārvaldība, divi ekrāni nodrošina redzamību (treniņa metriku) pat tad, ja tiek izmantoti multivides rīki

Maksimālais lietotāja svars: 160 kg

Amortizācijas sistēma: ekskluzīvā Rebound™ amortizācijas sistēma - ne tikai mīkstina nosēšanos trases priekšpusē, bet arī trases aizmugurē

Ruļļa izmērs: 70 mm ar hromētu apdari

Skaļruņi: HI.FI "Sealed Acoustic"

Atbilst standartiem: EN 20957-1:2013. EN 957-6:2010+A1 — CE-ROHS

Ventilators: jā ar 3 līmeņu regulēšanu

Trenažiera izmēri: 197 x 89 x 146,5 cm

Iepakojuma izmēri: 217 x 84 x 31 cm

Garantija: 24 mēneši


Konsoles tehniskie parametri


  • dubultā konsole: 2 izgaismoti zili ekrāni ar grafisko matricu, kas vienlaikus parāda 13 informāciju, USB uzlāde.
  • Bluetooth viedā sistēma, kas ļauj jūsu skrejceliņam sazināties ar populārākajām sporta lietotnēm (Apple Health, Endomondo, Google fit, Map My Fitness, Record, MyFitnessPal).
  • Rokas pulsa sensori ir integrēti rokturos
  • Komplektā krūšu siksna
  • ātruma kontroles pogas
  • kalnu regulēšanas pogas
  • viedtālruņa/planšetdatora turētājsPateicoties iebūvētajam Bluetooth modulim, sistēma T628 ļauj ierakstīt treniņu datus, dalīties tajos ar draugiem un uzraudzīt savu dzīvesveidu.

Jūs varēsiet apskatīt visas ar vietni saistītās apmācības, statistiku, mērķus un progresa rezultātus, kas tiek veikti katru nedēļu, mēnesi vai katru dienu.


Izmantojot šīs diagrammas, jūs varat atklāt mazākos un lielākos sasniegumus, tādējādi vairāk motivējot sevi.

Savietojams ar Apple Health, Endomondo, Google Fit, My fitness, Record, MyFitnessPal.

Svara zaudēšanas programma, iespēja lejupielādēt bezmaksas MyFitnessPal programmu - ievadiet visus nepieciešamos datus, un jūsu dienasgrāmata vienmēr tiks atjaunināta un sinhronizēta ar Nautilus Connect portāliem. Sinhronizējiet ar bezmaksas RunSocial® lietotni — 20 maršruti ar reāliem cilvēkiem visā pasaulē.


Lietotne RunSocial apvieno HD filmas, 3D virtuālos videoklipus un sociālos savienojumus, lai nodrošinātu lietotājam draudzīgu pieredzi. Lietotne ir paredzēta tikai skriešanas trasēm, kur skrējējiem ir iespēja piedzīvot patiešām pārsteidzošas vietas kopā ar saviem draugiem vai svešiniekiem, ar kuriem viņi var mijiedarboties kā "avatārs".


Visas apmācības kopā ar diagrammām, statistiku un mērķiem vienmēr ir pieejamas lietotājam, lai izsekotu un kopīgotu progresu.

RunSocial ir saderīgs ar iPhone un iPad.


Klientu atsauksmes par šo preci