Informācija
Preču katalogs

SWEET DREAMERS Grey

 
Kods
2000397
41,59 €
 
Piegāde: 3-7 d.d.
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,99 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs SWEET DREAMERS
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 0-2
Produkta kategorija Zīdaiņiem
Drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Nomierinošas skaņas palīdz viegli un ātri nomierināt un aizmigt nemierīgo mazuli
Pazīstamā sirds pukstēšana mātes vēderā, kā arī arfas, lietus un putekļu sūcēja skaņas
Atvadies no negulētajām naktīm!
Evans, sapņu aita, jau palīdz mazuļiem visā pasaulē aizmigt!
Interesanti, ka jaukā mīkstā ewan aita izstaro 4 zemas frekvences skaņas, tostarp mammas sirds pukstēšanu dzemdē un nomierinošu rozā troksni, kas rada nomierinošu vidi, kas iemidzina jūsu mazuli dažu minūšu laikā. Vecākiem ļoti patīk sapņu aita Evana, bet pats galvenais, ka viņu mīl arī mazie!
Velcro aste

20 minūšu taimeris

Vecums: 0+

Nepieciešamas 3xAAA baterijas (nav iekļautas)
Klientu atsauksmes par šo preci